امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه‌ آزاد فردا ساعت 14
نتایج اولیه آزمون دکتری دانشگاه‌ آزاد فردا اعلام می‌شود

نتايج مرحله اول دوره دكتري تخصصي (PHD) دانشگاه آزاد اسلامي فردا دوشنبه 29/02/93 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد. دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: نتايج مرحله اول دوره هاي با آزمون و بدون آزمون دكتري (PHD) فردا دوشنبه مورخ 29/02/93 از ساعت 14:00 اعلام خواهد شد، كه داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از وضعيت خود مطلع شوند. وي در خصوص زمان دعوت به مصاحبه پذيرفته شدگان گفت: مصاحبه هاي دوره دكتري از اواسط خرداد ماه آغاز خواهد شد كه جدول زمان بندي آن از طريق سايت www.azmoon.net اعلام خواهد شد. رييس مركز آزمون درخصوص افزايش تعداد رشته ها نسبت به سال قبل گفت: سياستگذاري در دانشگاه بر ايجاد رشته هايي است كه مورد نياز كشور مي باشد. بر اين اساس در سال 92 در مقطع دكتري در 176 رشته پذيرش داشتيم و امسال رشته ها به 196 رشته افزايش يافته است. اقبالي در اين خصوص كه اگر داوطلبان در مورد جزييات نتايج دكتري با سوالي مواجه شدند، چه اقدامي انجام دهند، تأكيد كرد: با توجه به تقويت بخش پاسخگويي مجازي، داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.pubr-azmoon.com و ورود به بخش پرسش و پاسخ، سوالات خود را مطرح نموده تا كارشناسان در اسرع وقت آنها را پاسخ گويند. وي افزود: هيچ محدوديتي براي سوالات داوطلبان وجود ندارد و فرد هر تعداد سوالي هم كه داشته باشد، بخش مجازي مركز آزمون پاسخگوي آنها خواهد بود. اقبالي در مورد نسبت جنسي نتايج مرحله اول گفت: در آزمون دكتري امسال 71271 نفر شركت كردند كه از اين تعداد 26821 زن و 44450 مرد بودند، كه در نتايج اوليه نسبت جنسي دعوت شدگان به مصاحبه 38% را خانم ها و 62% را آقايان تشكيل مي دهند. اقبالي در مورد سهميه اعضاي هيأت علمي گفت: نتايج قطعي متقاضيان استفاده از سهميه اعضاي هيأت علمي براي داوطلباني كه حائز شرايط بوده و سوابق آنها به تأييد مركز امور هيأت علمي سازمان مركزي برسد، در شهريورماه اعلام خواهد شد. وي در پايان گفت: زمان اعلام نتايج قطعي آزمون دكتري تخصصي شهريور ماه سال جاري خواهد بود.

http://www.pubr-azmoon.com/?cid=385
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط leila ، foroogh.r ، ali8623131 ، sasan_arzani ، Brightness ، URBAN 98
up...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani ، URBAN 98
نتایج اومده. دوستان کسی قرار نیس شیرینی بده؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani ، URBAN 98
مهندس ارزانی آماده اند

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، sasan_arzani
قبولی یکی از مدیران با رتبه 73 را به اعضای سایت ایران شهرساز تبریک میگوییم ان شالله با موفقیت در مصاحبه به این مهم دست یابند.

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، sasan_arzani
یبسذ لب
آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
پاسخ
(۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۲:۴۴ عصر)naeim_architect نوشته است: سلام خسته نباشید.
بنده در ازمون دکتری امسال دانشگاه ازاد رتبه ام 312 در رشته شهرسازی شد . رتبه ی اخرین فرد دعوت شده به مصاحبه 292 هستش....شما اطلاع دارید که احتمال داره که برای تکمیل ظرفیت از من هم دعوت بشه؟

سلام مهندس.تنها افرادی که برای مصاحبه دعوت شده اند برای تکمیل ظرفیت معرفی میگردند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام خسته نباشید.
بنده در ازمون دکتری امسال دانشگاه ازاد رتبه ام 312 در رشته شهرسازی شد . رتبه ی اخرین فرد دعوت شده به مصاحبه 292 هستش....شما اطلاع دارید که احتمال داره که برای تکمیل ظرفیت از من هم دعوت بشه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آغاز ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از اول دی/ برگزاری یک آزمون Sahab 0 515 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  تکلیف ثبت نام در کنکور دکتری 96 مشخص شد/ بازگشت هزینه ثبت نام آزاد Sahab 0 473 ۱۳۹۵-۹-۲۶، ۰۱:۴۹ صبح
  اطلاعيه ثبت ‌نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي-شهریور 95 Sahab 0 749 ۱۳۹۵-۴-۴، ۰۵:۵۱ صبح
  ثبت ‌نام آزمون‌ ورود به حرفه مهندسان آغاز شد Sahab 0 970 ۱۳۹۴-۹-۷، ۱۰:۵۷ عصر
Wink تونل اميركبير، نمونه‌اي از اداره شهر با آزمون و خطا behrad mazhari 0 1,134 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  اطلاعیه زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و دکتری سراسری سال 1394 raoof 0 1,675 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: raoof
  مهم <نتایج آزمون ارشد ناپیوسته مجازی و پردیس های خودگردان امشب ساعت 22 godonly. 1 1,371 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۲:۲۵ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد از 27 مهرماه godonly. 1 1,789 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و نحوه‌ برگزاري آزمون دوره فراگير ارشد leila 0 1,048 ۱۳۹۳-۶-۲، ۰۳:۲۷ عصر
آخرین ارسال: leila
  داغ داغ <<<< نتایج نهایی آزمون دکتری فردا 26 مرداد godonly. 6 2,307 ۱۳۹۳-۵-۲۶، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: najme

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان