امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میشه یک سر به این تاپیک بزنید
دوستان سلام یک راهنمایی می خواستم

استادمون برای تحلیل فصل چهار پایان نامه کارشناسی ارشد بهم گفته که از مدل کارمونا استفاده کنم ایا منظورش

همین جدول سوات است که بر اساس مولفه های کارمونا باشه یا منظور دیگیی داره ممنون میشم راهنمایی کنید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
آره فکر کنم منظورش همون مولفه هایی که کرمونا توو کتاب بهش اشاره کرده هست.اینکه یکی یکی بشینی بر اساس مولفه هایی که توو کتاب بهش اشاره کرده توو مطالب و موضوعی که استفاده کردی پیاده کنی...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
احتمالا منظورش همون بررسی معیار های کرمونا بوده, اما برای این بررسی تحلیل پنجگانه پورتر بهتر از سوات هست.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون Sahab 0 507 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي-شهریور 95 Sahab 0 745 ۱۳۹۵-۴-۴، ۰۵:۵۱ صبح
  ثبت ‌نام آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان آغاز شد Sahab 0 967 ۱۳۹۴-۹-۷، ۱۰:۵۷ عصر
  مقایسه متروی تهران و لندن با معیار جا‌به‌جایی alireza 0 1,474 ۱۳۹۴-۸-۱۹، ۰۸:۳۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  واکنش معاون وزیر شهرسازی به آسمان‌خراش 121 طبقه alireza 0 1,451 ۱۳۹۴-۸-۹، ۰۷:۵۱ عصر
  آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای صدور خدمات فنی و مهندسی به الجزایر khansa 0 1,133 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۸:۰۳ صبح
آخرین ارسال: khansa
  [خبر شهرسازی] بناهای تاریخی و قدیمی به خانه‌های اجتماعی تبدیل می‌شوند khansa 0 1,137 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۸:۰۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  چراغ سبز به «برج‌باغ»‌ در پايتخت behrad mazhari 0 1,110 ۱۳۹۳-۹-۲۹، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  تهديد به استعفاي دسته جمعي شهرداران ۷ منطقه تهران روي دست قاليباف behrad mazhari 0 1,329 ۱۳۹۳-۹-۲۶، ۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  سکونتگاههای انسانی به عنوان سامانه زیستی از دیدگاه: پروفسور ایان بنتلی؛ به روایت: مار alireza 0 1,189 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۰:۵۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان