امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعالیت خود را منوط به دیگران نکنیم!
سلام دوستان
با تشکر از همه دوستانی که فعالیت خود را در ایام نوروز هم ادامه داده و سایت را همراهی کردند و ضمن تبریک مجدد بابت فرا رسیدن بهار از دوستان تقاضا داریم فعالیت خود را در تمامی ساعات روز شروع و به صورت مستمر ادامه دهند و ما هم به پاس فعالیت شما مزایایی را در نظر خواهیم گرفت.
با تشکر
تیم مدیریتی ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sahab ، haydariyan ، atelieahjam
با عرض سلام و تشکر از جناب مهندس دهقان گرامی

همانطور که شاهد هستیم سایت به توسط فعالیت دوستان گرامی در حال رشد و شکوفایی است ، از زحمات شبانه روزی همه ی بزرگواران نهایت تشکر و قدردانی را دارم و از زحمات مدیریت محترم نیز بی نهایت سپاسگذارم.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,304 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,914 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  همین حالا وب لاگ خود را اینجا بسازید iranblag.com atelieahjam 1 916 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  وبلاگ های بروز شده را اینجا ببینید(urbanblog.ir) alireza 20 5,588 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۰۶:۲۷ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 736 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  به بزرگترین گروه شهرسازی LINE خوش آمدید شروع عضو گیری اعضای ایران شهرساز alireza 18 6,364 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۰:۴۴ صبح
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,773 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,549 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
  تخفیف ویژه عضویت ویژه 6 ماهه و یک ساله ایران شهرساز به مدت محدود alireza 0 1,252 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۱۰:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان