امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی
دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی

قالب فایل: PDF
تعداد صفحه: 82
حجم فایل: 3.53 MB

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
من پول این مقاله رو پرداخت کردم ولی دانلود نمیشه(دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    لطفا سریعا اقدام کنید.من12بار امتحان کردم نشد

پاسخ
    (۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۷:۰۶ صبح)sab نوشته است: لطفا سریعا اقدام کنید.من12بار امتحان کردم نشد

سلام
    کلیک راست کنید و سیو کنید
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
    نظر شما برای ما ارزشمند است
    بروزترین سایت معماری
    [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
    (۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۷:۰۳ صبح)sab نوشته است: من پول این مقاله رو پرداخت کردم ولی دانلود نمیشه(دانلود بررسی جهت گیری ساختمان و اثر سایبان در کاهش مصرف انرژی)

با سلام

همین الان بطور کامل دانلودش کردم و فایل کاملا سالم هستش و هیچ مشکلی در دریافت فایل نداشتم. موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود مطالعات کتاب استاتيک کاربردي گلابچي MHAKBARI 2 8,123 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۲:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش معماری اسلام دکتر متدین maspory 2 7,806 ۱۳۹۴-۷-۶، ۰۱:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 3 17,234 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 0 1,310 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 10 15,356 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۱۰:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 9 12,903 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت ایده در معماری atelieahjam 0 1,643 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
      غیر رایگان دانلود مقاله آجر atelieahjam 2 1,492 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۲۴ عصر
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت اختلاط بتن atelieahjam 0 1,090 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۵:۳۶ عصر
      غیر رایگان دانلود مقاله آسانسور - PDF atelieahjam 0 1,576 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۵:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان