امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته ارشد93
سلام من رتبم 415 برنامه ریزی شهری با اسکیس متوسط احتمال قبولیم چه قدره؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    لطفاااا جواب بدییین

پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۶:۰۶ عصر)22shadi نوشته است: سلام من رتبم 415 برنامه ریزی شهری با اسکیس متوسط احتمال قبولیم چه قدره؟؟؟
    دوست عزیز برنامه ریزی شهری ، اسکیس نداره . واسه پروژه تحلیلی-تشریحی هم فک میکنم باید خیلی درصد بالایی داشته باشین . همه چیز به تلاش خودتون و انتخاب رشته تون بستگی داره .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r ، godonly.
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۵:۰۹ عصر)shirin izd نوشته است: واقعاً ممنونیم ازین همه فعالیت لطفاً دعواهاتون رو ببرین توی پیام های خصوصی الان چند نفر اومدن سوال میپرسن هیچکس جوابی نمیده فقط به دعواهای بدون ماهیت و بی فایده خودتون ادامه میدین. خیلی ممنون لطفاً کسانی که واقعاً اطلاعاتی دارن بیان و یه دیدی از اساتید و امکانات بدن نظر شخصی شما برای خودتون محترمه و به در ما نمیخوره...

سلام بر شما.. دوست محترم من وآقای میلانی از دوستای خوب هم هستیم .. توی هر محیطی حتی علمی بحثهایی پیش میاد که برای روشن شدن موضوعاته... حالا اینکه این بحث به نتیجه نرسید بماند....بدون ماهیت و بی فایده؟؟!!! الان این لحن شما خیلی خوبه؟؟؟ من به شخصه توی هر دوسایت و پیامهای خصوصی دارم به همه ج میدم تا جایی که اطلاع دارم .. ولی حق با شماست بهتره کسایی که " واقعا اطلاع دارن!!" بیان و پاسخگو باشن.. ممنون از محبت شما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۸:۳۱ عصر)foroogh.r نوشته است:
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۵:۰۹ عصر)shirin izd نوشته است: واقعاً ممنونیم ازین همه فعالیت لطفاً دعواهاتون رو ببرین توی پیام های خصوصی الان چند نفر اومدن سوال میپرسن هیچکس جوابی نمیده فقط به دعواهای بدون ماهیت و بی فایده خودتون ادامه میدین. خیلی ممنون لطفاً کسانی که واقعاً اطلاعاتی دارن بیان و یه دیدی از اساتید و امکانات بدن نظر شخصی شما برای خودتون محترمه و به در ما نمیخوره...

سلام بر شما.. دوست محترم من وآقای میلانی از دوستای خوب هم هستیم .. توی هر محیطی حتی علمی بحثهایی پیش میاد که برای روشن شدن موضوعاته... حالا اینکه این بحث به نتیجه نرسید بماند....بدون ماهیت و بی فایده؟؟!!! الان این لحن شما خیلی خوبه؟؟؟ من به شخصه توی هر دوسایت و پیامهای خصوصی دارم به همه ج میدم تا جایی که اطلاع دارم .. ولی حق با شماست بهتره کسایی که " واقعا اطلاع دارن!!" بیان و پاسخگو باشن.. ممنون از محبت شما
    زیاد جدی نگیرین بعضی حرفارو . گاهی از دور میرسیم و با حرفی ناخواسته دلی رو میشکنیم به راحتی ...
    لطف و محبت شما بر کسی پوشیده نیست.

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۶:۰۶ عصر)22shadi نوشته است: سلام من رتبم 415 برنامه ریزی شهری با اسکیس متوسط احتمال قبولیم چه قدره؟؟؟
    سلام رتبه شما در رنجی قرار داره که معمولا بیشترین تلاش را داوطلبین خواهند کرد و توصیه این است که شما تلاشتون را بیشتر کنید و حدود 15-25 درصد بالای میانگین بزنید تا شبانه بیاورید و برای روزانه بتید خیلی عالی کار کنید و احتمال منطقه ای و مدیریت بیشتر است
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سللام اگه دانشگاه شبانه یه شهر رو قبولبشی ولی نری؟ از کنکور محروم نمیشی؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۱:۳۷ عصر)fi.sa نوشته است: سللام اگه دانشگاه شبانه یه شهر رو قبولبشی ولی نری؟ از کنکور محروم نمیشی؟
      خیر محروم نمیشین
      این قانون مختص روزانه اس
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۲:۱۰ صبح)happy.star نوشته است:
      (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۱۱:۳۷ عصر)fi.sa نوشته است: سللام اگه دانشگاه شبانه یه شهر رو قبولبشی ولی نری؟ از کنکور محروم نمیشی؟
      خیر محروم نمیشین
      این قانون مختص روزانه اس

ممنونم

پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۲:۱۰ صبح)happy.star نوشته است:
      خیر محروم نمیشین
      این قانون مختص روزانه اس

مطمئنید شما؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه من شنیدم جدیدا مثل اینکه اگه شبانه رو بیاری و ثبت نام نکنی ممکنه محرومیت داشته باشه..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,855 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: omid623
        ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,829 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: godonly.
        بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 1 1,320 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۱:۵۳ عصر
        تو انتخاب رشته ی برنامه ریزی میشه هر سه گرایشم زد؟؟ یا یکیشو میتونیم بزنیم؟ alireza 1 1,089 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا
        امکان ویرایش انتخاب رشته godonly. 0 1,551 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان