ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
سوال یکی از اعضا:
من امسال سال دومم بود که شرکت کردم و باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس
به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
خودم شخصا که به ادامه تحصیل خیلی علاقه دارم ولی روحیه ام اصلا خوب نیس به خاطر این رتبه ای که اوردم افسرده شدم
لطفا راهنماییم کنید
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: saharof ، CJ-07 ، hero
2
RE: باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
بستگی داره به شرایط، من اگه قراره این سال سومو بشینم تو خونه و هیچ کاری نکنم باز واسه کنکور خوندن از هیچی بهتره ولی اگه به خاطر کنکور بخوام یه چیزایی رو از دست بدم بحث فرق می کنه، مثلا کسی رو می شناختم که پارسال موقعیت شغلی رو که براش پیش اومده بود کنار گذاشت به خاطر کنکور ولی بازم نتیجه نگرفت پس هم کارو از دست داد هم درسو...
به نظر من از سال دوم به بعد دیگه آدم باید زندگی شو کنه و در کنارشم مطالعه ی روزانه داشته باشه و کنکور شرکت کنه ولی دیگه عمرشو وقف درس خوندن به طور مطلق نکنه، خیلیا بودن که این طوری خوب نتیجه گرفتن، آدما با هم فرق دارن، یه عده هستن که تحت استرس عملکردشون واقعا افت می کنه و وقتی با آرامش -و یه کم بی خیالی- جلو می رن نتیجه شون بهتر می شه...
کلا کنار گذاشتن هم به نظر من درست نیست، بالاخره سال به سال عوض می شیم ما، مثلا ممکنه سالای اول زیاد مطالعه کنیم اما مطالبو حفظی یاد بگیریم و موفق نشیم و سالای بعد به خاطر همون مطالعات اولیه با مطالعه ی کمتر ولی تجربه و سواد بیشتر بتونیم موفق شیم
امیدوارم نظرم درست و مفید باشه برا دوست مون

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: hero ، Brightness ، saharof ، alireza
    3
    RE: باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
    به من پیام دادن و جوابشون رو دادم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: saharof
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 1,762 1394-6-15، 02:53 صبح
    آخرین ارسال: farnoosh22
      بهترین نتیجه(1 برنامه ریزی 4 طراحی )نتایج کنکور 94 اومددددد کنکوری ها رتبه چند شدید! alireza 6,866 1394-3-13، 09:14 صبح
    آخرین ارسال: alireza
      نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 813 1394-2-31، 09:48 صبح
      قبولی 3 رتبه بالای 1000 و ردی رتبه حدود 100 شوک در نتیجه آزمون ارشد 90 alireza 4,707 1394-2-22، 10:53 عصر
      دوستان امتحان اسکیس چه تاریخیه؟ alireza 656 1394-2-22، 08:21 عصر
      واسه مرحله 2 اعتراض بذاریم... مگه امکان داره تاثیر داشته باشه ؟ alireza 777 1393-6-29، 11:01 عصر
      احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟ alireza 1,213 1393-6-4، 03:16 عصر
    آخرین ارسال: almas125
      .امروز امتحان مرحله دوم بود.به نظر خودم خوب نوشتم چند باید بگیرم که نهایت شبانه یا رو alireza 1,820 1393-6-3، 01:52 صبح
      این که میگن سوالا لو رفته قبل امتحان و مجبور شدن یه روزه سوالا رو عوض کنن.. صحت داره؟ alireza 620 1393-4-3، 11:04 صبح
      من آزاد ترازم خیلی بد شده و روی 1200 شده و می خوام آزاد امتحان بدم و انتخاب اولم علوم alireza 814 1393-2-24، 12:55 صبح
    آخرین ارسال: godonly.
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      طراحی دکوراسیون داخلی یا بازسازی منزل و محل کار 7-28 bhrprn bhrprn میز گرد
      مقاله  ویژگی های منحصر شرکت سهامی عام 7-26 comreg comreg گفتگوی آزاد
      مقاله  مهمترین تفاوت هایی که بین شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ وجود دارد 7-26 sabti sabti گفتگوی آزاد
      (دانلود پژوهش شهر دوستدار کودک )مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودکان 7-25 E.Y.I E.Y.I فروشگاه فایل اربان شاپ
      کتاب درسی شناخت مواد و مصالح 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
      جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
      دانلود مستند و کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو تا سال 2020 7-22 haydariyan haydariyan cds
      کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام 7-10 samari.arman samari.arman اخبار همایش ها
      مقاله ارائه مدلی جهت شناسایی بهره وران کلید 7-8 zxc zxc مدل ها و تکنیک های شهرسازی
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 7-5 s1s2s3 anis.almasian تالار گفتمان طراحی شهری
      غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
      منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
      مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
      دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل