ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس ، خسته نباشید
شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: آریودخت ، godonly.
2
RE: شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
(1393-1-19، 02:38 عصر)AliReza نوشته است:  پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس ، خسته نباشید

من شنیدم که برگزاری آزمون عملی و تستی آزاد در یک زمان برگزار میشه مثل سالهای قبل

اما راجع به سراسری میگن که آزمون عملی اواسط خرداد هست
آخرین ارسال های من :

3
RE: شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
(1393-1-22، 02:05 عصر)happy.star نوشته است:  
سلام مهندس ، خسته نباشید

من شنیدم که برگزاری آزمون عملی و تستی آزاد در یک زمان برگزار میشه مثل سالهای قبل

اما مهندس پارسال که ازمون عملی آزاد 2 هفته بعد تستی بود !!!

آخرین ارسال های من :
4
(1393-1-23، 03:33 عصر)آریودخت نوشته است:  
(1393-1-22، 02:05 عصر)happy.star نوشته است:  
سلام مهندس ، خسته نباشید

اما مهندس پارسال که ازمون عملی آزاد 2 هفته بعد تستی بود !!!
منظورم به جز پارسال بود مهندس فقط پارسال آزمون تئوری و عملی آزاد جدا بود
امسال که میگن تقریبا قطعی شده که تئوری و عملی با هم برگزار می کنن چون از 8 تیر ماه رمضان شروع میشه دیگه فرضتی واسه اسکیس برگزار کردن نمی مونه

سپاس شده توسط: آریودخت
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 824 1394-11-26، 07:35 عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 1,031 1394-8-6، 02:33 عصر
  دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است alireza 708 1394-6-15، 12:08 عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1,096 1394-4-28، 11:21 عصر
  مشاوره از دوستان کسی هس ک کنکور ازاد بخاد بده؟؟؟؟ raoof 976 1394-2-16، 07:10 عصر
آخرین ارسال: sara.rn
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور ازاد raoof 684 1394-1-26، 11:40 عصر
آخرین ارسال: raoof
  با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 2,208 1393-12-9، 12:46 عصر
آخرین ارسال: واژه
  با رتبه حدود 250 با اسکیس چند درصد میش تههران رو اوورد؟؟؟ یا دانشگاه های دولتی؟؟؟ alireza 1,889 1393-12-4، 11:52 صبح
آخرین ارسال: ویسوگ
  تحلیل و دانلود آزمون عملی دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد 10 بهمن 93 alireza 1,226 1393-11-10، 02:36 عصر
  کنکور دکتری آزاد شهرسازی، آزمون و عملی تو یک روزه؟ JiLa 1,462 1393-11-9، 03:53 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 دیروز alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نگاهی به شاخص های توسعه پایدار دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  15 شهر سبز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  جهانی شدن دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  نوزایی شهری دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  بافت فرسوده محله طردشت دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  بازار تبریز دیروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل