امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه هفتم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری
جلسه هفتم کارگروه اسکیس قدم به قدم طراحی شهری

موضوع بحث این هفته تا 3 شنبه آینده (93/2/7)بحث کوچه و بن بست و خیابان محلیست
در مورد این مقولات بحث کرده
کروکی ترسیم کنید در ابعاد 5*5 و یا 7* 7 و در همین تاپیک آپلود کنید
سوالات و پرسش ها و مشکلاتتان را مطرح نمایید.
5شنبه سوال این مقوله پس از آپلود کروکی ها و جمع بندی در همین تاپیک قرار گرفته و شما تا 3 شنبه پاسخ داده و سوالات احتمالی و ایده هایتان را در قالب ترسیم ارائه خواهید کرد تا ایرادات برطرف گردد.

http://iransketch.ir/shahrsazi/showthread.php?tid=1036

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام ببخشید منم ی سری کار کردم با موضوعات مختلف ولی نمیدونم چطور تو سایت بذارم که هم بچه ها استفاده کنن هم خودم کارام کرکسیون بشه با تشکر قضیه این رمز عبور چیه؟؟؟؟من اسمم هست ولی....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۱، ۱۱:۴۱ صبح)tahura1580 نوشته است: سلام ببخشید منم ی سری کار کردم با موضوعات مختلف ولی نمیدونم چطور تو سایت بذارم که هم بچه ها استفاده کنن هم خودم کارام کرکسیون بشه با تشکر قضیه این رمز عبور چیه؟؟؟؟من اسمم هست ولی....
سلام. پاسخ داده شده : http://iransketch.ir/shahrsazi/showthrea...40#pid7240
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج اولیه کنکور طراحی شهری 93 iransketch.ir/shahrsazi 19 8,865 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارگروه مرحله اول طراحی شهری 94 iransketch.ir/shahrsazi 1 2,453 ۱۳۹۳-۴-۳۰، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 2,418 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,595 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۱۲:۲۱ عصر
  سوال اسکیس طراحی شهری 1392 iransketch.ir/shahrsazi 0 1,588 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۱۲:۱۷ عصر
  خسته نباشید به مهندس اسدی و اربان 98 و برایتنس و نوری و فروغ و بقی iransketch.ir/shahrsazi 7 3,109 ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: تیلور
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,556 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۱:۰۴ صبح
  اتمام کنکور طراحی شهری 93 و برنامه ریزی 93 iransketch.ir/shahrsazi 2 2,159 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: roza*
  اقلیم 3/گرم و مرطوب ویژه طراحی شهری iransketch.ir/shahrsazi 2 2,513 ۱۳۹۳-۴-۱، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  آزمون پنجم رایگان مرحله دوم 93 برنامه ریزی شهری شروع شد iransketch.ir/shahrsazi 0 1,577 ۱۳۹۳-۳-۲۴، ۰۴:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان