امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله برای همایش ها
(۱۳۹۳-۴-۱۱، ۱۲:۳۶ عصر)z.s نوشته است: بله این طور خیلی خوبه .فقط مهلت ارسال مقالات تا کی هست؟

این کنگره ( http://www.hiap.ir/fa/) که براش اطلاعیه زده بودیم،
اولین کنگره بین المللی افق های جدید معماری و شهرسازی، مهلت ارسال چکیده ش تا 20 مرداد هست.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
(۱۳۹۳-۴-۱۰، ۰۵:۵۷ عصر)Brightness نوشته است: خب دوستان تابستون شد و از مشغله هاتون کم شد. برای مقاله نویسی اگه اماده هستین، اعلام کنید.
مهندس حیدریان هرموقع آماده بودید بگید تا مقاله مشترکمون رو شروع کنیم.
سلام مهندس من آماده ام هروقت خواستید بگید تا به امید خدا شروع کنیم.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
up...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,247 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,825 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,534 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 919 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,736 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,452 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,127 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,342 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان