امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهمین جلسه مدیران در تاریخ25 فروردین ماه 93 ساعت 22:30(دوشنبه)
این تاپیک تا 48 ساعت آینده باز خواهد بود.
ظرفیت باقی مانده برای مدیران: 3 نفر
ظرفیت باقی مانده برای اعضا: 4 نفر
پایان جلسه ساعت 00:20 روز سه شنبه 26 فروردین 93
نتیجه:
انتخاب مهندس برایتنس برای پیگیری برنامه های مدیران و ...
و
جهت یادآوری:
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness(دریافت شماره همراه)
2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)(دریافت شماره همراه)
3-مهندس sahab(از 1 تیرماه 1393)(مهندس سحاب مجدآبادی)
4-مهندس urban 98
5-مهندس EBRAHIMMILAN2012(مهندس ابراهیم میلان دلایی)
6- مهندس FaTyJo0oN(از 1 تیرماه 1393)(مهندس فاطمه متولی)
7- مهندس Maravia(مهندس علیرضا محمودی)
8-...
اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس NAJME(دریافت شماره همراه)
ممنون میشم اگر نام تان را هم بزارید.
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.
مدیران و اعضای حاضر در این جلسه که از تک تک آنها تشکر و قدردانی خود را برای وقتی که گذاشتند اعلام میدارم.
URBAN 98 (امروز, ۱1:۳۸ عصر)، ehsan7550 (امروز, ۱1:۳۹ عصر)، Maravia (امروز, ۱1:۴۳ عصر)، atelieahjam (امروز, ۱2:۰۱ عصر)، dementor (امروز, ۱2:۱۶ عصر)، FaTyJo0oN (امروز, ۱2:۱۶ عصر)، روجا (امروز, ۱2:۱۷ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (امروز, ۱2:۱۸ عصر)، najme (امروز, ۱2:۲۱ عصر)، Brightness (امروز, ۱2:۲۲ عصر)، Sahab (امروز, ۱2:۲۲ عصر)، AliReza (امروز, ۱2:۲۳ عصر)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sahab ، dementor ، ایلیا ، zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: اگر مدیران موافق باشند مهندس برایتنس مسئول پیگیری برنامه ها باشه؟
در صورتی که مخالفتی نباشه یا مدیران اعلام آمادگی نکنند فردا صبح شماره مدیران برای مهندس برایتنس ارسال می شود تا با مدیران تماس و پیگیر موضوعات باشند تا بتوانیم به آنچه که اعضا از ایران شهرساز انتظار دارند برسیم و به قطب شهرسازی و معماری دنیا تبدیل شویم و تولید محتوای خوبی را هم داشته باشیم در کنار رفع نیازهای شهرسازان ومعماران
به نظرم 48 ساعت فرصت مناسب و کافی ای باشه برای اعلام همکاری دوستان. تاپیک باز باشه تا اگر خواستند اعلام آمادگی کنند. چنانچه کسی به این تعداد اضافه نشد، برنامه رو با همین تعداد پیش خواهیم برد.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ایلیا ، zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: اگر مدیران موافق باشند مهندس برایتنس مسئول پیگیری برنامه ها باشه؟
در صورتی که مخالفتی نباشه یا مدیران اعلام آمادگی نکنند فردا صبح شماره مدیران برای مهندس برایتنس ارسال می شود تا با مدیران تماس و پیگیر موضوعات باشند تا بتوانیم به آنچه که اعضا از ایران شهرساز انتظار دارند برسیم و به قطب شهرسازی و معماری دنیا تبدیل شویم و تولید محتوای خوبی را هم داشته باشیم در کنار رفع نیازهای شهرسازان ومعماران
به نظر من مهندس برایتنس با توجه فعالیت بالا و توانایی شون بهترین انتخاب برای این کار هستن و از مدیران لایق و شایسته سایت هستن
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، dementor ، ایلیا ، zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۱:۲۵ عصر)Sahab نوشته است:
به نظر من مهندس برایتنس با توجه فعالیت بالا و توانایی شون بهترین انتخاب برای این کار هستن و از مدیران لایق و شایسته سایت هستن
نظر لطف شماست مهندس سحاب.تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ماراویا ، ایلیا ، zeytoon
کارهای انجام شده بعد از جلسه:
شماره همراه همه اعضای اصلی به جز مهندس اربان 98 که در پروفایلشان نبود برای مهندس برایتنس ارسال شد و اطلاع رسانی شد.
لینک برنامه line ارسال شد و گروه iran shahrsaz تشکیل شده است.
اولین پیشنهاد ارائه شد.
لینک پیشنهاد که بزودی عمومی خواهد شد.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، ایلیا ، zeytoon
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که تا به امروز در سایت زحمت کشیدند بی چشمداشت
و سلام به اونایی که همه تلاششون برای کمک کردن به دیگران بوده و هست
بگذارید ابتدا کمی از خودمان انتقاد کنیم قبل از اینکه دیگران از ما انتقاد کنند
اصل بازنشسته کردن مدیران غیرفعال کار بسیار خوبی است حتی اگر شیوه انجام آن برای تعدادی ( من جمله خودم ) زیاد جالب نباشد اما اگر به یاد دوستان هم باشد، در جلسات قبل نیز همچین تصمیمی گرفته شد که به عمل نرسید. اما چرا؟
مهمترین مشکل سایت در حال حاضر، نداشتن برنامه مشخصه که جهت دهی کلی به فعالیت های شاخص سایت داشته باشه. قسمتی از این برنامه به مشخص کردن چیدمان جدید سایت، قسمت دیگر به فعالیت های عمده در هر فصل و قسمت دیگر به مشخص کردن جایگاه هر مدیر و نظارت بر فعالیت آن ها وقسمت دیگر ، جهت دهی به محتوی و کمک به تولید محتوا و قسمت دیگر به ... تعلق دارد!
دو سوال از خودمون دارم:
1- بعد از مشخص کردن مدیران ، چه اتفاقی قرار هست بیفتد دقیقا؟ (تاکید بیشتر بر روی دقیقا هست!)
2- چرا از ابتدا باید با این حرکت، برنامه تحول در سایت آغاز شود؟
به جرئت عرض می کنم با این شیوه سایت، هر مدیر جدید هم که بیاید، بعد از کمتر از سه ماه به جرگه دیگران خواهد پیوست کما اینکه تا به اکنون کم نبودند از این دست افراد چون مشکل از تمام مدیران نیست بلکه شیوه مناسبی در پیش نگرفتیم. بماند..
اما چرا الان؟ و چرا از اینجا؟ و در ادامه چه؟ قطعا جواب برای هر سوال وجود دارد و چه خوب هست تمام مدیران به آن پاسخ بدند و همه هم در جریان قرار بگیرند چون این عمل باید با همکاری تک تک این عزیزان انجام شود.
سوال مهم دیگر اینکه هر مدیری که تا به امروز فعالیت کرده ، امتحان خودش رو تا حد زیادی پس داده و مورد اعتماد و اطمینان هست و شما برای یک مدیر جدید باید تمام این وقت و انرژی رو صرف کنید. البته تجدید مدیران بسیار مفید هست اما تا وقتی زمینه مهیا نباشه این تعویض فایده ای نداره. چه بسا با تغییر شیوه سایت بسیاری از مدیران هم مجددا فعال شوند.
چی بگم، فقط احساس میکنم نقطه شروع مناسبی انتخاب نشده
با این حال از بازنشسته کردن مدیران غیر فعال به شدت استقبال می کنم . البته موارد گفتنی دیگری هم هست که اگر لازم باشه حتما بیان میکنم
در اینجا هم به عنوان کسی که قبلا هم اعلام بازنشستگی کرده بودم، مجددا از مهندس دهقان تقاضا میکنم بنده رو هم به جمع دوستان بازنشست اضافه کنند تا مدیران جدید و پرشور و تلاش بیان و به ما هم کلی مطلب جدید یاد بدن
در انتها هم آرزو میکنم با هم مهربان باشید و به همدیگه کمک کنید و کارهاتون رو برای رضای خدا انجام بدید تا خیلی بیشتر از این چیزی که در سایت نصیبتون میشه، در جای دیگه کمکتون کنه
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، Sahab ، dementor ، ماراویا ، najme ، zeytoon
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۰۷:۱۴ عصر)ایلیا نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزانی که تا به امروز در سایت زحمت کشیدند بی چشمداشت
و سلام به اونایی که همه تلاششون برای کمک کردن به دیگران بوده و هست
بگذارید ابتدا کمی از خودمان انتقاد کنیم قبل از اینکه دیگران از ما انتقاد کنند
اصل بازنشسته کردن مدیران غیرفعال کار بسیار خوبی است حتی اگر شیوه انجام آن برای تعدادی ( من جمله خودم ) زیاد جالب نباشد اما اگر به یاد دوستان هم باشد، در جلسات قبل نیز همچین تصمیمی گرفته شد که به عمل نرسید. اما چرا؟
مهمترین مشکل سایت در حال حاضر، نداشتن برنامه مشخصه که جهت دهی کلی به فعالیت های شاخص سایت داشته باشه. قسمتی از این برنامه به مشخص کردن چیدمان جدید سایت، قسمت دیگر به فعالیت های عمده در هر فصل و قسمت دیگر به مشخص کردن جایگاه هر مدیر و نظارت بر فعالیت آن ها وقسمت دیگر ، جهت دهی به محتوی و کمک به تولید محتوا و قسمت دیگر به ... تعلق دارد!
دو سوال از خودمون دارم:
1- بعد از مشخص کردن مدیران ، چه اتفاقی قرار هست بیفتد دقیقا؟ (تاکید بیشتر بر روی دقیقا هست!)
2- چرا از ابتدا باید با این حرکت، برنامه تحول در سایت آغاز شود؟
به جرئت عرض می کنم با این شیوه سایت، هر مدیر جدید هم که بیاید، بعد از کمتر از سه ماه به جرگه دیگران خواهد پیوست کما اینکه تا به اکنون کم نبودند از این دست افراد چون مشکل از تمام مدیران نیست بلکه شیوه مناسبی در پیش نگرفتیم. بماند..
اما چرا الان؟ و چرا از اینجا؟ و در ادامه چه؟ قطعا جواب برای هر سوال وجود دارد و چه خوب هست تمام مدیران به آن پاسخ بدند و همه هم در جریان قرار بگیرند چون این عمل باید با همکاری تک تک این عزیزان انجام شود.
سوال مهم دیگر اینکه هر مدیری که تا به امروز فعالیت کرده ، امتحان خودش رو تا حد زیادی پس داده و مورد اعتماد و اطمینان هست و شما برای یک مدیر جدید باید تمام این وقت و انرژی رو صرف کنید. البته تجدید مدیران بسیار مفید هست اما تا وقتی زمینه مهیا نباشه این تعویض فایده ای نداره. چه بسا با تغییر شیوه سایت بسیاری از مدیران هم مجددا فعال شوند.
چی بگم، فقط احساس میکنم نقطه شروع مناسبی انتخاب نشده
با این حال از بازنشسته کردن مدیران غیر فعال به شدت استقبال می کنم . البته موارد گفتنی دیگری هم هست که اگر لازم باشه حتما بیان میکنم
در اینجا هم به عنوان کسی که قبلا هم اعلام بازنشستگی کرده بودم، مجددا از مهندس دهقان تقاضا میکنم بنده رو هم به جمع دوستان بازنشست اضافه کنند تا مدیران جدید و پرشور و تلاش بیان و به ما هم کلی مطلب جدید یاد بدن
در انتها هم آرزو میکنم با هم مهربان باشید و به همدیگه کمک کنید و کارهاتون رو برای رضای خدا انجام بدید تا خیلی بیشتر از این چیزی که در سایت نصیبتون میشه، در جای دیگه کمکتون کنه
موفق باشید
سلام و تشکر
جای بسی خوشحالی است و مطمئنا این تاپیک را نقطه عطفی برای پیشرفت و یک حرکت جدی میدانم و امیدوارم مدیرانی که اعلام حضور کردند با ما باشند.
1- در همین روز اول صحبتی با مهندس سحاب داشتیم و دو ایده خیلی عالی را ارائه دادند که اگر نیاز شد براتون پیام خصوصی میکنم ولی در سایت درج نمی کنیم.
استفاده از حداکثر امکانات برای قرار گرفتن در امور سایت به صورت آنی(نیاز به توضیح باشه از طریق پیام خصوصی)
برنامه خواستن از مدیران و ارائه آن حداکثر تا جمعه که مسئول پیگیری مهندس برایتنس می باشد که شماره ها به جز مهندس اربان 98 گرفته شد و از شما هم شماره خواسته ایم که در امور سایت باشید.
و خیلی برنامه های دیگر که در تلاشیم با تعداد کمتر مدیران به نتایج بهتری برسیم و از این حالت خارج شویم.
2- از قبل این فکر را داشتیم و اتفاقا خودتان هم کمی یا بیشتر در جریان امور بودید و ان شالله بعد از کاری که فعلا با آن درگیر هستید مطمئنا یکی از ارکان سایت شما خواهید بود و با ما امور را جلو خواهید برد.
دلیل اینکه تعداد مدیر را کلا محدود کرده ایم همین است که تعداد زیاد مدیر و عدم پیگیری ما باعث مشکلاتی میشد که الان هم با آن درگیر هستیم و هر زمانی هر مدیر عزیز قدیمی و یا مدیران بازنشسته حضور خود را اعلام کنند در صورتی که ظرفیت خالی یا مدیری که الان در اعضای اصلی است فعالیتش کمتر شود جایگزین خواهد شد.(ان شالله بعد از ارائه برنامه از روز شنبه در صورتی که باشید در صورت نیاز پیام خواهیم داد)
دلیل دادن عضویت ویژه این بود که مدیران یک وقت احساس بدی در دانلود یا عبارت بازنشسته بهشون دست ندهد و فقط عنوان تغییر میکند و مطمئنا همیشه روی چشم ما جای دارند و برای سایت و جامعه مهندسین عزیز
طرحهایی هم داریم که اگر فرصتش را بدست بیاوریم حتما اجرایی خواهیم کرد.
باز هم سوالی بود بفرمایید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، najme ، ایلیا ، Brightness ، zeytoon
سلام منم خیلی دوست دارم کمک کنم البته الان دارم تو سایت اسکچ به کمک استادای خوب اون سایت واسه کنکور اسکیس طراحی می خونم . ولی همه تلاشمو میکنم بعدش فعالیتمو بیشتر کنم. قبلنا هم مهندس دهقان یادشونه کاربریمو پستام مشکل واسشون درست شد پاک شدن همشون باهم بعدش مجبور شدم دوباره بسازم. خوشحال میشم بتونم کنار شما کمک کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
    آخرین تغییر:(اضافه شدن یک عضو اصلی از بین اعضا(24 ساعت دیگر این تاپیک بسته خواهد شد)
    ظرفیت باقی مانده برای مدیران: 3 نفر
    ظرفیت باقی مانده برای اعضا: 34 نفر
    پایان جلسه ساعت 00:20 روز سه شنبه 26 فروردین 93
    نتیجه:
    انتخاب مهندس برایتنس برای پیگیری برنامه های مدیران و ...
    و
    جهت یادآوری:
    دستور جلسه:
    اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
    لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
    لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
    اعضای اصلی از بین 51 مدیر:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
    1- مهندس Brightness(دریافت شماره همراه)
    2-مهندس dementor(مهندس پویا شاددل)(دریافت شماره همراه)
    3-مهندس sahab(از 1 تیرماه 1393)(مهندس سحاب مجدآبادی)
    4-مهندس urban 98
    5-مهندس EBRAHIMMILAN2012(مهندس ابراهیم میلان دلایی)
    6- مهندس FaTyJo0oN(از 1 تیرماه 1393)(مهندس فاطمه متولی)
    7- مهندس Maravia(مهندس علیرضا محمودی)
    8-...
    اعضای اصلی از بین فعالین سایت:(در صورتی که بیش از 5 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 5 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
    1- مهندس NAJME(دریافت شماره همراه)
    2- مهندس zeytoon
    ممنون میشم اگر نام تان را هم بزارید.
    مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
    ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
    ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
    با تشکر
    از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.
    مدیران و اعضای حاضر در این جلسه که از تک تک آنها تشکر و قدردانی خود را برای وقتی که گذاشتند اعلام میدارم.
    روجا (دیروز, ۱۱:۱۷ عصر)، FaTyJo0oN (امروز, ۰۸:۵۵ صبح)، atelieahjam (امروز, ۱۲:۲۸ عصر)، S.M.Far (امروز, ۰۳:۰۲ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (امروز, ۰۷:۲۴ عصر)، ehsan7550 (امروز, ۰۷:۳۳ عصر)، URBAN 98 (امروز, ۰۹:۱۰ عصر)، dementor (امروز, ۰۹:۳۳ عصر)، haydariyan (امروز, ۱۰:۰۹ عصر)، ایلیا (امروز, ۱۰:۴۴ عصر)، AliReza (امروز, ۱۰:۴۶ عصر)، Maravia (امروز, ۱۰:۴۷ عصر)، najme (امروز, ۱۰:۵۱ عصر)، Sahab (امروز, ۱۰:۵۵ عصر)، Brightness (امروز, ۱۱:۱۱ عصر)، zeytoon (امروز, ۱۱:۲۲ عصر)

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، ایلیا ، zeytoon
    سلام
    اگر واقعا برنامه خاصی دارید که بشه منظمتر از سابق پیش رفت.منم میخوام باهاتون همکاری کنم.
    به نظرم یکی از قسمتایی که باید روش کار بشه بخش دکتری چه در زمینه پذیرش و چه رزومه،که متاسفانه امسال در حد گذاشتن چندتا مطلب باقی موند.اگه دوستان تو بخش مقاله نویسی همکاری کنن میشه هردوتارو باهم پیش برد.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط zeytoon ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,334 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,195 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi
      رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
      نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,108 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان