امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون 93
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1393 میباشد

سلام مهندس سعید

تبریک به شما که توانستید رتبه 4 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 4 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.
1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟
2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
5- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه دو بیاورید؟
7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟
8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
9- ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز
10- به عنوان حسن ختام آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
11-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
12-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
13-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایت تخصصی اسکیس را هم درج کنید.
14- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
15- و سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟
موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، najme ، foroogh.r ، YouSef_YAS
دوستان مهندس به محض آنلاین شدن جواب سوالات را خواهند داد

پاسخ
شما که در مرحله اول رتبه 4 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا خودتان را معرفی کنید؟

سید سعید سادات موسوی ... اهل یزد ...
2- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
مهندسی برق مخابرات ... دانشگاه یزد و معدل هم 13 البته معدل میانگین دانشکده برق هم همین حدوده در حالی میانگین شهرسازی حدود 15-16 است
3- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
امسال تسلط روی همه موضوعات نیاز بود اگر داوطلبین موضوعاتی را کاملا کنار گذاشته بودن فکر میکنم نتیجه دلخواه را نیاوردن
اکثر سوال مفاهیم کلی و اصلی رو خواسته بود و خیلی وارد جزییات نشده بود
4- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
از ابتدای تیرماه 92 و روزی هم حدود 7 ساعت و البته از مهرماه تا بهمن دو روز هفته دانشگاه میرفتم

[b]5 شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)

بله فقط آزمون میدادم ... آزمون ها رو حتما شرکت کنید تا نقاط ضعف و قوت خودتون را شناسایی کنید

6-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه چهار بیاورید؟

در وهله اول من تلاش خودم را کردم و توکل کردم به خدا
همین جا لازم است از همراهی خانواده و دوست خوبم آقای مهندس احسان طالبیان که همیشه به من روحیه میدادند تشکر کنم
البته نباید از مشاوره های خوب آقایان مهندس امینی - مهندس حمید عطایی و مهندس رضا اسدی هم بگذرم از ایشان هم تشکر میکنم.

7-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟

برای مرحله به دلیل غیر مرتبط بودن کلاس رفتم امیدوارم بتونم رتبه ی مرحله یک رو حفظ کنم ان شا ...

8-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
کتاب های اصلی رو حتما مطالع کنید حتی اگر مثل امسال با خلاصه خوندن هم میتونستید رتبه بیارید ولی ریسک نکنید شاید سال آینده مفاهیم جزیی تر در کنکور طرح بشند.

9ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز
اینجا نمیشه به همه موارد اشاره کرد
سایت نقاط مثبت زیادی داشته و داره البته حتما در این کار نقاط ضعفی هم وجود داره
مثبت ها که بر همه عیان است
ضعف اساسی سایت دست تنها بودن مدیر سایت آقای دهقان است با این که ایشون تمام وقت در خدمت سایت هستند و خیلی زحمت میکشند ولی ثمره یک کار تیمی چندین برابر هست .

10-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد

از مشاوره دوستان سال قبل استفاده های بسیار بردم و با دوستان بسیار خوبی هم در این مدت آشنا شدم که جا داره از آنها هم تشکر کنم

11-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
فقط منابع اصلی ... به دنبال خلاصه خواندن نباشند

12- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟

انشا... در اولین فرصت لیست کامل کتابها را تهیه میکنم و در اختیار علاقمندان میذارم

13- و سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟

خلاصه نویسی و یادداشت برداری و حاشیه نویسی و تهیه فیش از مطالب فرار بسیار مهم و نقش اساسی در کنکور ارشد داره چون هر چه شما بیشتر مرور کنید فهم مطالب و درکتون نسبت به موضوع عمیق تر
میشه !

موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم

درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، khansa
بدرخواست مکرر اعضا آپ شد

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,200 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,922 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان