امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان می شه اینجا کمک کنید سوالی در مورد فصل چهارم
سلام دوستان پایان نامه من با عنوان طراحی محور شهری بود من برای فصل سوم و چهارم که تحلیلی است اومدم و گفتم از روش توصیفی استفاده کردم و برای این کار اومدم پرسشنامه در بین افراد را پخش کردم و نتایج آن را با نرم افزاز spss تحلیل کردم و نتایج ان رابه درصد نوشتم ایا به نظر شما همین کفایت می کند یا نه باید تحلیل سوات یا حالا هر روش دیگری باید به ان اضافه شود اصلا ایا روش خودم مناسب بوده چون دوستانم ازم ایراد می گرفتن ممنون میشم کمک کنید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
یعنی کسی بلد نیست

پاسخ
سلام ............................ و خسته نباشید

اوالا اینکه هر پایان نامه ای استاد راهنما داره ... میتونید همین سوالو ازش بکنید و اون بهترین شخص برای راهنماییتون خواهد بود ...
دوما هر پایان نامه ای صرفا با یک پر کردن پرسشنامه تموم نمیشه اگه تموم هم بشه مثقالی ارزش نداره ...
سوما باید بگید که با چه هدفی پرسش نامه پر کردین ؟ فقط صرف اینکه روشتون تحلیل بوده ؟
چهارما پرسش نامه و تحلیل ان فقط اطلاعات لازمه رو براتون مهیا میکنه ... بعدش باید از این اطلاعات استفاده کنین ..
پنجما : اگه خواستین میتونم بازم ادامه بدم ...
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
پاسخ
خوب درسته از اون اطلاعات ما در طراحی یمون استفاده می کنیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا alireza 0 14,981 ۱۳۹۶-۸-۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ریشه رشته شهرسازی در چیست؟(گردآوری ایران شهرساز) alireza 1 1,199 ۱۳۹۵-۱۰-۱۷، ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: 1374taraneh
  تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 467 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  نوسازی شهری در نیویورک، چه بود و چه هست؟ yalda118 0 640 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۵۸ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  سوپر گروه 5000 نفری فایلهای مهندسی شهرسازی و معماری در تلگرام alireza 0 14,826 ۱۳۹۵-۱-۳، ۰۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ساخت باغ‌شهر و باغ‌ویلا در شهرهای جدید ممنوع شد Sahab 0 627 ۱۳۹۴-۱۱-۲۱، ۰۱:۴۴ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  [خبر شهرسازی] بناهای تاریخی و قدیمی به خانه‌های اجتماعی تبدیل می‌شوند khansa 0 1,137 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۸:۰۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  [خبر شهرسازی] نبود ایمنی 18 میلیون ساکن بافت های فرسوده را تهدید می کند khansa 0 812 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۷:۵۹ صبح
  [خبر شهرسازی] صدور پروانه ساخت 2 مرحله‌ای می‌شود khansa 0 1,230 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۷:۵۶ صبح
  چراغ سبز به «برج‌باغ»‌ در پايتخت behrad mazhari 0 1,111 ۱۳۹۳-۹-۲۹، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان