امتیاز موضوع:
  • 87 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود فرهنگ لغات قابل نصب بر روی موبایل شهرسازی(داغ سوزان)
سلام به شما شهرسازان
دانلود فرهنگ لغات قابل نصب بر روی موبایل شهرسازی
دانلود کنبد و لذت ببرید

.zip   www.iranshahrsaz.com.jar.zip (اندازه: 3.38 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,084)

کپی این فایل با درج مستقیم لینک دانلود در سایتهای دیگر و به اسم سایت ایران شهرساز بلامانع است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، urbanism ، lofra ، deldar ، haydariyan ، leila ، memarazam ، archopedia ، Artur ، *mahshid* ، kasrak ، godonly. ، banoo ، draft ، akanlo ، m.mohammadzadeh ، ahmad lotfi ، darya 2010 ، پریسیما ، asma ، mahzad ، behzad_amlash ، kiana7822 ، mahjoub86 ، H.Arzhang ، adrina ، bahareh. ، MHAKBARI ، Shahrsazan Modern ، روجا ، javad jamshidi ، ghazalvare ، marziyeh.b
مطالبتون عاليه :blush:ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط lofra ، kasrak ، ebirain
    mer30
    کارتون بیسته. بیییییییییییییییییییست

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط lofra ، ebirain
      بسیار عالی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      slm
      kareton az aliam alitare
      آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
      پاسخ
       سپاس شده توسط omido
      بسیار عالی ،خیلی ممنون
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
      "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      مهندس برای من اجرا نمیشه!

نیاز به برنامه خاصی داره؟

ازتون تشکر میکنم.
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
      نظر شما برای ما ارزشمند است
      بروزترین سایت معماری
      [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
      متشكرم واقعا ازتون خيلي كارتون عاليه ولي اين برا من اجرا نميشه!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۴-۸، ۰۱:۵۴ عصر)ebirain نوشته است: متشكرم واقعا ازتون خيلي كارتون عاليه ولي اين برا من اجرا نميشه!!!!!!!!!!!!

سلام مهندس

حتما از نوع گوشی هست من خودم lgkc910 دارم و بازم اجرا نمیشه احتمالا گوشی های nokia جواب بدند .

البته باید یکی از دوستان که استفاده کرده نظر بده چون تعداد دانلود بالای 300 تا است و حتما کار کرده که کسی چیزی نگفته!

موفق باشید
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط ebirain
        بازم ممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط archopedia

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,901 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          دانلود مجموعه کامپوننت های گوگل اسکچاپ(دسته بندی شده) urbana.ea 0 3,112 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: urbana.ea
          رایگان دانلود تبدیل فایل های PDF به عکس با OpooSoft PDF To Image Converter 6.5 atelieahjam 1 1,950 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۴:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: faezeh1372
          دانلود Nitro Pro 9.5.3.8 ورژن32 و 64 بیتی برای واتر مارک قدرتمند و بازکردن pdf alireza 1 2,100 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۵۰ صبح
          دانلود 3D PageFlip for PowerPoint 2.0.3-کتاب الکترونیکی بسازید alireza 0 1,561 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۰:۰۶ عصر
          دانلود ماشین حساب مهندسی classpad manager به همراه فایل آموزشی atelieahjam 0 1,917 ۱۳۹۳-۴-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,065 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
        Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,857 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: kamran-m
          بازی شهرسازی Rock The Vegas v1.3.37-با پسوند apk alireza 1 1,548 ۱۳۹۳-۱-۱۱، ۰۵:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: erfki
          دانلود با لینک مستقیم Room Arranger 7.3.0.308 طراحی اتاق، دفتر کار، آپارتمان یا خانه alireza 1 1,800 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۱۱:۱۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان