امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دهمین جلسه مدیران در تاریخ25 فروردین ماه 93 ساعت 22:30(دوشنبه)
سلام
با توجه به این ارسال
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid64578
جلسه ای را لازم دانستیم برگزار کنیم و از 51 مدیر و مدیر بازنشسته و مدیران آزمون دعوت میکنیم که با حضورشان تصمیمات لازم برای پیشبرد اهداف سایت به صورت کاملا عملی را گرفته و اجرایی کنیم و اعضای اصلی سایت را که بین 3-10 نفر می باشد را معرفی کنیم و در صورتی که تعداد درخواست بیش از 10 باشد نظرسنجی خواهیم کرد و 10 نفر را برای تیم ایران شهرساز انتخاب خواهیم کرد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، atelieahjam ، Brightness ، FaTyJo0oN ، ماراویا ، ایلیا
اطلاع رسانی گردید.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، ایلیا
ساعت 10:30 امشب در همین تاپیک
قابل دیدن فقط برای اعضای دارای ارسال

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، URBAN 98 ، ایلیا
ساعت 22:30 ، اعلام حضور میکنم . بقیه دوستان اومدن؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، atelieahjam ، ایلیا
سلام
متاسفانه نتم مشکل داشت و دارد و با سرعت پایین تونستم وصل شوم.
دستور جلسه:
اعلام آمادگی جدی و عملی برای انتخاب اعضای اصلی که بین 3 تا حداکثر 10 نفر خواهد بود و پیش بینی حداکثر 5 نفر دیگر از بین اعضای سایت در سال 93
لطفا مدیرانی که وقت کافی دارند و در موقع آنلاین شدن شان حداقل 3 ارسال(اعم از مطلب یا فایل یا شرکت در مباحث یا ایجاد موضوع شهرسازی و برگزاری مسابقات و ...)دارند اعلام آمادگی کنند.
لطفا اگر وقت کافی ندارید اعلام آمادگی نکنید و همانند جلسات گذشته نباشه که بعد از جلسه فعالیت ها کم و من و چند نفر از دوستان می ماندیم و کارهای زیاد سایت
شروع کنید....

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
سلام مجدد. گویا دوستان هنوز تشریف نیاورند. من اعلام اماذگی میکنم و در حد توان در خدمت اعضا خواهم بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا
تشکر اگر ایرادی نداره بهتره نام اصلی خودتان را هم درج کنید(ذکر نام اختیاری است)
اعضای اصلی:(در صورتی که بیش از 10 نفر شود بر اساس نظرسنجی و مشورت با مدیران 10 نفر انتخاب خواهد شد و برنامه داده خواهد شد)
1- مهندس Brightness
2-...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، ایلیا
مدیران حاضر در تاپیک:
FaTyJo0oN، URBAN 98,SAHAB,Brightness,

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
باتوجه تعداد اندک مدیران حاضر،یا زمان مناسبی برای تشکیل جلسه نبوده یا عدم حضور ایشان به منزله ی اعلام عدم همکاری ست.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sahab ، ایلیا
(۱۳۹۳-۱-۲۵، ۱۰:۰۸ عصر)Brightness نوشته است: باتوجه تعداد اندک مدیران حاضر،یا زمان مناسبی برای تشکیل جلسه نبوده یا عدم حضور ایشان به منزله ی اعلام عدم همکاری ست.
مطمئنا با بقیه مدیران تماس خواهیم گرفت و در صورتی هم که شماره آنها در پروفایل آنها نباشد یا خاموش و ... اعلام خواهیم کرد.
ایران شهرساز از ابتدا تا این لحظه 51 مدیر فعالیت خود را از کم تا زیاد داشته است و بدلیل مشغله هایی که وجود دارد برخی از مدیران واقعا توانایی همراهی کامل با سایت را ندارند و بهتر است با تعداد کمتر با قدرت بیشتر جلو رویم و از مدیران(اعضای اصلی تیم مدیریت 93)برنامه بخواهیم.
ذکر این نکته هم لازم است که مزایایی را نیز در نظر گرفته ایم که بعد از مدتی کوتاه اجرایی خواهد شد.
با تشکر
از بین اعضای دارای ارسال و اعضایی که توانایی فعالیت بالا را با گذاشتن وقت کافی دارند هم دعوت به همکاری با ایران شهرساز را داریم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sahab ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,285 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 960 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,265 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,147 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,099 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان