امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پردیس البرز دانشگاه تهران و پردیس تربیت مدرس ؟
سلام دوستان

کسی اینجا هست که این دانشگاه ها پردیس تهران البرز - پردیس تربیت مدرس - پردیس دانشگاه تهران کیش باشه؟

لطفا توضیح بدید این پردیسها خوبن یا نه؟ اساتید خوبن؟
شهریه اش چه طوره ؟
به نظرتون کدوم یکی از این پردیسها بهتره؟
ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani
من پردیس دانشگاه تهران برای کیش را خبر دارم.اکثرا استادای دانشگاه تهرانه و اگه از لحاظ هزینه ای مشکل نداشته باشید خوبه.چند تا از دوستام اونجا بودن و راضی بودن.
آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Brightness
(۱۳۹۳-۲-۲۲، ۰۵:۳۴ عصر)sasan_arzani نوشته است: من پردیس دانشگاه تهران برای کیش را خبر دارم.اکثرا استادای دانشگاه تهرانه و اگه از لحاظ هزینه ای مشکل نداشته باشید خوبه.چند تا از دوستام اونجا بودن و راضی بودن.

خیلی ممنون از راهنماییتون

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani
خوااااهشا اگه کسی رو پردیس تربیت مدرس یا البرز میشناسید لطفا ایمیلشون بدین چندتا سوال دارم

پاسخ
تربیت مدرس اولین سالشه که طرا حی شهری بر میداره .... کسی تا حالا با مدرک بین الملل برای کار به مشکل بر نخورده ؟ این مدرک به اندازه مدرک دولتی ارزش دلرهه واسه ادامه تحصیل و.... ؟
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، Brightness
کسی می دونه کلاسهای پردیس مدرس تو خود دانشگاهست یا نه؟تاریخ ثبت نامش با روزانه شبانه فرق داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
در تهران واحد کیش ؛ مدرکی که به فارغ التحصیلان ارائه میشه ، مدرک چی هست ؟ پردیس ؟ [img]/images/smilies/sheklak/29.gif[/img] پس با این حساب بازم ارزشی نداره آیا؟
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,794 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: omid623
  ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,779 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پارسال رتبه های حدود 60 مرحله 2 رو چند درصد زدن که تهران قبول شدن؟ آمارش موجوده؟؟ alireza 0 1,227 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اگه دانشگاه شبانه یه شهر رو قبولبشی ولی نری؟ از کنکور محروم نمیشی؟ alireza 1 1,293 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۳ صبح
  اساتید پردیس دانشگاه های تربیت مدرس ، علم و صنعت و تهران واحد البرز godonly. 2 1,897 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۸:۳۵ عصر
  ثبت نام آزمون اختصاصی پردیس دانشگاه علم و صنعت مهر ماه 1393 godonly. 0 1,176 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان