امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضویت ویژه بدون واریز وجه ایران شهرساز در 3 ماهه اول 93
سلام دوستان پس از تماس با چند عضو و در راستای حرکت و برنامه سال 93 این بار تصمیم گرفتیم که عضویت بدون واریز وجه را فراهم آوریم.
شما در کمتر از یک روز میتوانید عضویت 1 تا 3 روزه رایگان
و در کمتر از 1 هفته عضویت 1 تا 3 ماهه رایگان
و در کمتر از 1 ماه عضویت 6 تا 12 ماهه رایگان را بدون واریز هیچ گونه وجهی دریافت کنید.
در صورتی که نیاز به دریافت فایلی بودید ابتدا ما عضویت شما را قبل از فعالیت فعال می کنیم تا بتوانید فایل را دریافت کنید و سپس شما فعالیت کنید تا بقیه دوستان از تلاش و فعالیت شما استفاده لازم را ببرند.
با تشکر
منتظر نظرات با ارزش شما هستیم...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، atelieahjam ، maryam taban ، Yasin-Archi
طرح و پیشنهاد خوبی هست . امیدوارم دوستان و اعضای سایت یاری کنند .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Yasin-Archi
با عرض سلام

به نظرم این ایده به تمامی اعضا اطلاع رسانی ( پیام خصوصی ) بشه خیلی خوبه و همگی در جریان قرار بگیرند.

البته نوع فعالیت هم اگر مشخص بشه خیلی خوبه ، فعالیت از نوع ارسال فایل و درج مطالب و خبرهای تخصصی جدید و فعالیت از نوع ایجاد تایپک هایی که مربوط به درخواست ها و پرسش ها و شرکت در گفتگوهای تخصصی هستند.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Yasin-Archi
تشکر از شما
بزودی در لینک بالای سایت و بنری هم برای آن طراحی می شود تا در دسترس عموم و بازدیدکنندگان باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، zahra2130
جناب دهقان میشه لطف کنین دسترسی من رو به لینک های زیر آزاد کنین . خیلی به این فایل ها نیاز دارم . ممنونم از همیاریتون.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%AF%DB%8C

پاسخ
(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۰:۲۲ عصر)najme نوشته است: جناب دهقان میشه لطف کنین دسترسی من رو به لینک های زیر آزاد کنین . خیلی به این فایل ها نیاز دارم . ممنونم از همیاریتون.

سلام عضویت ویژه شما قبل از فعالیت فعال شد لطفا 10 ارسال اعم از شرکت در مباحث یا فایل ارسال کنید.
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، najme ، Yasin-Archi
سلام عزیزان منم اگه امکان داره عضو ویژه 3ماهه کنید
با سپاس فراوان از سایت خوبتان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من متوجه روش کار نشدم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    (۱۳۹۳-۱-۲۹، ۱۰:۴۵ صبح)یاسین میرزالو نوشته است: سلام عزیزان منم اگه امکان داره عضو ویژه 3ماهه کنید
    با سپاس فراوان از سایت خوبتان
    سلام لطفا در سایت شروع به فعالیت کنید کاربر قبلی را فعال نمودیم ولی 10 ارسال را انجام نداد!
    (۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۸:۵۶ صبح)shahbaz نوشته است: من متوجه روش کار نشدم!
    سلام قبلا کاربر فعالیت میکرد و با توجه به فعالیت و کسب امتیاز کاربر ویژه میشد الان تغییر رویه دادیم و به نفع کاربر ابتدا سایت عضویت ویژه را فعال و سپس کاربر فعالیت میکند.

پاسخ
    سلام میشه برای من عضویت ویژه 3 روزه فعال کنید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,876 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,304 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,810 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,860 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,356 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,371 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,140 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
        در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,211 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان