امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته جدید ایران شهرساز-ویژه بهار 1393
سلام دوستان
پوسته جدید از امروز 31 فروردین 93 در سایت رونمایی شد منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ehsan7550 ، atelieahjam ، dementor
سلام واقعا خیلی عالیه دستتون درد نکنه
خیلی مرتب تر از قبل شده .سازماندهیشم خیلی خوب.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۴:۰۶ عصر)haydariyan نوشته است: سلام واقعا خیلی عالیه دستتون درد نکنه
خیلی مرتب تر از قبل شده .سازماندهیشم خیلی خوب.
جای کار و اصلاح زیاد داره ولی با کمک شما و دوستان حتما بهتر خواهد شد.

پاسخ
به نظر من زیاد جالب نشده مخصوصا نحوه رنگ بندیش. پوسته قبلی خیلی بهتر و شادتر بود.
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
با عرض سلام و احترام

از بعد روانشناسانه فکر میکنم:
تنوع در رنگ و شکل قالب سایت برای کاربران تنوع پسند دوست داشتنی است و برای کاربرانی که با شرایط قالب قبلی عادت میکنند کنار اومدن با قالب جدید را کمی خارج از حوصله می دانند و همان قالب گذشته را به هر قالب دیگری ترجیح می دهند .

از نظر خودم چون انسان موجودیست که به هر چیزی عادت می کند ،‌ بنابراین من هم عادت میکنم و البته خودم شخصا از لطافت و آرامشی که در رنگ این قالب است رضایت دارم.

فقط بزرگترین مشکل و درگیری من با کادر دسترسی سریع در سمت راست صفحه است ، سایز این کادر بسیار بزرگ و مزاحم و پوشش دهنده مطالب سایت هست و دید صفحه را از بین می برد و مدام توجه و تمرکز کاربر را به خود جلب می کند.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
نکته ای که مهندس در مورد نوار کنار گفتن درسته ولی میشه از دکمه ای که گذاشته شده بستش ولی بدیش اینه که هر بار که پیج جدید باز میکنی دوباره باید ببندی اگه بشه بستش و هر موقع لازم شد بازش کرد خوب میشه.......
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۸:۲۸ عصر)dementor نوشته است: نکته ای که مهندس در مورد نوار کنار گفتن درسته ولی میشه از دکمه ای که گذاشته شده بستش ولی بدیش اینه که هر بار که پیج جدید باز میکنی دوباره باید ببندی اگه بشه بستش و هر موقع لازم شد بازش کرد خوب میشه.......

تشکر از راهنمایی شما مهندس جان

دکمه بستن کادر در پائین کادر قرار داره که تا حالا ندیدمش و با راهنمایی شما متوجه قضیه شدم و برای دیدنش باید از فشردن دکمه کنترل کیبرد و چرخاندن دکمه وسط موس بطور همزمان سایز کل صفحه را کوچک کرد تا این دکمه دیده بشه و اگر بخواهیم هر دفعه در صفحه جدیدی که باز می کنیم با این دکمه ها بازی کنیم برای تغییر سایز صفحه در مجموع یک نوع مزاحمت دائمی برای ما محسوب میشه و من با این سایز از کادر راضی نیستم .

وجود این کادر در صفحه علاوه بر مزیت هایی که داره ، در واقع یک تکرار هستش و از منوی افقی بالای صفحه مثل گذشته میشه به تنظیمات شخصی دسترسی داشته باشیم.

تشکر از لطف شما ، موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
مهندس atelieahjam عزیز فک نمیکنم ایقد سریع قضاوت کردن کار جالبی باشه و با بعد روانشناسانه خودتون افراد رو بدون اینکه بشناسید فقط بدلیل اینکه نظر متفاوتی با شما دارندسریعا متهم کنید به اینکه به تغییر واکنش منفی نشان میدهند و یکنواخت طلب هستند. اجالتا این تایپیک محل ارائه نظرات شخصی اعضاست نه اینکه نظراتی رو که با شما همسو نیستند به نقد بکشید.

پاسخ
(۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۱:۰۹ عصر)ehsan7550 نوشته است: مهندس atelieahjam عزیز فک نمیکنم ایقد سریع قضاوت کردن کار جالبی باشه و با بعد روانشناسانه خودتون افراد رو بدون اینکه بشناسید فقط بدلیل اینکه نظر متفاوتی با شما دارندسریعا متهم کنید به اینکه به تغییر واکنش منفی نشان میدهند و یکنواخت طلب هستند. اجالتا این تایپیک محل ارائه نظرات شخصی اعضاست نه اینکه نظراتی رو که با شما همسو نیستند به نقد بکشید.

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی ehsan7550

به امید سلامتی و تندرستی شما دوست عزیز ، به عرض می رسانم ، آنچه که بیان می دارم نه برای توجیه و نه برای پوشش دهی و جهت دهی سخن به سمت و سویی دیگر است که اگر چنین باشد این رفتار خود را کاملا ناشایسته می دانم ، آنچه که می گویم شکافتن مسئله و قصد و نیتم از گفتن آن جملات به هنگام نوشتن است که با هدفی صادقانه و پرهیز از در نظر گرفتن دیدگاه شخصی اعضا ی محترم است ، و تنها نظر منعکس شده در ذهنم را به اشتراک گذاشتم.

شکر خدا اتهامی به کسی وارد نکردم که زیر سوال بروم و از این بابت احساس شرمساری نمایم . بله من اعضای سایت را نمی شناسم و کار من هم قضاوت نبود که بخواهم سریع قضاوت کنم ، و دلیلی هم برای متهم کردن کسی ندارم که با عدم شناخت افراد و قضاوت سریع فقط بدلیل اینکه نظر متفاوتی با من دارند سریعا متهمشان کنم.

دوست گرامی بنده فقط نظر خودم را درباره تغییر قالب بطور کلی با در نظر گرفتن آنچه که به ذهنم آمده بطور دوستانه بیان کردم ، من اصلا چه کار دارم که شخص شما از این قالب و رنگ جدید سایت خوشتان می آید و یا خوشتان نمی آید که بخواهم نظر شخصی شما را به نقد بکشانم.

اگر خوب دقت کرده باشید در جمله ای که گفتم ، از لحاظ کاربر پسندانه بودن قالب نظر دادم ، حال من چه کار دارم که شخص شما در کدام گروه از کاربران گرامی قرار دارید.

و اگر بنده حق ندارم که از دید کاربر پسندانه بودن نظری بدهم ، بله کاملا حق با شماست و در این مورد هم می توانستید با طرح پاسخ و یا سوالی در این زمینه اشتباه در دیدگاهم را متذکر شوید و من هم با کمال میل اشتباهم را خواهم پذیرفت و چه چیزی بهتر از اصلاح اشتباهاتم از طرف شما دوستان گرامی ، هدف از حضور ما در اینجا برای چیست ، برای همین همیاری ها و مشورت هاست ، اگر غیر از این باشد که باید دائما از حضور همدیگر خرده به دل بگیریم و موجبات سلب آرامش یکدیگر را در انجمن های مختلف فراهم سازیم.

مگر شما چه هیزم تری به من فروخته اید که من در برابر شما واکنش منفی نشان بدهم ؟!!!

و اصلا از این شکل و قیافه سایت چه سودی عایدم خواهد شد که در برابر هر کاربری که نظرش مخالف نظر من بود باز هم واکنش منفی نشان بدهم !!!

جناب مدیریت محترم از ما نظر خواستند و من هم نظرم را گفتم ، حالا اینکه چون شما قبل از بنده نظر داده اید و من بعد از شما پس در نتیجه نظر من معطوف به نظر شماست ، آیا این نوع فکر منطقی است !!!

دوست گرامی بنده پیش از شروع فعالیتم در این سایت در سایتی دیگری فعالیت مستمر داشتم و دارم ،‌ و بیش از دو هزار نظر در آن سایت دارم و به رسم ادب و احترام به هیچ کاربری اتهامی وارد نکرده ام و همیشه با اعضا همچون عضوی از یک خانواده داد و ستدی انسان دوستانه داشته ایم ، و اینقدر از خودم مطمئن هستم که اگر بخواهم نسبت به نظر شخصی نظری بدهم حتما در خطاب به شخص مورد نظر با ذکر نام مخاطب نظرم را اعلام میکنم و نه در پرده و استتار شده حرفم را بزنم و فرار کنم.

مهم ترین مسئله برای شخص خودم که به آن باور دارم و پای بند آن هستم ، حفظ و رعایت اصول اخلاقی است ، خصوصا رعایت این اصول در در محیط های اجتماعی و علمی و در حضور جمعی از فرهیختگان و اندیشمندان که طرح هر خطایی از سوی بنده از دید جمع پنهان نخواهد نماند ، احترام به عقاید و نظرات جمعی و فردی را امری ضروری برای با هم بودن و لازمه ی هرگونه پیشرفتی می دانم.

نظرات شخصی همه ی اعضا برایم محترم هستند ، چه موافقین و چه مخالفین ، از سال 90 عضو این سایت هستم ، اما فعالیتم را اخیرا مدت کوتاهی است که شروع کردم ، دلیلش هم این است تا شناخت پیدا نکنم پای بند جایی نمی شوم ، وقتی حال و هوای اعضای گرامی این سایت را در هم یاری ها و همکاری ها دیدم و با ارتباط هایی که با مدیریت محترم جناب آقای مهندس دهقان داشتم رفته رفته این محفل تخصصی را با ارزش های والایش پیدا کردم و از الطاف دوستان گرامی مثل شما که شامل حال ما شده بهره مند شدم ، تمایل و انگیزه ای پیدا کردم که در کنار و همراه این عزیزان به سهم خودم فعالیت کنم ، در این حال که شما دوست گرامی از اعضای محترم این سایت هستید بنده چطور می توانم به خودم اجازه دهم که شخص شما را تحت هر عنوانی متهم کنم و در مورد شما قضاوت کنم ، اگر چنین باشد در کمال بی احترامی به اعضا دارم اینجا فعالیت می کنم و از این بابت من خودم را هرگز نخواهم بخشید .

بنده آداب معاشرت و طرز گفتگو و طریق سخن گفتن در جمع را میدانم ، و آنجایی که قرار باشد در خطاب به شخصی چیزی بگویم حتما با ذکر نام همان شخص حرفم را خواهم زد و با ایشان در روند موضوع مطرح شده به بحث خواهم نشست ، بنده اعتقاد قلبی به مشورت دارم و با سخن پراکنی و طعنه زدن و به در گفتن و از دیوار شنیدن شدیدا مخالفم ، سخن رو در رو انسان را از پلیدی ها باز می دارد ، و جای هیچ کینه و بغضی را در دل و ذهن باقی نگه نمی دارد.

دوست گرامی در پایان هم به عرض شما میرسانم اگر چنین برداشتی نسبت به من دارید که شخص شما را متهم کردم رسما در جمع اعضای محترم حاضر از شما عذر خواهی می نمایم و در همین جا اعلام میکنم دیگر در هیچ بحثی شرکت نمیکنم و نظری نمی دهم .

با تشکر از شما دوست گرامی که من به خواب رفته را بیدار کردید و از این پس با عینک خوش بینی در فضای مجازی ظاهر نخواهم شد ، برایتان آرزوی موفقیت دارم ، سربلند و پیروز باشید

دل های پاک خطا نمی کنند / همیشه آنجایی هستم که دل هست ، امضای من و شما

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام و تشکر از شما
امیدواریم در کنار همدیگر برای پیشبرد اهداف سایت فعالیت کنیم از شما و مهندس احسان عزیز بابت فعالیت صادقانه تشکر میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، ehsan7550

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,301 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,805 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,849 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,324 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,911 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان