امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله برای همایش ها
سلام به همه ی دوستان عزیز، با توجه به تلاشهایی که در سالهای گدشته برای مقاله نویسی در سایت صورت گرفته و مهندس ارکیده(مدیر ارشد سابق) و مهندس الهام عزیز، در این تاپیک ها : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=11665 و http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=8215 این ایده رو داده بودند، برآن شدیم تا این ایده ی خوب رو از سر بگیریم و اجرایی کنیم. پیرو همایش هایی که در پیش رو داریم، عزیزانی که تمایل به همکاری دارن، اعلام آمادگی کنند.

1) اولین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی

اعلام آمادگی از طرف : مهندس حیدریان، نجمه، برایتنس( خودم)
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، haydariyan ، ماراویا
به امید خدا بعد از گذروندن مرحله دو شروع میکنیم ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام مهندس من هم به نوبه خوب ضمن حمایت از ایده شما اعلام امادگی میکنم..
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، najme
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۱۲:۲۱ عصر)najme نوشته است: به امید خدا بعد از گذروندن مرحله دو شروع میکنیم ؟
برای اولین
اولین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی
که فرصت ارسال چکیده ش تا 20 مرداد
هست،بله،کنکوری های عزیز،میتونند بعد مرحله دوم،کار رو شروع کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط najme
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۱۲:۳۱ عصر)Maravia نوشته است: سلام مهندس من هم به نوبه خوب ضمن حمایت از ایده شما اعلام امادگی میکنم..
ممنون مهندس، شما هم در همین کنفرانس قصد شرکت دارید؟ اگر بله،چه محوری؟ محورهای همایش در لینک زیر گذاشته شده: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid64748

پاسخ
سلام برهمه
منم هستم البته براي همايش شهرفردا 4تا جكيده فرستادم اميدوارم قبول بشه
ميخوام رزومه اكادميك داشته باشم براي همين تصميم دارم مقاله كاركنم و خيلي ممنون ميشم كه منو راهنمايي و كمك كنيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، najme
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۰۱:۰۷ عصر)elnaz.h نوشته است: سلام برهمه
منم هستم البته براي همايش شهرفردا 4تا جكيده فرستادم اميدوارم قبول بشه
ميخوام رزومه اكادميك داشته باشم براي همين تصميم دارم مقاله كاركنم و خيلي ممنون ميشم كه منو راهنمايي و كمك كنيد
سلام، خیلی هم خوب. برای کدوم همایش و در چه محوری میخواید مقاله بدید؟

پاسخ
مهندس حیدریان و مهندس نجمه محورهای پیشنهادی تون برای نوشتن مقاله رو انتخاب کنید تا سر انتخاب موضوع با هم به نتیجه برسیم.
دیگر دوستان هم که تمایل دارند برای همایش ها حالا چه به صورت انفرادی و چه بصورت گروهی مقاله ارسال کنند،اینجا اعلام کنند تا اگر کمکی از سایر اعضا بربیاد، راهنمایی شون کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، haydariyan
سلام و وقت بخیر خدمت شما . من در قسمت گردشگری میخوام مقاله بدم .امیدوارم با همکاری هم بتونیم جلو بریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
(۱۳۹۳-۱-۲۶، ۱۱:۴۹ عصر)z.s نوشته است: سلام و وقت بخیر خدمت شما . من در قسمت گردشگری میخوام مقاله بدم .امیدوارم با همکاری هم بتونیم جلو بریم
سلام. خیلی خوب،دوستانی که در این محور میتونند با شما هم گروه باشند،اعلام میکنند. من خودم هم به موضوع گردشگری علاقه دارم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,259 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,864 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,836 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,583 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,743 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,500 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,130 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,390 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان