امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته ارشد93
سلام خدمت همه دوستان.
چندا تا سوال داشتم در مورد انتخاب رشته.
فرق برنامه ريزي شهري با منطقه اي چيه؟درسته ميگن غير مرتبط ها بهتره برن شهري؟حتي شبانه شهري هم بهتره از روزانه منطقه اي؟
در مورد شبانه هم ميشه بگيد هزينش چقدر ميشه؟خوابگاه ميدن؟بعضي دانشگاه ها زده ميديم نميديم. درست توضيح ندادن الكيه اينا يا ميشه خوابگاه بگيري يا بايد پارتي داشته باشي؟زمان فارغ التحصيلي شنيدم تو مدرك نمينويسن شبانه بودي؟بعد كلاساشون چه جوريه با روزانه ها ميرن سر كلاس ولي بايد هزينه بدن؟تشكر
آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
پاسخ
با سلام... شبانه با روزانه هیچ فرقی نمیکنه پیشنهاد میکنم شبانه اوردین حتما برین هم کلاسا هم ساعتا هم استادا همه چی یکیه... خوابگاهم یه سری از دانشگاهان که نمیدن که توی توضیحات دانشگاهشون ذکر شده... از نظر شهریه هم هیچ فشاری بهتون نمیاد هزینه زیادی نداره حدود 1000000 تومانه هر ترم ولی همین مبلغم میتونید قسطی کنید وام میتونید بگیرید اصلا لازم نیست کل شهریتون رو همون موقع بدین دوستای زیادی دارم که شبانه میخونن و راضین...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، CJ-07
از رتبه بندی دانشگاه ها اطلاع دارین ؟ مثلا میگن دانشگاه شیراز از هنر تهران بالاتره ؟
کلا سطح بندی دانشگاه های شهرستانها چه جوریه ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر)najme نوشته است: از رتبه بندی دانشگاه ها اطلاع دارین ؟ مثلا میگن دانشگاه شیراز از هنر تهران بالاتره ؟

سلام بر دوستان ....
نحوه پرشدن دانشگاه ها ، البته بر اساس انتخاب رشته پارسال بنده .....

[تصویر:  iranshahrsaz.com_عکس۰۰۱۵_3bdaa.jpg]
آخرین ارسال های من :

باد وزيدن گـرفت ، قـــلب مــــرا هـــم ببرد   *  قـــلب مـــــرا دســـت آن دلـــــبر زيـبا ســپرد*
قلب من از سنگ بود ، با نگـهش آب شـد *  بهــر وصال رخـش ، عاشـــق و بی تاب شـد*
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r ، najme ، mahsa.aezzi
سلام من رتبم 333 شده موندم تو انتخاب رشته شبانه های تهران رو بزنم یا روزانه های شهرستان؟ احتمال قبولیم چند درصده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    (۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۴:۰۸ عصر)najme نوشته است: از رتبه بندی دانشگاه ها اطلاع دارین ؟ مثلا میگن دانشگاه شیراز از هنر تهران بالاتره ؟

تو طراحی شهری بهشتی و تهران درصدرهستند...3-4 تا دانشگاه دیگه در رده ی بعدی هستند که از بینشون علم و صنعت تعریف چندانی نداره( البته اسم و رسمو همشون دارند و بالاخره مدکتون ماله تهرانه) شهرستانها تقریبا تو یه رده هستند ولی از بینشون اصفهان و تبریز طبق گفته ی دوستان و تجربه خودم بالاتر از بقیه هستند...موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط CJ-07
    کسی اولویت های طراحی شهری رو نداره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۷:۱۵ عصر)foroogh.r نوشته است:

تو طراحی شهری بهشتی و تهران درصدرهستند...3-4 تا دانشگاه دیگه در رده ی بعدی هستند که از بینشون علم و صنعت تعریف چندانی نداره( البته اسم و رسمو همشون دارند و بالاخره مدکتون ماله تهرانه) شهرستانها تقریبا تو یه رده هستند ولی از بینشون اصفهان و تبریز طبق گفته ی دوستان و تجربه خودم بالاتر از بقیه هستند...موفق باشید

ولی خانم مهندس آخرین رتبه قبولی امسال در طراحی شهری علم و صنعت 35 هستش هاااااا .... خبر داشتین ؟؟؟؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۴، ۰۶:۳۰ عصر)fi.sa نوشته است: سلام من رتبم 333 شده موندم تو انتخاب رشته شبانه های تهران رو بزنم یا روزانه های شهرستان؟ احتمال قبولیم چند درصده؟

سلام هم تو سایت اسکیس هم تو چیام خصوصی جوابتون رو دادم!!! تهرانو فک نکنم ولی شهرستان با اسکیس خیلی بالا احتمالش هست ولی بازم تلاش خیلی خیلییی زیاد میخواد

پاسخ
    دوستان اولویت دانشگاه های تهران واسه برنامه ریزی چه جوریه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری godonly. 16 7,793 ۱۳۹۴-۱۰-۲۷، ۱۰:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: omid623
      ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,776 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 1 1,313 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۱:۵۳ عصر
      تو انتخاب رشته ی برنامه ریزی میشه هر سه گرایشم زد؟؟ یا یکیشو میتونیم بزنیم؟ alireza 1 1,066 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۱۰:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      امکان ویرایش انتخاب رشته godonly. 0 1,545 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان