امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاسخ داده شده: با سلام نقشه یک خانه با زیربنای 90مترمربع لازم دارم
پاسخ داده شده: با سلام نقشه یک خانه با زیربنای 90مترمربع لازم دارم

موقعیت آن؟

شمالی-جنوبی-شرقی-غربی؟

http://www.porsesh.iranshahrsaz.com//ind...how=49#a49

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,398 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,115 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,999 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,936 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,128 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,401 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  خانه شهرسازان ایران:سمینار رایگان موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در دو گرایش ط alireza 0 1,067 ۱۳۹۴-۴-۴، ۱۱:۴۱ عصر
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,241 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان