امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
(۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۵:۳۶ عصر)happy.star نوشته است: رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
میشه بپرسم این عکس رو از کجا آوردین ؟ منبعتون معتبر هست ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۵:۴۴ عصر)najme نوشته است:
(۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۵:۳۶ عصر)happy.star نوشته است: رتبه بندی دانشگاه ها (رشته شهرسازی) .... مخصوص انتخاب رشته ارشد سراسری
میشه بپرسم این عکس رو از کجا آوردین ؟ منبع تون معتبر هست ؟
این برگه رو در یک سمینار انتخاب رشته شهرسازی یکی از موسسات معتبر در مشهد گرفتم

پاسخ
 سپاس شده توسط najme
سلام توی دفترچه دانشگاه اصفهان نوشته که خوابگاه نمیده حتی برای روزانه ؟ واقعا نمیده یعنی انتخاب نکنیم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط najme
    (۱۳۹۳-۲-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر)fi.sa نوشته است: سلام توی دفترچه دانشگاه اصفهان نوشته که خوابگاه نمیده حتی برای روزانه ؟ واقعا نمیده یعنی انتخاب نکنیم؟
    این واسه من هم سوال بود 41

پاسخ

ممنون مهندس عزیز

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۱:۱۸ صبح)تیلور نوشته است: دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

موافقم بسیار

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۱:۱۸ صبح)تیلور نوشته است: دوستان نظر شخصی من اینه که بین المللی قزوین از علامه طباطبایی قویتره... چون کادر قزوین بیش تر بیس فنی دارند.........

موافقم

پاسخ
    اساتید مطرح دانشگاه قزوین کیا هستند؟
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش Sahab 0 15,822 ۱۳۹۶-۹-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,485 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mahya93
      منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,814 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: nassim_nassim
      اولین آزمون جامع زبان عمومی ارشد زیر ذره بین آغاز شد. (آزمون 7) generalenglish 0 1,050 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: generalenglish
    Rainbow آزمون آنلاین رایگان شماره 3 زبان عمومی ارشد "زیر ذره بین" generalenglish 1 1,596 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۲:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      مشاوره اخم ها را باز کنید ما در کنار شما هستیم-هر روز با شما تا کنکور -تعداد نامحدود alireza 1 1,661 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
    Rainbow آزمونهای آنلاین و رایگان زبان عمومی ارشد و دکتری (۸ مرحله) generalenglish 0 1,490 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۱:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: generalenglish
      پردیس البرز دانشگاه تهران و پردیس تربیت مدرس ؟ godonly. 6 3,799 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۸:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      داغ داغ >>> <<< اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد 3 شهریور godonly. 6 2,672 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۹:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: farnoosh1368

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان