ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری

بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: dementor
2
RE: رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
(1393-2-25، 05:36 عصر)happy.star نوشته است:  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
میشه بپرسم این عکس رو از کجا آوردین ؟ منبعتون معتبر هست ؟

آخرین ارسال های من :
3
(1393-2-25، 05:44 عصر)najme نوشته است:  
(1393-2-25، 05:36 عصر)happy.star نوشته است:  رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
میشه بپرسم این عکس رو از کجا آوردین ؟ منبع تون معتبر هست ؟
این برگه رو در یک سمینار انتخاب رشته شهرسازی یکی از موسسات معتبر در مشهد گرفتم

سپاس شده توسط: najme
4
سلام توی دفترچه دانشگاه اصفهان نوشته که خوابگاه نمیده حتی برای روزانه ؟ واقعا نمیده یعنی انتخاب نکنیم؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: najme
    5
    (1393-2-25، 06:26 عصر)fi.sa نوشته است:  سلام توی دفترچه دانشگاه اصفهان نوشته که خوابگاه نمیده حتی برای روزانه ؟ واقعا نمیده یعنی انتخاب نکنیم؟
    این واسه من هم سوال بود 41

6

ممنون مهندس عزیز

آخرین ارسال های من :
    7
    دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

سپاس شده توسط: foroogh.r
    8
    (1393-2-26، 01:18 صبح)تیلور نوشته است:  دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

موافقم بسیار

آخرین ارسال های من :
    9
    (1393-2-26، 01:18 صبح)تیلور نوشته است:  دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

موافقم

10
    اساتید مطرح دانشگاه قزوین کیا هستند؟
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 959 1394-6-20، 04:28 صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 13,530 1393-11-15، 01:36 عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim
      اولین آزمون جامع زبان عمومی ارشد زیر ذره بین آغاز شد. (آزمون 7) generalenglish 772 1393-11-3، 06:27 عصر
    آخرین ارسال: generalenglish
    Rainbow آزمون آنلاین رایگان شماره 3 زبان عمومی ارشد "زیر ذره بین" generalenglish 1,229 1393-8-30، 12:36 عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
    Rainbow آزمونهای آنلاین و رایگان زبان عمومی ارشد و دکتری (۸ مرحله) generalenglish 1,182 1393-7-25، 01:46 عصر
    آخرین ارسال: generalenglish
      پردیس البرز دانشگاه تهران و پردیس تربیت مدرس ؟ godonly. 2,939 1393-6-6، 08:08 صبح
    آخرین ارسال: khansa
      داغ داغ >>> <<< اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد 3 شهریور godonly. 2,111 1393-6-1، 09:38 عصر
    آخرین ارسال: farnoosh1368
      با رتبه 645 امکان قبولی روزانه و شبانه هست؟ اگه بله باید اسکیس چند درصد بزنم؟و شانس alireza 1,408 1393-3-12، 11:33 صبح
    آخرین ارسال: fatemeh.fattahi
      ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1,222 1393-2-28، 09:29 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      بعد انتخاب رشته ارشد امکان ویرایش هستش یانه؟ alireza 990 1393-2-28، 01:53 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 5-25 alireza hamed_1361 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
      فروش کتاب های اسکیس شهرسازی و معماری 5-21 joachom alireza فروشگاه کتاب نو و دست دوم
      [خبر شهرسازی]  کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان 5-14 kasrak kasrak منابع
      غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 5-14 parasto_gh j77 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      پنجمین کنگره بین المللی عمران، معماری و توسعه شهری-دانشگاه شهید بهشتی 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      آخرین مهلت ارسال مقالات دومین کنفرانس بین المللی عمران،معماری وطراحی شهری-... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار... 5-14 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-31 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل