امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ داده شده: باسلام چه طور می تونم ویدیوهای آموزشی شما را داشت
پاسخ داده شده: باسلام چه طور می تونم ویدیوهای آموزشی شما را داشت

سلام لطفا لینک دهید تا سریعتر بررسی شود

http://www.porsesh.iranshahrsaz.com//ind...how=44#a44

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,613 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,125 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,397 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  درخواست رایگان پاسخ تشریحی کنکور سالهای 90 تا 93 برنامه ریزی شهری alireza 0 1,538 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۱۱:۲۶ صبح
  پاسخ تشریحی آزمون های سال 90 تا 93 کنکور برنامه ریزی شهری alireza 1 2,822 ۱۳۹۳-۱۱-۱، ۰۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: z.s
  مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می alireza 14 6,740 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: hero
  مشاوره تست ها را با مطالب مرور کنیم یا خیر alireza 0 940 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۴۵ عصر
  مشاوره برنامه ریزی کاربری زمین و تراکم همین خلاصه خوندن کفایت می کنه یا لازمه که حتما کتاب،ب alireza 1 1,312 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان