امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته ارشد93
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۸:۴۵ عصر)parisa92 نوشته است:
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۸:۳۶ عصر)happy.star نوشته است:
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۸:۱۹ عصر)parisa92 نوشته است: سلام دوستان یه سوال داشتم، اولویت بندی دانشگاه های قزوین،اصفهان،شیراز و یزد واسه رشته طراحی شهری چه جوریه؟
1.قزوین
2.اصفهان
3.شیراز
آخه من شنیده بودم سطح علمی دانشگاه شیراز از اصفهان و قزوین بالاتره، بعضی ها هم میگن دانشگاه یزد بعد دانشگاه های تهران قرارمی گیره، ممنون میشم اگه بیشتر در این زمینه منو راهنمایی کنین،آخه این چند روز کلی حرفای ضد و نقیض شنیدم که حسابی گیج شدم.
من چند روز پیش یک سمینار انتخاب رشته رفتم که این رتبه بندی از دانشگاه ها رو بهم دادن
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...8#pid66708
یک راه دیگه ام هست خودتون تو سایت google بزنید ... اعضای هیئت علمی دانشگاه .....
لیست هیئت علمی رو ببینید و تصمیم بگیرید چون معمولا رزومه هم میذارن...
اما در مورد قزوین مطمئنم که تو شهرستانها قزوین از همه بهتر هست اکثرا هم اساتید تهران در قزوین تدریس می کنند
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوستان کسی راجع به دانشگاه یزد تبریز و همدان چیزی می دونه؟ تا الان اولویت پذیرفته شده 1-قزوین2-اصفهان3-شیراز بوده بعد از اون 3 تا دانشگاهی که گفتم کجا قرار می گیره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
سلام
کسی هزینه هر ترم دانشگاه شبانه می دونه چقدر میشه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۹:۴۸ عصر)dashjavad نوشته است: سلام
کسی هزینه هر ترم دانشگاه شبانه می دونه چقدر میشه؟
سلام من شنیدم حدود 2 تومن ولی مطمئن نیستم

(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۹:۱۵ عصر)targol.s نوشته است: سلام دوستان کسی راجع به دانشگاه یزد تبریز و همدان چیزی می دونه؟ تا الان اولویت پذیرفته شده 1-قزوین2-اصفهان3-شیراز بوده بعد از اون 3 تا دانشگاهی که گفتم کجا قرار می گیره؟
من چند روز پیش یک سمینار انتخاب رشته رفتم که این رتبه بندی از دانشگاه ها رو بهم دادن
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...8#pid66708
یک راه دیگه ام هست خودتون تو سایت google بزنید ... اعضای هیئت علمی دانشگاه .....
لیست هیئت علمی رو ببینید و تصمیم بگیرید چون معمولا رزومه هم میذارن...

پاسخ
میشه یکم دقیق تر بگید آخه این کارو کردم تقریبا هیچ کدومو نمیشناختم! الان بین یزد و تبریز موندم ! خواهش می کنم اگر کسی یزد می خونه یا تبریز زودتر راهنمایی کنه!

پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۵۸ عصر)targol.s نوشته است: میشه یکم دقیق تر بگید آخه این کارو کردم تقریبا هیچ کدومو نمیشناختم! الان بین یزد و تبریز موندم ! خواهش می کنم اگر کسی یزد می خونه یا تبریز زودتر راهنمایی کنه!
طبق این فایل پیوست بزنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
سلام دوستان دقیقا تا کی فرصت هست برای انتخاب رشته؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۱:۲۴ عصر)saharava نوشته است: سلام دوستان دقیقا تا کی فرصت هست برای انتخاب رشته؟

تا 28 اردیبهشت
به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1393 توصيه مي‌شود ابتدا نسبت به تهيه و مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره 2) اقدام نموده و كد رشته محل‌هاي مورد نظر خود را استخراج و به ترتيب علاقه مرتب نموده و پس از آن در فرم پيش‌نويس (نمونه‌اي كه به همين منظور در دفترچه راهنماي شماره 2 قرار دارد) درج نمايند و پس از اطمينان از صحت رشته محل‌هاي انتخابي خود، از روز چهار‌شنبه 24/2/93 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه 28/2/93 براي انتخاب رشته به سايت سازمان مراجعه و با وارد كردن اطلاعات كارت اعتباري، شماره شناسنامه و يا كد رهگيري كه در پايان ثبت‌نام اوليه توسط سيستم به داوطلب داده شده است (درج اين اطلاعات براي ورود به برنامه انتخاب رشته اينترنتي ضروري مي‌باشد) نسبت به ثبت كد رشته محلهاي انتخابي و تكميل فرم مذكور اقدام نمايند. بديهي است پس از تأئيد نهايي رشته‌هاي انتخابي توسط داوطلب، شماره 15 رقمي توسط سيستم به عنوان رسيد در اختيار داوطلب قرار داده خواهد شد و در غير اين صورت انتخاب رشته آنان تكميل نگرديده است.

لینک
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=1507

پاسخ
 سپاس شده توسط YouSef_YAS
پیام یکی از اعضا:
ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,837 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: omid623
  ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,817 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 1 1,317 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۱:۵۳ عصر
  تو انتخاب رشته ی برنامه ریزی میشه هر سه گرایشم زد؟؟ یا یکیشو میتونیم بزنیم؟ alireza 1 1,083 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  امکان ویرایش انتخاب رشته godonly. 0 1,548 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان