امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجموعه مقالات مرتبط با توسعه میان افزا
توصیه می کنم از میان مقالات ارسال شده دو مقاله ی تاملی بر مفهوم توسعه ی میان افزا و ضرورت آن در محلات شهری و قابلیت سنجی توسعه مجدد در بافت های ناکارآمد شهری را مطالعه فرمائید .

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   الگوي میان افزا با رویکرد ایمن سازي محیط در نوسازي بافت هاي فرسوده.pdf (اندازه: 375.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 3,261)
.pdf   بررسی توسعه از درون شهر بروجرد.pdf (اندازه: 1.46 MB / تعداد دفعات دریافت: 859)
.pdf   برنامه ریزی توسعه درون شهری .pdf (اندازه: 261.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 259)
.pdf   تأملي بر مفهوم توسع هى ميان افزا و ضرورت آن.pdf (اندازه: 445.83 KB / تعداد دفعات دریافت: 338)
.pdf   تراکم ساختمانی و توسعه درون زا.pdf (اندازه: 230.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 282)
.pdf   توسعه میان افزا ، بهره گیری از ظرفیت های درون شهر.pdf (اندازه: 364.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 267)
.pdf   سنجش ظرفيت توسعة فضاهاي بدون استفاده در مركز شهر قزوين.pdf (اندازه: 937.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 285)
.pdf   شاخص های اندازه گیری توسعه درونی شهرها.pdf (اندازه: 151.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 388)
.pdf   قابليت سنجي توسعه مجدد در بافت هاي ناكارآمد شهري.pdf (اندازه: 1.01 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,237)
.pdf   کاربرد توسعه میان افزا در بهبود عملکردی - فضایی بافت های شهری .pdf (اندازه: 1.37 MB / تعداد دفعات دریافت: 218)
.pdf   هرم بازآفريني و مشاركت مردم،.pdf (اندازه: 232.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 223)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط marziyeh.b ، Brightness ، alireza ، atelieahjam ، زهرا عباسی ، ایلیا ، wimifire ، ruhullaershadi
سلام
مهندس مجتبی عزیز
کارتون ارزشمند بود تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، mojtaba.kiani ، baahaar
خیلی عالی بود ممنونم موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بسیار سپاس مهندس...
    آخرین ارسال های من :

کاش می شد به زمانی برگردم که تنها غم زندگی ام شکستن نوک مدادم بود
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        بررسی روند شهرنشینی و توسعه فیزیکی شهر کرمانشاه (سام) 0 1,865 ۱۳۹۴-۱۲-۲۸، ۰۴:۵۲ صبح
      آخرین ارسال: (سام)
        مقاله ضرورت احیاء سرمایه اجتماعی در توسعه فضاهای شهری Hesam_Dri 0 1,148 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۷:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: Hesam_Dri
        دانلود پاورپوینت مدل اجرايی برای توسعه در روستاها atelieahjam 0 2,029 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۸:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
      Wink ارایه مدل توسعه شهری zahra2130 0 1,733 ۱۳۹۳-۳-۲۱، ۱۱:۲۶ صبح
      آخرین ارسال: zahra2130
      Wink ارایه مدل توسعه شهری zahra2130 0 1,596 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۱۱:۰۳ صبح
      Wink تحلیل فضایی توسعه شهری zahra2130 0 1,764 ۱۳۹۳-۳-۱۰، ۱۱:۰۸ صبح
        نقش تراکم ساختمانی در توسعه شهری امير سويزي 0 1,767 ۱۳۹۲-۱۰-۲۰، ۱۲:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: امير سويزي
      Smile نقش استراتژی توسعه شهری cdsدر سیاست های تامین مسکن گروه های کم درامد شهری tabasom 0 2,305 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: tabasom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان