امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته جدید ایران شهرساز-ویژه بهار 1393
با تشکر از زحماتتون
اما به نظرم خیلی شلوغه :(
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام و احترام خدمت دوست گرامی مهندس atelieahajam

بنده منظورم نبود که شما از روی عمد شخصی را متهم کرده اید... فقط حرفم این بود که بهتر است در تایپیک هایی که محل ارائه نظرات شخصی اعضاست سعی شود ناخواسته به نظرات دیگران اشاره نشود و فقط به ارائه نظر خود بپردازید.
به هر حال اگر منظورم را اشتباه بیان کردم عذر خواهی میکنم.

و اینکه گفتید دیگه در بحث ها شرکت نمیکنید و فعالیت نخواهید داشت به نظرم در خور من و شما نباشه که بخاطر این سوء برداشت ها خود را از سایت بزرگ ایرانشهرساز محروم کنیم.

موفق باشید. به امید موفقیت ایرانشهرساز.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۱، ۱۲:۵۲ عصر)ehsan7550 نوشته است: سلام و احترام خدمت دوست گرامی مهندس atelieahajam

بنده منظورم نبود که شما از روی عمد شخصی را متهم کرده اید... فقط حرفم این بود که بهتر است در تایپیک هایی که محل ارائه نظرات شخصی اعضاست سعی شود ناخواسته به نظرات دیگران اشاره نشود و فقط به ارائه نظر خود بپردازید.
به هر حال اگر منظورم را اشتباه بیان کردم عذر خواهی میکنم.

و اینکه گفتید دیگه در بحث ها شرکت نمیکنید و فعالیت نخواهید داشت به نظرم در خور من و شما نباشه که بخاطر این سوء برداشت ها خود را از سایت بزرگ ایرانشهرساز محروم کنیم.

موفق باشید. به امید موفقیت ایرانشهرساز.

با عرض سلامی دیگربار خدمت شما دوست عزیزم ehsan7550

حالا که بهانه ای پیش اومد و همدیگر را شناختیم از آشنایی با شما خوشوقتم و به امید تداوم این دوستی های خالصانه .

یک خاطره از سایت قبلی تعریف کنم برای شما : در کامنتی یکی از مهندسان فعال سایت گفتند که امروز روز تولدم است و بعد من هم در کامنتی تولدشان را تبریک گفتم و برای شان آرزوی طول عمری پربرکت کردم.
در کامنتی دیگراز طرف عضوی که تازه عضو سایت شد وبا نام کاربری (.............. ................. ) ، دقیقا با نام کاربری نقطه چین خودش رو معرفی کرده بود) دیدم گفته : قابل توجه همه دوستانی که خودشونو اهل علمو دانش میدونن و به مهندس بودنشون مینازن درست زمانیکه 5 تن از جگرگوشهای این خاک بدست تروریستها دستگیرشدن و خیلی ها در شبکه های اجتماعی دارن این خبرو اطلاع رسانی میکنن شماها اینجا جشن تولد گرفتین !!!!!!!!! و جشن پیروزی در انتخاباته سایت درور بر غیرتتون

من هم در جواب گفتم :
.............. ................. محترم ، شما چه چیزی را به چه چیزی دارید ربط می دهید ؟ !!! آیا واقعا ارتباط دادن این دو موضوع به یکدیگر منطقی است ؟ فقط بنده به دوست مان تولدشان را تبریک گفتم ، چه جشن تولد گرفتنی ؟!!! آرزوی عمری پربرکت برای کسی داشتن و تبریک گفتن تولد به معنای جشن گرفتن است ؟!!! آیا تبریک گفتن تولد به کسی گناه است ، واقعا متاسفم که با طعنه و کنایه به غیرت ما درود میفرستید و اینچنین بر سر ما کوفته اید ، و با دید خود ما را مدعی بر اهل علم و دانش بودن و نازیدن به مهندس بودن دانسته اید :((( واقعا در عجبم !!!

وقتی در چنین جمعی با بیان یک نظر ساده بدین شکل مورد انتقاد قرار می گیریم ، دیگر می مانیم که چه بگوییم ، اگر نظر دادن ما باعث این شود که دوستان رنجیده خاطر شوند ،‌ همان بهتر که دیگر در هیچ بحثی شرکت نکنیم و نظری ندهیم ، هر عضو دیگری که جای من باشه و با این موارد بطور ناخواسته روبرو بشه و به دور از آنچه که در ذهنش داره مواجه میشه ، حتما پیش خودش تصمیمی می گیره و بهترین تصمیمش عدم فعالیت خواهد بود که لااقل در این حالت هم جایگاه انسانی و واقعی خودش رو محفوظ بداره و هم باعث ناراحتی دیگر اعضا نشه ، تا زمانی که این نوع برخوردها در حضور جمعی وجود داشته باشه و اعضا برایشان حس نامطلوب پیش بیاد و در صدد توجیه و یا دفاع از گفته های خودشون باشند بهترین تصمیم را همان عدم فعالیت می دانند ،‌ زیرا در این حالت بخاطر عدم به اشتراک گذاری نظراتشان فارغ از مسئولیت در قبال گفته های ناگفته ی خود هستند و این بهترین حالت برای اعضاست و من هم یکی از دلایلی را که اعضا در بحث ها شرکت نمیکنند را همین دلیل می دانم ، از آنجایی که هیچ حرفی به اشتراک گذاشته نمی شود پس دغدغه ای هم برای پاسخگویی به دیگران را ندارند و آسوده خاطر می آیند و می روند بدون اینکه کسی انتظاری از آنها داشته باشد.

اما من چطور ؟ بعد از درج هر نظری باید بفکر عواقب احتمالی آن باشم و از زوایای بسیار زیادی دوربین بکارم و قبل از ارسال نظر ابتدا کاملا رصدش کنم و ببینم اگر مو لای درزش نمیره و دارای سازه ای پایدار و استوار شده به اشتراکش بگذارم که در غیر اینصورت این خودم هستم که در زیر آوارش خواهم ماند و برای بازسازیش و دور کردن این آوار از خودم برگردم به تشریح و شکافتن عمقی مسئله و کلیه اهداف و نیات درونی خودم را بریزم بیرون و بلکه با این ترمیمات بتونم دوباره ایستایی لازم خودم را باز یابم و از وارد شدن صدمات احتمالی به دیگران هم جلوگیری کنم.
خوب این چه کاریه اصلا ، سری که درد نمیکنه رو چرا دستمال ببندم و وقت و زمان خودم رو که می تونم از اون در جای دیگری استفاده کنم و شاید بتونم به مقدار اندکی و بسیار ناچیز هم که شده برای یک هم نوع از جنس خودم گامی بردارم و مفید واقع بشم بگذارم پای تایپ این همه اما و اگرها و تشریح حالات کنم ، توصیف حالاتی که برای همه ما انسان ها بصورت یکسان است و شامل حال همه ما انسانهاست ، بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند.

احسان جان این تنها یک سوء برداشت نیست که منجر به تصمیم گیری در ارتباط با عدم فعالیت می گردد ، سوء تفاهم ها و سوء برداشت ها با یک توضیح مختصر قابل درک و قابل رفع هستند ، زیرا ما وجودی مشترک داریم و چون شناختی نسبت به هم نداریم با یک توضیح مختصر بوسیله اشتراکات درونی این شناخت ها حاصل خواهد شد و در نتیجه برداشت های صحیح نیز حاصل خواهد شد ، اما آنچه که یک آدم را از ادامه فعالیت منصرف می کند همان عینک بدبینی است که جای عینک خوش بینی را به زور غصب می کند و در جلوی چشم می نشیند و می گوید دنیا را باید از دریچه من ببینی و هر آنچه که من به تو نشان می دهم را باید باور داشته باشی و بر همین اساس دنیای خود را ببینی ،‌ اگر بخواهم هر دفعه بخاطر چند سطر ساده که در سایت بعنوان نظر شخصی از دریچه عینک خوش بینی ارائه می کنم این همه دغدغه خاطر داشته باشم ، بنابراین اگر نظری ارائه ندهم با فراغت خاطر می توانم در این جمع حاضر شوم و بهره های لازم را هم ببرم.

با تشکر از شما دوست گرامی ، موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550
دوستان به قول مهنس ایلیا باهمدیگه مهربون باشید.
هرکسی نظر خودش رو بذاره و فعلا نظرات همدیگه رو نقد نکنیم.واسه بهتر شدن سایت چیزی رو که به نظرتون بهترینه بگید مهندس دهقان و سایر مدیران عزیز در صورت لزوم نظرات شما رو اعمال میکنن.
از همه ی دوستانی که نظراتشونو میذارن کمال تشکر رو داریم.
ایران شهرساز به حضور همه ی شما دوستان عزیز که صادقانه حضور پیدا میکنید نیاز داره.پس باهم مهربون باشید[تصویر:  w63.gif]
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ehsan7550 ، atelieahjam
تاپیک داغی شد و منحرف از موضوع اصلی .مهندس ابراهیمی و مهندس احسان هر دو برای ما و کاربران سایت شناخته شده هستید،انسان هایی هستید شریف و دلسوز. حالا اگر ناخواسته باعث رنجش خاطر هم شدید،سوءتفاهمی بوجود اومده، به بزرگواری خودتون بگزرید. این چیزها عادی هست، بزرگش نکنید. ما میخواهیم که حضور شما رو همیشه داشته باشیم و این صمیمیت شما با هم، باعث دلگرمی ماست.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، dementor ، haydariyan ، atelieahjam
ضمن تشکر از خانم مهندس Brightness و مهندس haydariyan و مهندس ateliehajam. بنده اگر ناخواسته باعث رنجش خاطر شدم همینجا از همگی عذر خواهی میکنم و از نظر بنده این سوء تفاهم برطرف شده و به فراموشی سپردم. یا حق

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، alireza ، atelieahjam
(۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۸:۲۴ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام و احترام

از بعد روانشناسانه فکر میکنم:
تنوع در رنگ و شکل قالب سایت برای کاربران تنوع پسند دوست داشتنی است و برای کاربرانی که با شرایط قالب قبلی عادت میکنند کنار اومدن با قالب جدید را کمی خارج از حوصله می دانند و همان قالب گذشته را به هر قالب دیگری ترجیح می دهند .

از نظر خودم چون انسان موجودیست که به هر چیزی عادت می کند ،‌ بنابراین من هم عادت میکنم و البته خودم شخصا از لطافت و آرامشی که در رنگ این قالب است رضایت دارم.

فقط بزرگترین مشکل و درگیری من با کادر دسترسی سریع در سمت راست صفحه است ، سایز این کادر بسیار بزرگ و مزاحم و پوشش دهنده مطالب سایت هست و دید صفحه را از بین می برد و مدام توجه و تمرکز کاربر را به خود جلب می کند.

با تشکر و موفق باشید
سلام نوار دسترسی سمت راست را کوچکتر کردیم لطفا نتیجه را اطلاع دهید و منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، haydariyan
(۱۳۹۳-۲-۲، ۰۹:۲۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام نوار دسترسی سمت راست را کوچکتر کردیم لطفا نتیجه را اطلاع دهید و منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم

سلام به مهندس دهقان عزیز

از لطف و توجه شما برادر بزرگوار نهایت تشکر و قدردانی را دارم ، سایز منوی سمت راست با تغییر مناسب و مطلوبش مشکلات قبلی را رفع کرده .

با برادر احسان عزیزمان هم ما از اولش هم مشکلی نداشتیم و توضیحات طولانی بنده هم دال بر خصومت از کسی نیست ، متاسفانه از مزایا و یا معایب اخلاقی بنده در این است که موقع نظر دادن خلاصه نویسی نمی کنم ، وقتی شروع کردم به نوشتن معلوم نیست آخرش از کجا سر در میارم و به همین خاطر نظراتم طولانی می شوند.

ببخشید دیگه یه بار دیگه میخوام خاطره تعریف کنم : دوستان ما در سایت قبلی بخاطر همین طولانی نظر دادنم می گفتند آقای ابراهیمی ما میخواهیم یک روزنوشت برای سایت بنویسیم و یا روزنوشت ارسالی دوستان را مطالعه کنیم اینقدر حوصله نمیکنیم و خلاصه اش می کنیم اونوقت شما چه حوصله ای داری برای یک نظر دادن این همه تایپ می کنی و نظرت از متن روزنوشت اصلی بیشتر میشه .

خلاصه اینکه عرض کنم علی رغم اینکه آدم پر حرفی نیستم و مثل همه در حد متوسط حرف میزنم ، اما موقع نظر دادن که میشه کلی بحث می کنم و خیلی کم پیش میاد که خلاصه نویسی کنم.

از برادر احسان و سایر دوستان گرامی که نسبت به بنده لطف دارند نهایت تشکر را دارم ، به امید هرچه پربار تر شدن فضای علمی ایران شهرساز به توسط همیاری ها و همکاری های همه ی اعضا

فردا روز سوم اردیبهشت مصادف با سالروز تولد شیخ بهایی و روز معمار هستش و در همین جا این روز فرخنده و مبارک را به تمامی اعضای ایران شهرساز تبریک و شادباش عرض می نمایم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، alireza ، Brightness ، najme ، haydariyan
بسیار خوب شده و برای سایت علمی عالی است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به نظرم یکی از اشکالات سایت جا و مکان نادرست تالاراست.
یه سری از قسمتا تو جایی گذاشته شده که اصلا تو دید نیست و انقد تو زیر شاخه قرار گرفته که پیدا کردنش کار حضرت فیل بعضی وقتی با جستجوهم پیدا نمیشه مثلا قسمتی که مربوط به دانلود و ترجمه مقالات از پایگاه های معتبر،من خودم میخواستم چک کنم ببینم کسی مقاله یا کتابی نخواسته ولی اصلا نتونستم پیداش کنم.آخرش مهندس Brightness زحمتشو کشیدن به نظرم این یه مزیت برای سایت که بچه ها به ژورنالا و کتابای خارجی دسترسی دارن و میتونن تو دانلودش به بقیه کمک کنن پس بهت تو چشم باشه و دیده بشه.من یادم چند روز پیش یکی از بچه ها واسه ساینس درخواست داشت وقتی سرچ کردم دیدم این موضوع رو تو قسمت پرسش و پاسخ مطرح کرده مسلما ایشون این تالارو ندیدن که تو اون قسمت درخواست دادن.ممنون میشم اگه مهندس دهقان این بخشو یه بازنگری بکنن.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,877 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,307 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,815 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,258 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,863 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,364 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,372 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,141 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,916 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان