امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با دوستداران واقعی ایران شهرساز در این تاپیک آشنا شوید
سلام دوستان
اعضایی که ایران شهرساز را بعنوان یک سایت تخصصی شهرسازی قبول دارند و از مطالب سایت استفاده میکنند و ایران شهرساز را دوست دارند لطفا در این تاپیک اعلام کنند تا بیشتر با آنها آشنا شویم.
و یک سوال دیگر هم جواب دهید که از نظر شما نقطه قوت ایران شهرساز چیه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، نداانصاری ، 327 ، ehsan7550 ، atelieahjam ، Brightness ، ایلیا
دوستداران ایران شهرساز زدن دکمه سپاس کافی نیست! لطفا جواب سوال را بفرمایید
مهندسین najme ، نداانصاری و البته بقیه دوستداران که بعدا این این تاپیک را مشاهده میکنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، ایلیا
من dementor این سایت رو شدیدا قبول دارم خیلی هم خوب و عالیه و نقطه قوت این سایت به نظرم فعالیت بالای بخش کنکوری سایت هست...
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
نظرم رو راحت میگم ایران شهرساز تقریبا برای همه شهرساز ها شناخته شده هست این خوب هست!
اما هنوز خیلی راه داره تا به عنوان یه فروم تخصصی بشه قبول کرد ایران شهرساز رو!
بیشتر فعالیت ها در ایران شهرساز فعالیت مصرف کننده هست یعنی نقطه مقابل چیزی که از یه سایت با فرمت فروم میشه توقع داشت!
شاید اگر یه ایت خبری بود میشد این رو قبول کرد, اما دقیقا همون سپاس زدن و جواب ندادن در این بحث نشونه مصرف کننده بودن اعضا هست!
جالبی موضوع این هست که در بین اعضا کم نیستن کسایی که به عنوان تولید کننده محتوای منابع شهرسازی مطرح هستن
این ضعف سایت حساب میشه پس از نظر من که نتونسته این افراد رو وادار کنه تو ایران شهرساز یه دید فروم وارانه داشته باشن و تولید محتوا در خود ایران شهرساز اتفاق بیوفته نه این که فقط دانلود مقالات و مطالب از قبل منتشر شده!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم از طرفداران پر و پا قرص ایرانشهرسازم. به نظرم نقطه قوت سایت در نظم و سازماندهی مناسب مطالبش هست.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
بسیار سایت خوبی است و اینکه به طور خاص به شهرسازی میپردازه خیلی عالی است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض سلام و احترام

معماری و شهرسازی همواره با هم هستند و پوشش دهی و فعالیت سایت در هر دو زمینه بسیار ارزشمند می باشد.

یک دست صدا ندارد و همه باید همکاری کنند ، اگر هر عضوی حداقل یک فایل شخصی از خودش در سایت بگذارد در مجموع سایت مرجعی میشود از فایل های کم یاب و غیر تکراری.

و از نظر نقطه قوت سایت به بخش فروشگاهی سایت می توانم اشاره کنم که نسبت به سایت های فروشگاهی که گاها از آنها بازدید می کنم می بینم قیمت در نظر گرفته شده برای فروش فایل ها خیلی با هم اختلاف دارند.

و از نظر نقطه ضعف باز هم به همین قسمت از سایت اشاره می کنم و از دوستان گرامی خواهشمندم به همراه ارائه فایل های فروشی تصاویر و یا توضیحاتی مختصر از فایل را نیز ارائه دهند تا خریدار پیش از خرید محصول آشنایی مختصری با محصولات فروشی کسب نماید و با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهد.

با تشکر از مدیریت گرامی سایت و همه اعضا و دوستانی که در این مجمع تخصصی فعالیت دارند و تلاش می نمایند.

روز و روزگار خوش ، ایام به یادماندنی ، همگی موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ایلیا
سلام به همگی.سوال خوبی بود. واقعاً چرا دلبسته ی سایت هستیم؟دوست داشتن دلیل داره؟خب حتما داره دیگه که پرسیدن! [تصویر:  1.gif]
اوایل که تازه فعالیت رو شروع کرده بودم،نه بعنوان مدیر،کاربر عادی بودم. میدیدم بچه ها سوالی دارند که میتونم بهش پاسخگو باشم یا با جست و جو توی سایت میشد بچه ها رو به تاپیک ها راهنمایی کرد، فعالیت رو شروع کردم.بعد هم که درگیر کنکور بودیم و دوستان کنکوری چون مهندس عطایی،رضوان،فاطی جون،بهاره و مهندس اسدی که فعال بودند،تاپیک های کنکور مرحله اول رو با همکاری هم هدایت کردیم،به هم آرامش میدادیم و از هم قوت قلب میگرفتیم و شاید این محبت ها بود که ما رو دلبسته ی حضور توی این فضا کرد، که هنوز هم دلم برای اون روزامون تنگ میشه،همشون بچه های دوست داشتنی و فعالی بودند و امیدوارم همیشه پایدار و شاد باشند.رفته رفته با برخورد خوب مدیران سایت،مهندس دهقان،مدیران ارشد کنونی و سایر عزیزان و نیز جو خوب و آروم سایت ما هم دامنگیر شدیم و موندیم و این شد که حضور من در دنیای مجازی با مدیر شدن توی انجمن خوب ایران شهرساز، بیشتر شد. همین خاطرات خوب، کمک کردن های بی دریغ و حمایت های مهندس دهقان باعث ایجاد تعلق خاطر ما به سایت شد. روزهای سختی هم پشت سر گذاشتیم،مثل پاک شدن اطلاعات سایت های ایران شهرساز و زیر مجموعه هاش،تنها نذاشتن سایت از طرف مدیران خوب و کاربرای فعال و دیدن کمک هاشون و خیلی خوبیهای دیگه و محبت هایی که از سوی دوستانمون توی این فضا میبینیم، این ها همه کلی دلیل هست برای موندن و ادامه دادن. این ها چیزهایی بود که مربوط به بعد فضایی و جو سایت بود، شرمنده طولانی شد.
در بعد تخصصی سایت هم ابتدا که ما معماری رو خیلی پررنگ تر از الان داشتیم. الان که بخش شهرسازی فعال هست، یک نقطه قوتش که دوستان هم اشاره کردند،همین توجه به کنکور شهرسازی هست که بصورت تخصصی در سایت ایران اسکچ داره دنبال میشه، نقطه قوت دیگر اطلاعات تخصصی بسیار مفیدی هست که در سایت موجوده و یک دیتابیس قوی ای هست که برای هر شهرسازی مفید خواهد بود و ....... فعلا همینا رو بگم ،باز برمیگردم .
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، atelieahjam ، ehsan7550 ، ایلیا ، khansa
منتظر نظرات ارزشمند مهندسان بازدید کننده از این تاپیک هستیم:
نداانصاری (دیروز, ۱۰:۴۵ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (دیروز, ۱۰:۵۵ عصر)، Maravia (دیروز, ۱۱:۰۰ عصر)، pouya_831 (دیروز, ۱۱:۴۵ عصر)، FaTyJo0oN (امروز, ۱۲:۱۴ صبح)، naseri.h (امروز, ۰۱:۵۳ صبح)، آریودخت (امروز, ۰۸:۴۴ صبح)، haydariyan (امروز, ۰۹:۰۲ صبح)، hamid_shahrsaz (امروز, ۰۹:۴۱ صبح)، neorin (امروز, ۱۱:۵۸ صبح)، شادی م (امروز, ۱۲:۲۶ عصر)، foroogh.r (امروز, ۱۲:۲۷ عصر)، تیلور (امروز, ۱۲:۳۱ عصر)، marzieh gh (امروز, ۰۱:۰۹ عصر)، 327 (امروز, ۰۱:۲۷ عصر)، najme (امروز, ۰۱:۴۲ عصر)، atelieahjam (امروز, ۰۱:۵۳ عصر)، shahbaz (امروز, ۰۱:۵۶ عصر)، Sahab (امروز, ۰۱:۵۸ عصر)، elnaz.h (امروز, ۰۲:۲۱ عصر)، Saeedm (امروز, ۰۳:۲۰ عصر)، hero (امروز, ۰۳:۵۵ عصر)، AliReza (امروز, ۰۴:۳۱ عصر)، ehsan7550 (امروز, ۰۴:۴۴ عصر)، shb** (امروز, ۰۵:۳۸ عصر)، eleven11 (امروز, ۰۶:۰۲ عصر)، روجا (امروز, ۰۹:۱۳ عصر)، dementor (امروز, ۱۰:۲۳ عصر)، Brightness (امروز, ۱۰:۴۴ عصر)

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، ایلیا
من عاشق ایران شهرسازم
از روزی که خواستم واسه ارشد شرکت کنم و در زمینه شهرسازی بیشتر بدونم شانس به من رو کرد و با یه سرچ ساده گوگل با ایران شهرساز آشنا شدم.از اون زمان یه سه سالی میگذره تو این مدت با آدمای خیلی خوبی آشنا شدم،مخصوصا مهندس دهقان که هرچی ما کوتاهی کردیم ایشون گذشت کردن.هروقت کمک خواستم دلم قرص بود که کسایی هستن که کمکم کنن.دوستای ایران شهرسازی همیشه سنگ تموم گذاشتن.تو تمام این سه سال انقد به این سایت وابسته شدم که غیر از وقتایی که واقعا وقت نداشتم یا دسترسی به اینترنت نداشتم حداقل روزی یه بارو سرزدم .
یه وقتایی زیاد آفتابی میشم یه وقتایی کلا محو میشم.این اواخر دیگه واقعا فعالیتم کم شده واسه همینم از همه ی دوستان عذر میخوام.امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید مارو
نقطه قوت سایتو تو همدلی دوستان و خالصانه به اشتراک گذاشتن اطلاعاتشون و مدیریت مدبرانه و البته صبورانه مهندس دهقان و سایر مدیرای عزیز میدونم.
حتی اگه یه عضو عادی از این انجمن باشم باز تاجایی که بتونم به فعالیتم ادامه میدم.برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و برای انجمن تداوم و پایداری و برتر بودن رو.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ماراویا ، Brightness ، atelieahjam ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان تجربه خارجی در مورد کاربری مختلط imanataei 0 726 ۱۳۹۵-۵-۱، ۰۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  همکاری در تکمیل پرسشنامه hellena 4 1,434 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: hellena
  درخواست رایگان همکاری در پرسشنامه کیفیت زندگی شهرهای استان مازنئران mahsa.aezzi 0 644 ۱۳۹۴-۱۰-۲۲، ۰۹:۵۹ صبح
آخرین ارسال: mahsa.aezzi
  درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,875 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mehdi4596
  کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 560 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: miim.nun
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,129 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,575 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,530 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: elham90
  تغییر اولویت در ثبت نام دانشگاه ازاد ممکنه؟؟؟؟؟؟ raoof 0 1,566 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۸:۴۳ عصر
آخرین ارسال: raoof
  گردآوری فعالیت های پیشین هر روز یک سوال در این تایپیک romisa 48 9,384 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۴۱ صبح
آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان