امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمیدونم چجوری باید ازین سایت استفاده کنم منظورم اینه ازخدمات وشرکت توی بخشای دیگه و..
پیام یکی از اعضا که بزودی در همین تاپیک جواب خواهم داد
سلام اقای مهندس
عذرمیخوام یکم دیر میام توی سایت.واسه همین دیر جواب میدم
نمیدونم چجوری باید ازین سایت استفاده کنم منظورم اینه ازخدمات وشرکت توی بخشای دیگه و.....
شما چه موقع بیشتر دردسترسین ک راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟
خیلی دوست دارم فعالیتم زیاد بشه...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۲-۱۵، ۰۹:۵۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام اقای مهندس
عذرمیخوام یکم دیر میام توی سایت.واسه همین دیر جواب میدم
نمیدونم چجوری باید ازین سایت استفاده کنم منظورم اینه ازخدمات وشرکت توی بخشای دیگه و.....
شما چه موقع بیشتر دردسترسین ک راهنمایی کنین ؟؟؟؟؟
خیلی دوست دارم فعالیتم زیاد بشه...
سلام
شما میتوانید در میزگرد یا نقد و تالارهای دیگر شرکت و استفاده کنید و دسترسی شما نیز به مرور آزاد خواهد شد.
و شما از طریق لینک زیر میتوانید آموزش ارسال در سایت را فرابگیرید:
http://video.iranshahrsaz.com//%d8%a7%d9...7558f.html
هر مشکلی هم داشتید اعلام کنید جوابگو خواهیم بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,629 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,692 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره راستش میخام یه نماز خونه طراحی کنم به نظرشما یه هشت ضلعی این حسو میده alireza 1 1,454 ۱۳۹۳-۸-۶، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  امکان استفاده از شیشه در دیوار مشترک با همسایه geo 6 3,014 ۱۳۹۳-۶-۲، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: geo
  این هفته درمورد تجارب جهانی مرمت شهری در ترکیه (استانبول) ارائه دارم. میشه خواهش کنم alireza 1 1,064 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۹:۴۹ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  درخواست همکاری از اعضای گرامی درباره نحوه ارسال مطلب و فایل به سایت ایران شهرساز atelieahjam 0 1,245 ۱۳۹۳-۲-۹، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بررسی این مسائل.. مسائل توی شهرهای کوچک دارای پتانسیل و اینکه براشون چاره ای اندیشید alireza 1 958 ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۰۲:۳۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  توی خونه چند تا دستشویی داشته باشیم؟ mehman 2 1,480 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: mahan
  طرح1 برداشتم و نمی دونم باید چه کارهایی بکنم alireza 1 1,467 ۱۳۹۲-۸-۱۵، ۰۹:۵۹ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  تایپ اشتباه در معدل و قبولی سراسری ==>>الان باید چیکار کرد alireza 12 6,302 ۱۳۹۱-۶-۲۴، ۱۰:۳۷ صبح
آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان