ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درخواست راهنمایی برای موضوع پایان نامه
سلام. بچه ها من برای موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم "برنامه ریزی شهری" کمک می خواستم. خیلی گیج و سردرگم هستم نمی دونم چه موضوعی رو انتخاب کنم، به موضوع خاصی علاقه ندارم..... لطفا اگر براتون مقدوره چند تا موضوع به من پیشنهاد بدید تا ذهنم یکم باز بشه، ممنون.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط atelieahjam
2
RE: درخواست راهنمایی برای موضوع پایان نامه
سلام مهندس

موضوع برای برنامه ریزی شهری فراوان هستش. برای انتخاب موضوع مهمترین اصل داشتن منابع مناسب و در درجه بعدی بکر بودن و تازگی ان هستش ولی هستند کسانس که همون موضوعات معمول بین دانشجویان رو انتخاب میکنن.

برای خلاص شدن از این سردرگمی بهتره در ابتدا توانایی خودتون رو در نظر بگیرید که میخواهید با پرسشنامه کار کنید یا نرم افزار بعد از اون میتونید با مراجعه به سایت دانشگاههای تهران بهشتی دانشگاه ازاد و دیگر دانشگاههایی که شهرسازی رو در مقطع ارشد دارند و سرچ در بخش پایان نامه ها عنوان و 10 صفحه اول همه پایان نامه رو برای شما جستجو میکنه با مطالعه موضوعات شناخت خوبی نسبت به مشکلات و معظلات شهری و اینکه دیگران چه کاری کرده اند برای شما بدست می آید با انتخاب تعدادی موضوع به سراغ اساتید و مدیر گروههتان رفته و با مشورت وی میتونید موضوع خود را متناسب با تونایی علاقه و ظرفیت علمی ایجاد شده و اینکه استاد راهنمایی که انتخاب خواهید کرد نسبت به ان موضوع شناخت داشته باشد موضوع را انتخاب و کار خویش را اغاز خواهید نمود.
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، haydariyan ، alireza ، atelieahjam ، moni_utopia ، foroogh.r
3
(۱۳۹۳-۱-۲۸، ۱۰:۳۸ عصر)Maravia نوشته است: سلام مهندس

موضوع برای برنامه ریزی شهری فراوان هستش. برای انتخاب موضوع مهمترین اصل داشتن منابع مناسب و در درجه بعدی بکر بودن و تازگی ان هستش ولی هستند کسانس که همون موضوعات معمول بین دانشجویان رو انتخاب میکنن.

برای خلاص شدن از این سردرگمی بهتره در ابتدا توانایی خودتون رو در نظر بگیرید که میخواهید با پرسشنامه کار کنید یا نرم افزار بعد از اون میتونید با مراجعه به سایت دانشگاههای تهران بهشتی دانشگاه ازاد و دیگر دانشگاههایی که شهرسازی رو در مقطع ارشد دارند و سرچ در بخش پایان نامه ها عنوان و 10 صفحه اول همه پایان نامه رو برای شما جستجو میکنه با مطالعه موضوعات شناخت خوبی نسبت به مشکلات و معظلات شهری و اینکه دیگران چه کاری کرده اند برای شما بدست می آید با انتخاب تعدادی موضوع به سراغ اساتید و مدیر گروههتان رفته و با مشورت وی میتونید موضوع خود را متناسب با تونایی علاقه و ظرفیت علمی ایجاد شده و اینکه استاد راهنمایی که انتخاب خواهید کرد نسبت به ان موضوع شناخت داشته باشد موضوع را انتخاب و کار خویش را اغاز خواهید نمود.

مرسی از راهنمایی خوبتون، خیلی کمکم کردید.

سپاس شده توسط atelieahjam
4
سلام  دانشجوی کارشناسی  شهرسازی ترم آخر هستم 5 ترم  مرخصی گرفتم و این ترم انتخاب واحد کردم . چون مدتی از فضای درس و دانشگاه دور بودم تمام مطالب درسی رو تقریبا فراموش کردم و فایل های مورد نیاز و کارها مو گم کردم . الان باید پایان نامه ام رو بنویسم . نمیتونم موضوعی انتخاب کنم که نیاز به فایل ها و نقشه های قبلی نداشته باشه . ابتدا  حاشیه نشینی  انتخاب کردم و به استاد راهنما گفتم اما الان میبینم واقعا شرایطش رو ندارم به مناطق حاشیه نشین برم و پرسشنامه پر کنم ولی داخل شهر از مردم میتونم . میخواستم چند موضوع بهم پیشنهاد کنید که  با پرسش نامه از مردم عادی شهر و بدون اطلاعاتی که قرار باشه از یک سازمان بگیرم یا با نرم افزار خاصی انجام بدم بتونم انجامش بدم . خودم بیشتر به شهر الکترونیک و ترافیک و فضای سبز و پیاده راه علاقه دارم و کرمان زندگی میکنم.

آخرین ارسال های من :
    موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      درخواست پرسشنامه سوا ت urbanism1989 2,890 ۱۳۹۳-۵-۲۶، ۰۹:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: urbanism1989
      درخواست دریافت مقاله از سایت ساینس دایرکت moni_utopia 5,880 ۱۳۹۳-۱-۲۹، ۰۹:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: moni_utopia
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دانلود جزوه آموزش برداشت و رولوه وضع موجود بنا ۱۰-۲۰ atelieahjam 136415 تحقیقات و جزوات
      دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، ن... ۱۰-۱۹ atelieahjam aah قوانین و مقررات شهرسازی و معماری
      دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf ۱۰-۷ alireza Faezeebrahimi@web.de طرح،پروژه
      آخرین اطلاعیه ها و اخبار جدید سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۱۰-۳ MHAKBARI software اطلاعیه و اخبار سایت
      پولسازترین زبان های جهان در سال 2020 ۱۰-۳ محمد رزاقی software گفتگوی آزاد
      نویسنده مقاله؟ میدان های کوچک محی میعادگاه ثبت خاطرات جمعی ساکنان محلات قدی... ۹-۲۲ shahrsazism shahrsazism پرسش و پاسخ
      تست ۹-۱۵ alireza alireza مجلات فارسی
      کامیونت شیلر 6 تن ۹-۱۳ trucks-car trucks-car گفتگوی آزاد
      بلوک های فیبری - پانل های ساندویچی ۹-۱۲ reza1366 sandwichpanel مطالب خواندنی معماری
      ساندویچ پانل دیواری+ ویژگی‌ها ۹-۱۲ sandwichpanel sandwichpanel گفتگوی آزاد
      درخواست راهنمایی برای موضوع پایان نامه ۹-۴ moni_utopia Fa90 سایت پرسش و پاسخ
      راهنما و سؤالات مصاحبه دکتری شهرسازی ۹-۲ Nasim90 minzstore_info سوالات
      نورپردازی در اتوکد ۹-۲ Nasim90 minzstore_info autocad
      عادات خوب و بد در ترجمه ۹-۲ illastration minzstore_info کارگاه ترجمه
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... ۹-۲ mahshid -jm minzstore_info مشاوره کنکور
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل