امتیاز موضوع:
  • 124 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلید سوالات معماری1390-سراسری
کلید اولیه سوالات ارشد معماری سال 1390 به استناد سازمان سنجش , برای دانلود از ثبت نام سریع استفاده کنید و در صورت نداشتن ایمیل ؛ایمیلی به اختیار را وارد کنید.

.zip   kelid memari 1390-sarasari.zip (اندازه: 39.55 KB / تعداد دفعات دریافت: 784)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط بابایی ، mina-h ، hice ، ehsan_69 ، century21 ، z1362v ، MHAKBARI ، MouhammadMILAD
شما فقط کلید سوالات را تو سایت گذاشتید میشه سوالات کنکور ارشد معماری رو هم بذارید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، century21 ، 295900
    (۱۳۹۰-۳-۱۱، ۰۲:۵۸ عصر)saedeh nasr نوشته است: شما فقط کلید سوالات را تو سایت گذاشتید میشه سوالات کنکور ارشد معماری رو هم بذارید

سلام مهندس

بروی چشم در یکی دو روز آینده برای دانلود بر روی سایت میزارم.

ممنون از حضور سبز شما

پاسخ
     سپاس شده توسط بابایی ، افسون ، FA.ARDAKANI
    سلام مهندس ، شما فقط سوالات و جزوه های مقطع کارشناسی ارشد را رو سایت میگذارید ،لطفا به فکر بچه های مقطع کاردانی و کارشناسی معماری هم باشید،با تشکر از زحمات شما
    آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۲۰، ۱۰:۳۹ صبح)FA.ARDAKANI نوشته است: سلام مهندس ، شما فقط سوالات و جزوه های مقطع کارشناسی ارشد را رو سایت میگذارید ،لطفا به فکر بچه های مقطع کاردانی و کارشناسی معماری هم باشید،با تشکر از زحمات شما

سلام
    بروی چشم بزودی شروع میکنم ولی خوب شما هم کمک کنید تا زودتر بریم جلو چون بدون کمک شماها خیلی کار سخت میشه
    با سپاس از شما و توجه تان

پاسخ
    مرسی آقای مهندس.........تشکر ویژه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ممنون مهندس....:shy:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام می شه اگه کسی جزوات دست دوم پارسه یا ماهان معماری ارشد رو داره واسم پیغام بذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          بسيار عالی بود.
          يه عالمه تشکر برای انجمن از طرف من
          :)يه تشکر مخصوص هم برای مهندس که به فکر ماست.........مرسی

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            سلام .
            تشکر از اطلاعات مفیدتون:shy:

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                سوالات کنکور كارشناسي ارشد معماری دانشگاه آزاد سال 1391 MHAKBARI 1 3,294 ۱۳۹۴-۲-۱۰، ۰۵:۳۳ عصر
              آخرین ارسال: Mostafa.gh
                دانلود سوالات کنکور سراسری ارشد (مجموعه معماری)1393 MHAKBARI 8 4,782 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۵۵ عصر
              آخرین ارسال: MHAKBARI
                دفترچه سوالات و پاسخنامه تستي ارشد مجموعه معماري 1392 MHAKBARI 15 12,373 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۲۴ عصر
                دانلود دفترچه سوالات کنکور ارشد مجموعه مدیریت پروژه و ساخت 93 MHAKBARI 4 2,948 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۱:۰۵ صبح
                سوالات و پاسخنامه تشريحي كنكور كارشناسي ارشد معماري سراسری 91 MHAKBARI 3 9,491 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۰۴ عصر
              آخرین ارسال: shaftaloo
                آنالیز سوالات فنی ارشد معماری87-90 mahan 2 2,193 ۱۳۹۲-۱۱-۸، ۰۲:۲۵ عصر
              آخرین ارسال: century21
                دفترچه سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی معماري سال 91 MHAKBARI 6 12,498 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۱۲:۰۳ صبح
              آخرین ارسال: ششششش
                سوالات كنكور كارشناسي ارشد مرمت و احياء بناها و بافت هاي تاريخي سال 1392 MHAKBARI 0 1,376 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۹:۴۳ صبح
                سوالات كنكور کارشناسی ارشد گرایش مدیریت پروژه و ساخت 1392 MHAKBARI 1 2,155 ۱۳۹۱-۱۱-۲۸، ۱۲:۰۷ عصر
                دانلود سوالات كنكور كارداني معماري سال 77-سراسري alireza 4 4,376 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۵:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان