امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من آزاد ترازم خیلی بد شده و روی 1200 شده و می خوام آزاد امتحان بدم و انتخاب اولم علوم
پیام یکی از اعضا:
سلام.من آزاد ترازم خیلی بد شده و روی 1200 شده و می خوام آزاد امتحان بدم و انتخاب اولم علوم تحقیقات زدم.من اسکیسم خوبه. و می خواستم بدونم که من باید اولویت اولم و در امتحان تستی قبول بشم که بتونم امتحان اسکیس بدم؟ و میشه از درصد های درسی کسایی که علوم تحقیقات قبول شدن واسم بفرستید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
پارسال اینطوری بود که کنکور که میدادین مرحله اول یه نتایج دادن و گفتن مثلا برای علوم تحقیقات مجاز به اسکیس هستین اما امثال که ۹۹٪ اسکیس و کنکور با هم برگزار میکنه دانشگاه ازاد دیگه این طوری نیست و یک نتیجه کلی اعلام میکنن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
پارسال تراز 5843 آخرین ترازی بود که برای اسکیس علوم تحقیقات مجاز شد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 970 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,833 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,102 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,014 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,485 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 701 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,018 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,477 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان