امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهمین جلسه مدیران در تاریخ25 فروردین ماه 93 ساعت 22:30(دوشنبه)
(۱۳۹۳-۱-۲۷، ۰۹:۳۸ صبح)haydariyan نوشته است: سلام
اگر واقعا برنامه خاصی دارید که بشه منظمتر از سابق پیش رفت.منم میخوام باهاتون همکاری کنم.
به نظرم یکی از قسمتایی که باید روش کار بشه بخش دکتری چه در زمینه پذیرش و چه رزومه،که متاسفانه امسال در حد گذاشتن چندتا مطلب باقی موند.اگه دوستان تو بخش مقاله نویسی همکاری کنن میشه هردوتارو باهم پیش برد.
سلام و خیلی ممنون مهندس حیدریان که اعلام آمادگی کردید. بله درسته،برای قسمت دکتری برنامه ی جدیدی داریم که مهندس urban98 در این زمینه اعلام آمادگی کردند.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۳-۱-۲۷، ۱۲:۵۱ عصر)Brightness نوشته است:
اگر واقعا برنامه خاصی دارید که بشه منظمتر از سابق پیش رفت.منم میخوام باهاتون همکاری کنم.
به نظرم یکی از قسمتایی که باید روش کار بشه بخش دکتری چه در زمینه پذیرش و چه رزومه،که متاسفانه امسال در حد گذاشتن چندتا مطلب باقی موند.اگه دوستان تو بخش مقاله نویسی همکاری کنن میشه هردوتارو باهم پیش برد.
سلام و خیلی ممنون مهندس حیدریان که اعلام آمادگی کردید. بله درسته،برای قسمت دکتری برنامه ی جدیدی داریم که مهندس urban98 در این زمینه اعلام آمادگی کردند.
خواهش میکنم
منم در این زمینه هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.خودمم به امید خدا سال دیگه آزمون دکتری دارم.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۱-۲۷، ۱۲:۵۸ عصر)haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۳-۱-۲۷، ۱۲:۵۱ عصر)Brightness نوشته است:
خواهش میکنم
منم در این زمینه هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.خودمم به امید خدا سال دیگه آزمون دکتری دارم.
خیلی عالی،پس برنامه هایی که در این زمینه میشه اجرا کرد، رو برام ارسال کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
آخرین تغییر:(اضافه شدن یک مدیر از بین مدیران(امشب این تاپیک بسته خواهد شد)
ظرفیت باقی مانده برای مدیران: 2 نفر
ظرفیت باقی مانده برای اعضا: 3 نفر
پایان جلسه ساعت 00:20 روز سه شنبه 26 فروردین 93
نتیجه:
انتخاب مهندس برایتنس برای پیگیری برنامه های مدیران و ...
و
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness(دریافت شماره همراه)
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)(دریافت شماره همراه)
3-مهندس sahab(از 1 تیرماه 1393)(مهندس سحاب مجدآبادی)
4-مهندس urban 98
5-مهندس EBRAHIMMILAN2012(مهندس ابراهیم میلان دلایی)
6- مهندس FaTyJo0oN(از 1 تیرماه 1393)(مهندس فاطمه متولی)
7- مهندس Maravia(مهندس علیرضا محمودی)
8-مهندس haydariyan(مهندس آفاق حیدریان)
اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس NAJME(دریافت شماره همراه)
2- مهندس zeytoon(دریافت شماره همراه)
ممنون میشم اگر نام تان را هم بزارید.
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.
مدیران و اعضای حاضر در این جلسه که از تک تک آنها تشکر و قدردانی خود را برای وقتی که گذاشتند اعلام میدارم.
روجا (۱۳۹۳-۱-۲۵, ۱۱:۱۷ عصر)، S.M.Far (دیروز, ۰۳:۰۲ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (دیروز, ۰۷:۲۴ عصر)، URBAN 98 (دیروز, ۰۹:۱۰ عصر)، dementor (دیروز, ۰۹:۳۳ عصر)، Maravia (دیروز, ۱۰:۴۷ عصر)، najme (دیروز, ۱۰:۵۱ عصر)، Sahab (دیروز, ۱۰:۵۵ عصر)، ایلیا (امروز, ۱۲:۵۶ صبح)، saminta (امروز, ۱۰:۰۱ صبح)، ehsan7550 (امروز, ۱۰:۱۳ صبح)، zeytoon (امروز, ۱۰:۵۵ صبح)، FaTyJo0oN (امروز, ۰۱:۰۵ عصر)، Brightness (امروز, ۰۱:۰۸ عصر)، haydariyan (امروز, ۰۱:۱۶ عصر)، atelieahjam (امروز, ۰۱:۴۷ عصر)، Masih (امروز, ۰۱:۵۲ عصر)، AliReza (امروز, ۰۲:۲۹ عصر)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با عرض سلام و احترام خدمت مدیریت محترم و تیم مدیریتی سایت ایران شهرساز

در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد مدیران شایسته و پیشکسوت و دارای سابقه و توانمند در امر مدیریت و در نظر گرفتن رشته تحصیلی و عدم آشنایی اینجانب با رشته شهرسازی و نداشتن آشنایی با نحوه مدیریت در سایت به عنوان مدیر ذخیره یا نیمکت نشین آماده همکاری با ایران شهرساز هستم.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
آخرین تغییر:(اضافه شدن یک عضو در اعضای اصلی(امشب این تاپیک بسته خواهد شد)
ظرفیت باقی مانده برای مدیران: 2 نفر
ظرفیت باقی مانده برای اعضا: 2 نفر
پایان جلسه ساعت 00:20 روز سه شنبه 26 فروردین 93
نتیجه:
انتخاب مهندس برایتنس برای پیگیری برنامه های مدیران و ...
و
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness(دریافت شماره همراه)
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)(دریافت شماره همراه)
3-مهندس sahab(از 1 تیرماه 1393)(مهندس سحاب مجدآبادی)
4-مهندس urban 98
5-مهندس EBRAHIMMILAN2012(مهندس ابراهیم میلان دلایی)
6- مهندس FaTyJo0oN(از 1 تیرماه 1393)(مهندس فاطمه متولی)
7- مهندس Maravia(مهندس علیرضا محمودی)
8-مهندس haydariyan(مهندس آفاق حیدریان)
اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس NAJME(دریافت شماره همراه)
2- مهندس zeytoon(دریافت شماره همراه)
3-مهندس (atelieahjam(مهندس حسن ابراهیمی)(دریافت شماره همراه)
ممنون میشم اگر نام تان را هم بزارید.
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.
مدیران و اعضای حاضر در این جلسه که از تک تک آنها تشکر و قدردانی خود را برای وقتی که گذاشتند اعلام میدارم.
روجا (۱۳۹۳-۱-۲۵, ۱۱:۱۷ عصر)، S.M.Far (دیروز, ۰۳:۰۲ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (دیروز, ۰۷:۲۴ عصر)، URBAN 98 (دیروز, ۰۹:۱۰ عصر)، dementor (دیروز, ۰۹:۳۳ عصر)، Maravia (دیروز, ۱۰:۴۷ عصر)، najme (دیروز, ۱۰:۵۱ عصر)، Sahab (دیروز, ۱۰:۵۵ عصر)، ایلیا (امروز, ۱۲:۵۶ صبح)، saminta (امروز, ۱۰:۰۱ صبح)، ehsan7550 (امروز, ۱۰:۱۳ صبح)، zeytoon (امروز, ۱۰:۵۵ صبح)، FaTyJo0oN (امروز, ۰۱:۰۵ عصر)، Brightness (امروز, ۰۱:۰۸ عصر)، haydariyan (امروز, ۰۱:۱۶ عصر)، atelieahjam (امروز, ۰۱:۴۷ عصر)، Masih (امروز, ۰۱:۵۲ عصر)، AliReza (امروز, ۰۲:۲۹ عصر)

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، haydariyan ، atelieahjam
فرصت عملا تمام شده است با این حال از مهندسین و فعالین سایت که دانش بالایی دارند دعوت به همکاری می کنیم.
با توجه به فعالیت و ایجاد میزگردها و دانش مهندس شهباز از ایشان دعوت میکنیم که در پیشبرد اهداف سایت در سال 93 ما را یاری کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، atelieahjam ، Brightness
برنامه مهندسین سحاب،پویا شاددل،میلانی،ابراهیمی بدستمان رسیده است و بازخورد برنامه در سایت محسوس خواهد بود.
از تمام دوستانی که تقاضای همکاری و فعالیت میکنند تشکر میکنم.
مهندسین الهیان از جمله مهندسینی هستند که تقاضای همکاری نموده اند.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Sahab ، Brightness ، haydariyan
برنامه مهندس حیدریان هم بدستمان رسید.
خبرهای خوبی براتون داریم...

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، Brightness ، haydariyan
برنامه مهندس ماراویا هم بدستمان رسید.
خبرهای خوبی براتون داریم..

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,145 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,099 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان