امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان شهر و کودک
قسمت اول
حجم حدود 50 مگابایت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، atelieahjam
تشکر مهندس ارزانی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani ، Brightness
قسمت دوم
حجم حدود 80 مگابایت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
قسمت سوم
حجم حدود 40 مگابایت

پاسخ
قسمت چهارم
حجم حدود 45 مگابایت

پاسخ
قسمت پنجم
حجم حدود 45 مگابایت

پاسخ
قسمت ششم
حجم حدود 40 مگابایت

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با عرض سلام خدمت مهندس ارزانی گرامی

با نهایت تشکر از ارسال های خوب تان ، بخاطر بالا بودن حجم فایل ها و احیانا بروز مشکلات احتمالی در هنگام دریافت اگر امکان دارد مختصر توضیحی درباره فایل ها داشته باشید.

با تشکر ، موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani
یک سری پاورپوینت و مقاله ایرانی و خارجی در زمینه کودک هست و ارتباطش با شهر که برای کسی که علاقه منده مفیده
حجم حدود 7 مگابایت

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
با عرض سلام خدمت دوست خوبمان جناب مهندس ارزانی گرامی

یه خواهش دارم مهندس جان ، زحمت آپلود این فایل های حجیم را در این تایپک کشیدید دست شما درد نکنه ، قسمت اول را که موفق به دانلود شده بودم ، امروز قصد دانلود بقیه را داشتم و متاسفانه قسمت دوم تا 46 درصد که شد دانلود متوقف شد ، در این سایت نمیشه فایل های حجیم را براحتی دانلود کرد و امکان ادامه دانلود در صورت قطعی ارتباط هم میسر نیست.

لطف کنید در ارسالهای بعدی که موضوعات جدید برای سایت دارید فایل ها را پارت بندی کنید و تا جایی که برای شما امکانش هست فایل ها را کوچکتر و خوردترش کنید ، برای همین مسئله است که خودم یک فایل مثلا 20 مگابایتی رو به پارت های 3 مگابایتی ریزشون می کنم که دوستان در یک دریافت کاملا موفق بشوند و از این طریق جبران اون قطعی های احتمالی دانلود را خواهیم کرد.

با تشکر از شما و تمامی ارسالهای خوبتان ، موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sasan_arzani ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,829 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,733 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,454 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,739 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,125 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
  اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,275 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atings
  GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,586 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: azadeh_1090
  غیر رایگان دانلود نقشه اتوکد کاربری شهر تبریز Brightness 6 7,327 ۱۳۹۳-۱۱-۶، ۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان نقشه اتوکد شهر رشت Shahrsaz67 22 16,746 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mhs_arc
  درخواست رایگان تحلیل فضای شهری و منطقه ای کلان شهر استکهلم sara.k 0 1,703 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: sara.k

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان