امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسی اطلاع داره ؟ (مرحله 2)
Wink 
سلام دوستان
کسی خبر داره که تاریخ ازمون عملی سراسری بین ۱۰ تا ۱۵ خرداد هست یا خیر؟من شنیدم که اینطوره

این پست بسته شده : (طبق این خبر)

خبرگزاری ایسنا : وی درباره زمان برگزاری آزمون‌های تشریحی و عملی رشته‌های خاص که نیاز به برگزاری این آزمون‌ها دارند، اظهار کرد: این آزمون‌ها در خرداد ماه برگزار می‌شوند که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع http://isna.ir/fa/news/93022114266/

كليه داوطلبان متقاضي كد رشته‌هاي امتحاني 1115-1131-1148(رشته مديريت شهري)-1350-1351-1352-1356-1357-1358-1360-1362 و 1364 كه مجاز به انتخاب رشته شده باشند لازم است براي اطلاع از تاريخ برگزاري آزمونهاي علمي، تشريحي، پروژه و يا عملي به اطلاعيه‌ اين سازمان كه در تاريخ 12/3/93 از طريق نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي اين سازمان منتشر مي‌شود، توجه داشته باشند.

منبع sanjesh.org
آخرین ارسال های من :

پاسخ
فک نکنم چون اینموقع کنکور دانشگاه آزاد برگزار میشه. احتمالا مث پارسال تیرماه باشه
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
گمون نکنم .چون تازه خرداد انتخاب رشتست .ونتایج اومده مسلما یه بازه زمانی بایستی باشه تا کسانی که مرحله اول وخوب دادن برای مرحله دوم آماده بشن .فکر می کنم یه بازه ای باید باشه برای واریز پول بعد چاپ کارتها چون همه برا مرحله دوم انتخاب رشته نمی کنن

منبع خبرتون کجاست؟

راستی ممنون میشم به انتخاب عنوان برای تاپیکتون دقت کنید چون آدم دچار اشتباه می شه :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    البته امکانش هست ماه رمضان و جام جهانی باعث جلوتر افتادن تاریخ آزمون بشه؟؟؟؟
    البته این فقط یه فرضیه بود :دی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    من شنیدم که به خاطر جام جهانی قراره امسال زودتر برگزار بشه

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۹:۲۰ صبح)ehsan7550 نوشته است: فک نکنم چون اینموقع کنکور دانشگاه آزاد برگزار میشه. احتمالا مث پارسال تیرماه باشه

تیر ماه که ماه رمضان هست .....!

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱-۱۶، ۱۰:۳۵ عصر)happy.star نوشته است: سلام دوستان
    کسی خبر داره که تاریخ ازمون عملی سراسری بین ۱۰ تا ۱۵ خرداد هست یا خیر؟من شنیدم که اینطوره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      آشنایی با مبانی برنامه ریزی شهرسازی و معماری-پاورپوینت میشه واسم ایمیل کنی ممنون میشم
      s.architect7@yahoo.com

پاسخ
      من منبعم تقریبا موثقه! آزمون امسال 21 خرداد یا حوالیش برگزار می شه!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      قراره روز 12 بگن چه تاریخی، فک نکنم فقط 10 روزبعدش آزمون باشه... بعد اینکه آزمون کنکور کارشناسی هم روزای 5و6و7 اگه درست گفته باشم و اینکه بعد از ماه رمضونم که محاله پس هفته آخر خرداد احتمال زیاد... ولی امیدوارم 21 نباشه... خیلی زودههههههههههه :(

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,411 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
        آخرین ارسال: Brightness
          آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,553 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
        آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
          نکاتی درمورد آزمون مرحله 2 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,350 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۱۰:۵۲ صبح
          آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,573 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 956 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۵ عصر
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,266 ۱۳۹۳-۳-۱۷، ۰۷:۰۳ صبح
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,243 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۵۶ عصر
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 969 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۲:۴۸ صبح
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,033 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۶:۴۶ عصر
          آزمون چهارم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 920 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۲:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان