امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
سوال یکی از اعضا:
من امسال سال دومم بود که شرکت کردم و باز متاسفانه نتیجه امیدوار کننده نیس
به نظر شما ارزششو داره سه باره امتحان کنم?
خودم شخصا که به ادامه تحصیل خیلی علاقه دارم ولی روحیه ام اصلا خوب نیس به خاطر این رتبه ای که اوردم افسرده شدم
لطفا راهنماییم کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saharof ، CJ-07 ، hero
بستگی داره به شرایط، من اگه قراره این سال سومو بشینم تو خونه و هیچ کاری نکنم باز واسه کنکور خوندن از هیچی بهتره ولی اگه به خاطر کنکور بخوام یه چیزایی رو از دست بدم بحث فرق می کنه، مثلا کسی رو می شناختم که پارسال موقعیت شغلی رو که براش پیش اومده بود کنار گذاشت به خاطر کنکور ولی بازم نتیجه نگرفت پس هم کارو از دست داد هم درسو...
به نظر من از سال دوم به بعد دیگه آدم باید زندگی شو کنه و در کنارشم مطالعه ی روزانه داشته باشه و کنکور شرکت کنه ولی دیگه عمرشو وقف درس خوندن به طور مطلق نکنه، خیلیا بودن که این طوری خوب نتیجه گرفتن، آدما با هم فرق دارن، یه عده هستن که تحت استرس عملکردشون واقعا افت می کنه و وقتی با آرامش -و یه کم بی خیالی- جلو می رن نتیجه شون بهتر می شه...
کلا کنار گذاشتن هم به نظر من درست نیست، بالاخره سال به سال عوض می شیم ما، مثلا ممکنه سالای اول زیاد مطالعه کنیم اما مطالبو حفظی یاد بگیریم و موفق نشیم و سالای بعد به خاطر همون مطالعات اولیه با مطالعه ی کمتر ولی تجربه و سواد بیشتر بتونیم موفق شیم
امیدوارم نظرم درست و مفید باشه برا دوست مون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero ، Brightness ، saharof ، alireza
    به من پیام دادن و جوابشون رو دادم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saharof

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 952 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,476 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,693 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر
      مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,042 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,158 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: farnoosh22
      دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,032 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
      شما اطلاعی از دانشگاههای خودگردان دارید؟؟ چطور دانشگاهی هستند؟ alireza 1 969 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۲:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: zjahangiri
      اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,310 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: فرانک. جواهری
      شما احتمالاً عمل بازیافت را اشتباه انجام می‌دهید sgc 0 596 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: sgc

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان