امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهمین جلسه مدیران در تاریخ25 فروردین ماه 93 ساعت 22:30(دوشنبه)
مدیران حاضر در تاپیک:(7 نفر)
dementor، EBRAHIMMILAN2012، Sahab, FaTyJo0oN, Maravia, URBAN 98, Brightness,
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، dementor ، EBRAHIMMILAN2012 ، ماراویا ، ایلیا ، zeytoon
تشکر اگر ایرادی نداره بهتره نام اصلی خودتان را هم درج کنید(ذکر نام اختیاری است)
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
اعضای اصلی:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)
3-مهندس sahab(از 1 تیرماه 1393)(مهندس سحاب مجدآبادی)
4-مهندس urban 98
5-مهندس EBRAHIMMILAN2012(مهندس ابراهیم میلان دلایی)
6- مهندس FaTyJo0oN(از 1 تیرماه 1393)(مهندس فاطمه متولی)
7- مهندس Maravia(مهندس علیرضا محمودی)
8-...
ممنون میشم اگر نام تان را هم بزارید.
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor ، Sahab ، ماراویا ، EBRAHIMMILAN2012 ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، zeytoon
سلام مجدد مهندس دهقان عزیز

اجالتا من خودم رو معرفی کرده بودم
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)Maravia نوشته است: سلام مجدد مهندس دهقان عزیز

اجالتا من خودم رو معرفی کرده بودم

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، ایلیا ، zeytoon
این خیلی عالیه پس تا این لحظه و باز بودن این تاپیک تا حداکثر 48 ساعت آینده 5 مدیر را به صورت فعال خواهیم داشت و مهندس سحاب و مهندس متولی هم از ابتدای تیر 93 فعالیت خود را بیشتر خواهند کرد.
کارهایی که شما میخواهیم:
1- ابتدا از شماره همراه اصلی خود(نام و نام کاربری در سایت)را به شماره 09171388783 یا 09204106920 پیام بفرستید تا ذخیره کنم و اگر LINE را نصب دارید یک گروه تشکیل دهیم تا هر پیامی لازم بود سریعا بدست همه اعضای گروه برسد.
2-لطفا در زمینه هایی که میتوانید فعالیت کنیدبرنامه تان (اعم از پاسخ گویی،برگزاری مسابقات،گفتگوی علمی،و ....)برای سال 1393 را حداکثر تا 4 روز آینده(جمعه 29 فروردین 93) پیام خصوصی کنید یا به ایمیل IRANSHAHRSAZ@YAHOO.COM ارسال کنید.
بعد از ارسال برنامه یکی از مدیران را مسئول پیگیری برنامه خواهیم کرد.
مدیرانی که توانایی پیگیری موضوع را دارند اعلام کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sahab ، dementor ، ایلیا ، zeytoon
خوشحال میشم من هم از مدیران سایت باشم . هر آنجه که در توان داشته باشم ، دریغ نمیکنم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor ، ماراویا ، ایلیا ، zeytoon
آخرین تغییر:
0
تشکر اگر ایرادی نداره بهتره نام اصلی خودتان را هم درج کنید(ذکر نام اختیاری است)
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)
4-مهندس urban 98
8-...
اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس NAJME
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor ، Brightness ، najme ، ایلیا ، zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۰:۵۰ عصر)AliReza نوشته است: این خیلی عالیه پس تا این لحظه و باز بودن این تاپیک تا حداکثر 48 ساعت آینده 5 مدیر را به صورت فعال خواهیم داشت و مهندس سحاب و مهندس متولی هم از ابتدای تیر 93 فعالیت خود را بیشتر خواهند کرد.
کارهایی که شما میخواهیم:
1- ابتدا از شماره همراه اصلی خود(نام و نام کاربری در سایت)را به شماره 09171388783 یا 09204106920 پیام بفرستید تا ذخیره کنم و اگر LINE را نصب دارید یک گروه تشکیل دهیم تا هر پیامی لازم بود سریعا بدست همه اعضای گروه برسد.
2-لطفا در زمینه هایی که میتوانید فعالیت کنیدبرنامه تان (اعم از پاسخ گویی،برگزاری مسابقات،گفتگوی علمی،و ....)برای سال 1393 را حداکثر تا 4 روز آینده(جمعه 29 فروردین 93) پیام خصوصی کنید یا به ایمیل IRANSHAHRSAZ@YAHOO.COM ارسال کنید.
بعد از ارسال برنامه یکی از مدیران را مسئول پیگیری برنامه خواهیم کرد.
مدیرانی که توانایی پیگیری موضوع را دارند اعلام کنند.
پیامک زدم به شماره ای که اعلام کردید. برنامه ی لاین رو هم باید نصب کنم،فکر خوبیه!
برای پیگیری میتونم کمک کنم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، ایلیا ، zeytoon
آخرین تغییر:(ارسال پیامک به شماره همراه)(دریافت 3 شماره همراه)
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness(دریافت شماره همراه)
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)(دریافت شماره همراه)
4-مهندس urban 98
8-...
اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس NAJME(دریافت شماره همراه)
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا ، zeytoon
اگر مدیران موافق باشند مهندس برایتنس مسئول پیگیری برنامه ها باشه؟
در صورتی که مخالفتی نباشه یا مدیران اعلام آمادگی نکنند فردا صبح شماره مدیران برای مهندس برایتنس ارسال می شود تا با مدیران تماس و پیگیر موضوعات باشند تا بتوانیم به آنچه که اعضا از ایران شهرساز انتظار دارند برسیم و به قطب شهرسازی و معماری دنیا تبدیل شویم و تولید محتوای خوبی را هم داشته باشیم در کنار رفع نیازهای شهرسازان ومعماران

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، dementor ، Sahab ، ماراویا ، ایلیا ، zeytoon

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,877 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,309 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 969 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,863 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,364 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,372 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,224 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,111 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان