امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک ولادت دخت پیامبر (ص) و روز مادر

امشب; شب ولادت زهرای علیها السلام اطهر است * کز نور طلعتش همه عالم منور است
[b]خورشید طالع است به دامان مصطفی صلی الله علیه و آله* کز مقدمش ستاره اسلام ازهر است
W14
تو ای مادر که یک عمره دلت با غصه دم سازه صبوری های تو مادر منو به گریه میندازه مثل یک طفل خواب آلوده من محتاج آغوشم از اون لالاییات مادر بخون بازم توی گوشم برای سرنوشت من تو دلواپس ترین بودی برای اشکهای من همیشه آستین بودی تو ای همیشه غم خوارم تو ای مطرح ترین یارم به نام نامی مادر همیشه دوستت دارم.W14
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، Sahab ، نعیمه حیدری ، ماراویا ، alireza ، ehsan7550 ، dementor
با عرض سلام

این روز فرخنده و خجسته را به همه مادران مهربان و دلسوز ایران زمین تبریک عرض می نمایم ، شاخه گلی از طرف ما هدیه به تمام مادران ایران زمین.

این روز خجسته را به تمام خانم مهندس های سایت شادباش عرض می نمایم.

برای یکایک مادران و خواهران مان آرزوی سلامتی و طول عمری با عزت و پر برکت دارم.

دست حق به همراهتان ، خدا نگهدارتان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Brightness ، نعیمه حیدری ، ماراویا ، alireza ، ehsan7550
ممنون از آغاز کننده ی تاپیک و تشکر برای تبریکات مدیر ارشد عزیز و مهندس ابراهیمی.

[تصویر:  Postal-Card-Rooze-Zan-Doostiha-IR-5.jpg]
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، atelieahjam ، نعیمه حیدری ، ماراویا ، alireza ، ehsan7550
(۱۳۹۳-۱-۳۰، ۰۹:۵۹ عصر)Brightness نوشته است: ممنون از آغاز کننده ی تاپیک و تشکر برای تبریکات مدیر ارشد عزیز و مهندس ابراهیمی.

[تصویر:  Postal-Card-Rooze-Zan-Doostiha-IR-5.jpg]

من از شما بابت این گلهای زیبا تشکر ویژه دارم و از طرف جمع اعضای سایت ایران شهرساز تقدیم میداریم به تمام مادرانی که فرزندان دلبندشان از جمع سایت ایران شهرساز هستند.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، FaTyJo0oN ، نعیمه حیدری ، ماراویا ، alireza ، ehsan7550
«نگاه» مقوله شگفتی است. هر نگاه پیامی دارد از این رو در فرهنگ اسلامی برخی از نگاه ها معصیت است و برخی عبادت. در روایت آمده است: «نگاه مهرآمیز فرزند به پدر و مادر، عبادت است». پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم نیز فرمودند: «درهای آسمان در چهار هنگام به رحمت گشوده می شود: هنگامی که باران می بارد، آن گاه که فرزند به چهره مادر و پدر می نگرد، وقتی که در کعبه باز می شود و آن زمان که ازدواجی شکل می گیرد».

تولد حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز مادر مبارک W63
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، alireza ، ehsan7550 ، atelieahjam
    زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ، سـرچشمه محبت و الطاف داور است
    بهر صفا و لطف خدا عشق مظهر است ، بعد از خدا به سجده بود زآنکه مادر است . . .

میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل
    صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)
    هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادر
    را به همه مادران و بانوان ایران زمین به ویژه دوستانم در سایت وزین ایران شهرساز تبریک و تهنیت میگوئیم . . .
    آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، ehsan7550 ، نعیمه حیدری ، atelieahjam
    گفتم مادر... گفت جانم... گفتم درد دارم... گفت دردت به جانم... گفتم

گرسنه ام... گفت بخور از سهم نانم... گفتم کجا بخوابم؟... گفت روی

چشمانم... اما یکبار نگفتم من خوبم، من شادم، همیشه از درد و رنج

گفتم... به سلامتی مادر که هیچوقت نگفت من...

همیشه گفت بچه هام...

روز مادر و روز زن بر همه مادران و زنان ایرانشهرسازی مبارکباد.

[تصویر:  06374988624692887408.jpg]
    آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، نعیمه حیدری ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر Brightness 2 1,188 ۱۳۹۴-۱-۲۱، ۱۰:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 914 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 4 2,645 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,658 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: romisa
      10000-تبریک به مدیریت وب سایت ایران شهرساز برای ده هزارمین ارسالشان در سایت-10000 atelieahjam 3 1,724 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۵:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: romisa
      عزیزم امروز روز توست،دختر خانومای انجمن بفرمائید Brightness 22 5,224 ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۹:۳۲ عصر
      تبریک عید فطر FaTyJo0oN 3 3,104 ۱۳۹۳-۵-۶، ۱۰:۱۰ عصر
      تبریک به مناسبت روز پدر atelieahjam 1 2,465 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
      سالروز شهادت آیت ا... مطهری و روز معلم گرامی باد atelieahjam 1 1,149 ۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۵:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1 1,401 ۱۳۹۳-۲-۳، ۱۰:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان