امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس ، خسته نباشید
شما اطلاع دارید امسال ازمون عملی دانشگاه ازاد چند وقت بعد از ازمون تستیش برگزار میشه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت ، godonly.
(۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۲:۳۸ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:
سلام مهندس ، خسته نباشید

من شنیدم که برگزاری آزمون عملی و تستی آزاد در یک زمان برگزار میشه مثل سالهای قبل

اما راجع به سراسری میگن که آزمون عملی اواسط خرداد هست
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۱-۲۲، ۰۲:۰۵ عصر)happy.star نوشته است:
سلام مهندس ، خسته نباشید

من شنیدم که برگزاری آزمون عملی و تستی آزاد در یک زمان برگزار میشه مثل سالهای قبل

اما مهندس پارسال که ازمون عملی آزاد 2 هفته بعد تستی بود !!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱-۲۳، ۰۳:۳۳ عصر)آریودخت نوشته است:
(۱۳۹۳-۱-۲۲، ۰۲:۰۵ عصر)happy.star نوشته است:
سلام مهندس ، خسته نباشید

اما مهندس پارسال که ازمون عملی آزاد 2 هفته بعد تستی بود !!!
منظورم به جز پارسال بود مهندس فقط پارسال آزمون تئوری و عملی آزاد جدا بود
امسال که میگن تقریبا قطعی شده که تئوری و عملی با هم برگزار می کنن چون از 8 تیر ماه رمضان شروع میشه دیگه فرضتی واسه اسکیس برگزار کردن نمی مونه

پاسخ
 سپاس شده توسط آریودخت

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,988 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است alireza 0 1,131 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۱۲:۰۸ عصر
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,445 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,399 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟ Mohsenurbanism 2 1,627 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,238 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  مشاوره از دوستان کسی هس ک کنکور ازاد بخاد بده؟؟؟؟ raoof 5 1,396 ۱۳۹۴-۲-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: sara.rn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان