امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ویدئو آبنمای بسیار زیبا در دوبی
کی میتونه از این آبنمای زیبا چشم برداره؟

این آبنما در دوبی هستش و رهگذران با دیدن آن توقف میکنند و مدت زیادی به آن خیره میشوند و لذت میبرند...

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Dubai Fountain - -.rar (اندازه: 54.52 MB / تعداد دفعات دریافت: 51)
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، najme
با عرض سلام و احترام

تشکر از شما مهندس احسان گرامی برای ارسال های خوب تان ، من هم چندتا کلیپ از این آبنمای دوبی که به قولی فواره رقصان نامیده می شوند دارم ، چون حجم فایل ارسالی شما زیاد بود و ممکن هست در دریافتش با مشکل مواجه بشم دانلودش نکردم.

میخواستم بپرسم این ویدئوی آبنمای دوبی یک فایل هست یا چند کلیپ هست که بصورت یک فایل فشرده کردید ؟

چون فایلهایی که من دارم به نام Dubai Fountain - 01 الی Dubai Fountain - 06 و در 6 تکه و حجم کل 6 کلیپ مجموعا 22.3 مگابایت هست. همچنین منبع دریافت فایل های من از وب سایت پرشین کد هستش.

با تشکر از شما مهندس گرامی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550
(۱۳۹۳-۲-۱۳، ۱۱:۲۲ صبح)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام و احترام

تشکر از شما مهندس احسان گرامی برای ارسال های خوب تان ، من هم چندتا کلیپ از این آبنمای دوبی که به قولی فواره رقصان نامیده می شوند دارم ، چون حجم فایل ارسالی شما زیاد بود و ممکن هست در دریافتش با مشکل مواجه بشم دانلودش نکردم.

میخواستم بپرسم این ویدئوی آبنمای دوبی یک فایل هست یا چند کلیپ هست که بصورت یک فایل فشرده کردید ؟

چون فایلهایی که من دارم به نام Dubai Fountain - 01 الی Dubai Fountain - 06 و در 6 تکه و حجم کل 6 کلیپ مجموعا 22.3 مگابایت هست. همچنین منبع دریافت فایل های من از وب سایت پرشین کد هستش.

با تشکر از شما مهندس گرامی

سلام و تشکر از شما جناب مهندس.

این فایلی که من گذاشتم یک کلیپه و حجم زیادش بدلیل کیفیت بالاش هست. البته شاید اون شش کلیپ شما کلا همین یک کلیپ باشه که تقسیم بندی شده.

راستش منبعش رو دقیق یادم نیست چون مدتی میشه دانلودش کردم و تو آرشیوم بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایستگاه اتوبوس جالب در اسپانیا atelieahjam 2 2,727 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: mihanazma
  دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,912 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 1 3,092 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوگندنامه مهندسی در مقام یک مهندس atelieahjam 0 1,124 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  معماری بی‌نظیر حیوانات در دل طبیعت (عکس) atelieahjam 0 1,138 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۵ عصر
  دانلود تصاویر زیبا از هند atelieahjam 0 1,520 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۸:۳۸ عصر
  دانلود پاورپوینت تصاویری از معماری هند atelieahjam 0 2,668 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۱:۲۶ عصر
  فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,830 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
آخرین ارسال: mojtaba071m
  کلیسای مارتین لوتر در اتریش atelieahjam 0 781 ۱۳۹۳-۵-۳۱، ۱۲:۲۱ صبح
  معماری شگفت‌انگیزِ خانه ای در حال سقوط!! atelieahjam 0 1,568 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۹:۴۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان