امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی شهری دانشگاه امام رضا با چه رتبه ای میشه قبول شد با توجه به امار قبولی سال های
پیام یکی از اعضا:
یک سوال: طراحی شهری دانشگاه امام رضا با چه رتبه ای میشه قبول شد با توجه به امار قبولی سال های گذشته
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۹، ۱۰:۲۵ عصر)AliReza نوشته است: پیام یکی از اعضا:
یک سوال: طراحی شهری دانشگاه امام رضا با چه رتبه ای میشه قبول شد با توجه به امار قبولی سال های گذشته
سال 1392 تقریبا تا رتبه 690 گرفته البته رتبه مرحله اول منظورم هست
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
کنکورسال گذشته با رتبه376 تومرحله اول و اسکیس25 درصد رتبه به 90 رسیده و دانشگاه امام رضا قبول شده که آخرین فرد قبولی با اعمال نمره اسکیس 250 بوده.
موفق باشیدددددد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,833 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,418 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,126 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      طرح منطقه ای حدیث گلی 0 507 ۱۳۹۶-۴-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: حدیث گلی
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,597 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان