ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درخواست همکار برای تدریس gis آنلاین در ایران شهرساز
سلام
سایت ایران شهرساز برای حذف آموزش حضوری آموزش های اختصاصی را در سایت در صورت دادن پیشنهاد و مشخص شدن استاد شروع خواهد کرد.
50 درصد کل هزینه های کلاس را سایت متقبل خواهد شد و بقیه را داوطلبین خواهد داد.
همکارانی که در زمینه gis تخصص و توانایی تدریس آنلاین در سایت را دارند در همین تاپیک اعلام کنند.
مزایا:
1- درج تبلیغات آنها به صورت رایگان در هدر سایت به مدت 3 ماه(100 هزار تومان)
2-حق الزحمه 40 ساعت تدریس در سایت که بدلیل عدم درآمدزایی سایت 50 درصد توسط سایت و 50 درصد توسط داوطلبین داده خواهد شد.
(داوطلبین به صورت رایگان ثبت نام و آموزش خواهند دید و دریافت فیلم و مطالب پیوستی رایگان برای داوطلبین فعال خواهد بود و برای بقیه داوطلبین و خوانندگان موضوع با هزینه کم می باشد که برای استاد هزینه می شود)
3-عضویت ویژه و یا استفاده از خدمات فروشگاه تا 50 هزار تومان برای استاد

حداقل حق الزحمه برای 40 جلسه تدریس استاد هر ساعت 10 هزار و حداکثر را شما پیشنهاد دهید.
با تشکر تیم مدیریت ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: atelieahjam ، haydariyan ، Brightness ، نعیمه حیدری
2
RE: درخواست همکار برای تدریس gis آنلاین در ایران شهرساز
up...

3
کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!

سپاس شده توسط: atelieahjam ، najme
4
(1393-2-6، 09:10 عصر)AliReza نوشته است:  کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!

با عرض سلام و احترام

متاسفانه چون تخصص در این باره ندارم و هیچ اطلاعاتی در زمینه GIS ندارم نمی توانم هیچ کمکی از طرف خودم داشته باشم .

از دوستان گرامی متخصص تقاضا می شود قبول مسئولیت نمایند و همکاری های لازم را اجرایی نمایند.

بنده در خصوص ترسیمات فنی و نقشه کشی ساختمانی و صنعتی و شناخت احجام ، انواع پرسپکتیوها ، مجهول یابی و ترسیم سه نما آشنایی لازم را دارم ، و در زمینه انجام کار با اتوکد و تری دی مکس در حد متوسط و کار راه انداز و بصورت خودآموخته آشنایی دارم و در دوران تحصیل پاسخگوی تمرینات درسی همکلاسی ها بصورت حضوری بودم . اما از نحوه آموزش بصورت آن لاین آشنایی ندارم که بتوانم در این موارد اطلاعات لازم را به فراگیران علوم فنی و ترسیمی برسانم.

در اینجا یادآور میشوم برای تسلط در ترسیمات فنی فقط باید تمرینات بسیاری داشت و آموزش به همراه تمرین زیاد باعث بالا رفتن سطح مهارت می گردد.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

5
(1393-2-6، 09:48 عصر)atelieahjam نوشته است:  
(1393-2-6، 09:10 عصر)AliReza نوشته است:  کار نیست!؟
کار هست کار کن نیست!

با عرض سلام و احترام

متاسفانه چون تخصص در این باره ندارم و هیچ اطلاعاتی در زمینه GIS ندارم نمی توانم هیچ کمکی از طرف خودم داشته باشم .

از دوستان گرامی متخصص تقاضا می شود قبول مسئولیت نمایند و همکاری های لازم را اجرایی نمایند.

بنده در خصوص ترسیمات فنی و نقشه کشی ساختمانی و صنعتی و شناخت احجام ، انواع پرسپکتیوها ، مجهول یابی و ترسیم سه نما آشنایی لازم را دارم ، و در زمینه انجام کار با اتوکد و تری دی مکس در حد متوسط و کار راه انداز و بصورت خودآموخته آشنایی دارم و در دوران تحصیل پاسخگوی تمرینات درسی همکلاسی ها بصورت حضوری بودم . اما از نحوه آموزش بصورت آن لاین آشنایی ندارم که بتوانم در این موارد اطلاعات لازم را به فراگیران علوم فنی و ترسیمی برسانم.

در اینجا یادآور میشوم برای تسلط در ترسیمات فنی فقط باید تمرینات بسیاری داشت و آموزش به همراه تمرین زیاد باعث بالا رفتن سطح مهارت می گردد.

با تشکر
سلام در صورتی که زمان کافی دارید انجمن های لازم ایجاد و تدریس را شروع کنید.
در زمینه هایی که میتوانید اعلام کنید.

سپاس شده توسط: atelieahjam
6
up...
لطفا رزومه خود را به ایمیل iranshahrsaz@yahoo.com ارسال کنید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 AliReza 1,516 1395-1-29، 01:16 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز AliReza 486 1394-12-24، 11:49 عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز AliReza 11,988 1394-12-14، 04:59 صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها AliReza 305 1394-12-7، 02:23 عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید AliReza 751 1394-7-19، 02:31 عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 AliReza 17,826 1394-7-19، 12:10 عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا AliReza 19,933 1394-5-9، 11:45 صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری AliReza 691 1394-5-4، 12:06 صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد AliReza 634 1394-4-12، 10:31 صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا AliReza 3,515 1393-12-22، 11:46 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل