امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود پاورپوینت پانل های استرامیت
دانلود پاورپوینت پانل های استرامیت

تهیه کننده: حسن ابراهیمی
تعداد اسلاید: 69
قالب فایل: PPTX
حجم فایل: 7.71 MB

این پاورپوینت که درباره پانل های استرامیت می باشد و این پانل ها که از محصولات صنعتی ساختمانی هستند در 69 اسلاید تهیه و گردآوری شده ، و در کلاس روشهای طراحی و تولید صنعتی به عنوان پروژه تحقیقاتی خودم آن را ارائه دادم. در هنگام تحقیق این پروژه با مطالب و منابع محدودی روبرو بودم، و همچنین بخشی از این پروژه را که قبلا از یکی از منابع اینترنتی دانلود کرده بودم را بطور آماده در اختیار داشتم و سپس با استفاده از منابع دیگری به محتویات آن افزودم.

فایل پی دی افی ضمیمه که به همراه این پاورپوینت در اینجا گذاشتم یکی از منابعی است که از آن در ساخت این پاورپوینت استفاده نمودم.

موضوع تحقیقاتی این پروژه تنها معرفی پانل های استرامیت به عنوان یک محصول صنعتی ساختمانی نیست ، بلکه همانطور که در آغاز اسلایدها به آن اشاره شده هدف از تحقیق : بررسی سیستم های سازه ای سنتی (تر) و معرفی یک سیستم سازه ای صنعتی (خشک) به عنوان سازه ای جدید و مناسب به جهت جایگزینی برای سازه های فلزی یا بتونی رایج می باشد ، که به همین خاطر در این تحقیق ابتدا درباره سازه های سنتی از جنبه های مختلف توضیحاتی ارائه شده است و سپس توضیحات مربوط به این محصول صنعتی ارائه گردیده است.

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت نگرش تاریخی تکاملی- سیری در مبانی نظری معماری atelieahjam 3 3,830 ۱۳۹۵-۸-۲۲، ۱۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت اصول طراحی ساختمانهای تجاری و بیمارستان atelieahjam 3 2,135 ۱۳۹۳-۶-۲۴، ۰۸:۱۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود فایل پاورپونت معماری سبز MHAKBARI 4 3,963 ۱۳۹۳-۲-۱۵، ۰۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود راهنمای گردشگری زندیه در شیراز بصورت پوستر تصویری atelieahjam 0 1,377 ۱۳۹۳-۲-۱۳، ۰۵:۳۹ صبح
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت معماری روستا atelieahjam 0 1,474 ۱۳۹۳-۲-۸، ۰۲:۲۱ صبح
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت قالب بندی مدولار atelieahjam 0 1,623 ۱۳۹۳-۲-۵، ۰۹:۱۶ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی1 _ ريچارد راجرز atelieahjam 0 1,713 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۵:۴۲ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی معماری1 - رطوبت atelieahjam 0 1,306 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۵:۱۷ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی معماری 1 - ویکتور هورتا atelieahjam 0 1,648 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۵:۱۰ عصر
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت مقدمات طراحی معماری 1- درب و ورودی atelieahjam 0 3,320 ۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۴:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان