امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب کنکور ارشد اومد.......
تبریک به مهندس با کاربری shirinbanoo از دانشگاه آزاد قزوین که رتبه 8 را کسب کردند و کارنامه شان به ایمیل سایت ارسال شده است.
و همچنین رتبه 29 مهندس مالکی که در آزمون های ایران شهرساز از آزمون سوم شرکت خواهند کرد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط najme ، Brightness
طی تماسی که با رتبه 2 داشتیم بزودی مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز را با ایشون خواهیم داشت.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
بزودی رتبه 4:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid66553

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
و بزودی رتبه2:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
رتبه 29 طراحی شهری از سایت ایران شهرساز
جالبه بهترین رتبه طراحی شهری سایت تا الان 29 هست رتبه های یک رقمی نیستند.

پاسخ
سلام

موقعی که سنجش کلیدو گذاشت بچه ها خیلی درصدای بالایی گذاشتن پس چرا نمیان رتبه هاشونو بگن تا ما بیشتر آشنا بشیم با اونا؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
درصد های رتبه 29 مهندس shb**
زبان:17.78 مباحث 62.67 مبانی56.00 تاریخ 58.67 تحلیل 78.67

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۲:۵۲ عصر)NeGaR.R.S نوشته است: سلام

موقعی که سنجش کلیدو گذاشت بچه ها خیلی درصدای بالایی گذاشتن پس چرا نمیان رتبه هاشونو بگن تا ما بیشتر آشنا بشیم با اونا؟
موافقم!! مرسی که یادتون بود. کجایین بچه ها ؟ شما که درصد هاتون همش بالای 70 80 بود!بیاین بگین چیکار کردین خب
من 159 زبان 12 مباحث 56 تاریخ 22 مبانی 65 تحلیل 64

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض سلام وخسته نباشید.
من درصدا و رتبمو گذاشتم ولی اون خبری که عرض کردید رو نفرستادید هنوز.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوست من رتبش 21 طراحی شهری شده به نظرتون اسکیس باید چند بزنه تا دانشگاه تهران روزانه قبول شه؟!
    راستی رتبه های زیر ده خبر ندارین کیا هستن؟!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون Sahab 0 528 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: Sahab
      تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 482 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
    آخرین ارسال: Sahab
      خبر ویژه نتیجه ازاد اومد raoof 6 1,844 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۵:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: کرمانشاه
      اطلاعیه زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سراسری سال 1394 raoof 0 1,681 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: raoof
      مهم <نتایج آزمون ارشد ناپیوسته مجازی و پردیس های خودگردان امشب ساعت 22 godonly. 1 1,382 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از 27 مهرماه godonly. 1 1,793 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و نحوه‌ برگزاري آزمون دوره فراگير ارشد leila 0 1,050 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۳:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: leila
      اعلام نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد در هفته اول و دوم شهریور godonly. 0 953 ۱۳۹۳-۵-۲۴، ۱۱:۰۶ عصر
      ثبت نام 11 هزار و 764 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پردیس ها !! godonly. 5 2,362 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۰۴:۳۸ عصر
      مهم >> ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 آغاز شد godonly. 1 1,473 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان