امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه تربیت دبیر رجایی فقط مختص فرهنگیانه یا من هم که فرهنگی نیستم میتونیم انتخاب ک
پیام یکی از اعضا در چت:
سلا مهندس دهقان دانشگاه تربیت دبیر رجایی فقط مختص فرهنگیانه یا من هم که فرهنگی نیستم میتونیم انتخاب کنم چون جلوش نوشته ویژه فرهنگیان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ممنون مهنس فروغ جوابش رو داد نمیشه انتخاب کرد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    میتونید انتخاب کنید کد ۲۳۳۰۲ مخصوص فرهنگیان که روزانه ام هست
    اما کد ۲۳۳۱۴ که شبانه اس میتونید انتخاب کنید
    (رشته طراحی شهری)
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 965 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 605 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
      انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 699 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر
      مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,628 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان