امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 28 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون 93
این مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 28 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1393 میباشد

سلام مهندس
تبریک به شما که توانستید رتبه 28 کشور را کسب کنید.

شما که در مرحله اول رتبه 28 آوردید مطمئنا زحمت زیادی کشیده اید از شما میخواهم که به این سوالات جواب دهید و میدانم که برای کمک به مهندسان همکارتون این کار را خواهید کرد.

1- لطفا بفرمایید از چه دانشگاهی مدرک گرفتید و معدل شما چند است؟
2- چه عواملی را در کنکور امسال موثر میدانید؟
3- مطالعه برای قبولی در کنکور را از چه زمانی شروع و طی چه مدت درس خواندید؟
4- شما در موسسه آموزشی ثبت نام نموده بودید؟(لطفا در صورت جواب مثبت اسم موسسه را نام نبرید)
5-چه عاملی باعث شد شما در آزمون امسال رتبه 28 بیاورید؟
6-برنامه ریزی شما برای آزمون بعدی چیست؟
7-چه توصیه ای برای افرادی که میخواهند در آزمون 1394 شرکت کنند دارید؟
8- ارزیابی شما از فعالیت 39 ماهه ایران شهرساز
9- آینده سایت ایران شهرساز را چگونه میبینید؟و نقاط ضعف و مثبت این سایت را بیان کنید؟
10-لطفا بدون هیچ جانبداری بیان کنید که سایت در موفقیت شما سهیم بوده یا خیر؟اگر بله در کدام موارد
11-پیشنهاد شما به غیر مرتبط های کنکور 94 چی هست؟
12-درصد رضایت تان از سایت ایران شهرساز و سایت تخصصی اسکیس را هم درج کنید.
13- منابعی که بیشترین تاثیر را در کسب این رتبه داشت را هم خلاصه وار بنویسید؟
14- سوال یکی از اعضا در لاین:لطفا راجع به خلاصه نویسی توضیح دهید؟
موفقیت شما را در کار و زندگی و تحصیل از خداوند خواستارم
درج این مصاحبه در سایتها و وبلاگهای دیگر نیاز به اجازه مهندس دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام ممنون و متشکر از زحمات شما
گرچه در برخی محافل خبری دوستان رتبه منو 25 گفته بودن و من هم راضی بودم و هر جا که دوستان هر کدوم رو میگفتم اونو تایید میکردم،به خاطر همین اصرار کردم که اسمم فاش نشه،میخوام از این تریبون اعلام کنم رتبه خودمو که 28 شده و خوشحال هستم که تونستم به این رتبه دست پیدا کنم.4
محمد جواد نوری هستم.
ترم هشت رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان و شاگرد اول این رشته با معدل 18.68
کنکور امسال به نظر من کاملا جهت دار بود،اخه کدوم سالی ما 5 تا سوال کمسیون داشتیم!!!!!!گرایشات خیلی توش دخیل شده بود،سوالات سطحی بود و چند پهلو،به شخصه تو قسمت مبانی نظری از سادگی زیاد و مسخره بودن بعضی سوالات گیج شدم!!!!در حالی که سوالات سال های پیش استاندارد تر به نظر می رسیدوسوالات زبانم که ماشاالله هر سال داره تافلی تر میشه،آمار عملا داره میشه روش تحقیق و یه چند تایی مدلم توش هست!!!!گرچه به نظر من کسی که 4 سال شهرسازی خونده باشه واقعا میتونه بهش جواب بده،اگه خونده باشه،سوالات تاریخ هم در کل ساده بود فقط نشون داد که ی سری منابع حذف شدن!!!!در کل به نظر من سوالات امسال برای کسانی که شهرسازی خونده بودن خوب بود...
من در طول چهارسال تحصیلم درس ها رو به خوبی مطالعه میکردم و خداروشکر چون خوب می خوندم و میشنیدم سر جلسه کنکور مثه فیلما فلش بک میزدم به جلسات درسی یا به زمانی که درس میخوندم،اما مطالعه جدی من به شهادت دوستان خوابگاهی از یکم آبان 92 شروع شد!
در هیچ موسسه ای ثبت نام نکردم و هیچ آزمونی رو هم شرکت نکردم!!!!فقط بعضی شبا که تست کار میکردم سایتای شهرسازی به خصوص ایران شهرساز رو چک می کردم و به سوالاتی که بچه ها مطرح میکردن جواب میدادم(حس خوبی داره).
عامل موفقیت من تو این آزمون اول خدا بود بعد دعاهای خانواده و دوستان وبعد از اینا شب نخوابی،خداوکیلی کنکوری که شب بخوابه کنکوری نیست(البته ببخشید اینجوری میگما ولی من مجبور بودم برای جبران زمان کم شبا نخوابم ولی شما اگه زودتر شروع کردی شبا بخواب حتما،خواب شب لازمه)،خوب بخونید تا اینکه زیاد بخونید!!!!
برای آزمون مرحله دوم در حال حاضر در حال مطالعه مقالات در زمینه موضوعات مختلف هستم،از همتون میخوام که واسم دعا کنید به شدت نیاز مند دعاهاتون هستم.
کنکوریای عزیز 1394 تا میتونید زبان بخونید!!!!!منابع رو بگیرید و بر اساس اولویت شروع کنید به خوندن و خدارو فراموش نکنین...
ایران شهرساز لازمه جامعه دانشجویی شهرسازی ایران است.

همه چی سایت عالیه اما کاش میشد اسپانسر براش گرفت البته نمیدونم داره(چند تا؟) یا نه اما بشخصه وقتی برا گرفتن چند تا فایل اقدام میکنم و میبنم همه باید خریداری شن و یا .... حالم گرفته میشه،بابا به خدا زکات علم نشر آن است اونم تو فضای مجازی!!!!!
سایت هم نقش داشت تو موفقیت من،اینکه ادم از دوستاش خبر داشته باشه و اینکه ارتباط با اونا باعث شه آماده تر شه مطمئنن مفیده.
سوال 11 رو متوجه نشدم!
سایت تخصصی اسکیس رو زیاد باهاش آشنایی ندارم اما بدون هر جانبداری ایران شهرساز نیازه دانشجوهاس
منابع رو سر فرصت باید بنویسم اگه دوستان واقعا مایل باشن
اما راجع به خلاصه نویسی باید بدونید که نیازه واقعی برای کنکور هستش؛یه استاد داشتیم که میگفتن مطالب از طریق دست راحت تر به مغز میرسن تا چشم،پس تا میتونید بنویسید....
فقط از همتون میخوام که برام دعا کنید
تشکر از همه ایران شهرسازیای عزیز
سپاسگزارم....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، Brightness ، najme ، hkarvan ، khansa
    تشکر مهندس
    این سایت هیچ اسپانسری نداره و فقط از حمایت های اعضا داره تامین مالی میشه

پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح)mj.noori1992 نوشته است: سلام ممنون و متشکر از زحمات شما
    گرچه در برخی محافل خبری دوستان رتبه منو 25 گفته بودن و من هم راضی بودم و هر جا که دوستان هر کدوم رو میگفتم اونو تایید میکردم،به خاطر همین اصرار کردم که اسمم فاش نشه،میخوام از این تریبون اعلام کنم رتبه خودمو که 28 شده و خوشحال هستم که تونستم به این رتبه دست پیدا کنم.4
    محمد جواد نوری هستم.
    ترم هشت رشته مهندسی شهرسازی دانشگاه هنر اصفهان و شاگرد اول این رشته با معدل 18.68
    کنکور امسال به نظر من کاملا جهت دار بود،اخه کدوم سالی ما 5 تا سوال کمسیون داشتیم!!!!!!گرایشات خیلی توش دخیل شده بود،سوالات سطحی بود و چند پهلو،به شخصه تو قسمت مبانی نظری از سادگی زیاد و مسخره بودن بعضی سوالات گیج شدم!!!!در حالی که سوالات سال های پیش استاندارد تر به نظر می رسیدوسوالات زبانم که ماشاالله هر سال داره تافلی تر میشه،آمار عملا داره میشه روش تحقیق و یه چند تایی مدلم توش هست!!!!گرچه به نظر من کسی که 4 سال شهرسازی خونده باشه واقعا میتونه بهش جواب بده،اگه خونده باشه،سوالات تاریخ هم در کل ساده بود فقط نشون داد که ی سری منابع حذف شدن!!!!در کل به نظر من سوالات امسال برای کسانی که شهرسازی خونده بودن خوب بود...
    من در طول چهارسال تحصیلم درس ها رو به خوبی مطالعه میکردم و خداروشکر چون خوب می خوندم و میشنیدم سر جلسه کنکور مثه فیلما فلش بک میزدم به جلسات درسی یا به زمانی که درس میخوندم،اما مطالعه جدی من به شهادت دوستان خوابگاهی از یکم آبان 92 شروع شد!
    در هیچ موسسه ای ثبت نام نکردم و هیچ آزمونی رو هم شرکت نکردم!!!!فقط بعضی شبا که تست کار میکردم سایتای شهرسازی به خصوص ایران شهرساز رو چک می کردم و به سوالاتی که بچه ها مطرح میکردن جواب میدادم(حس خوبی داره).
    عامل موفقیت من تو این آزمون اول خدا بود بعد دعاهای خانواده و دوستان وبعد از اینا شب نخوابی،خداوکیلی کنکوری که شب بخوابه کنکوری نیست(البته ببخشید اینجوری میگما ولی من مجبور بودم برای جبران زمان کم شبا نخوابم ولی شما اگه زودتر شروع کردی شبا بخواب حتما،خواب شب لازمه)،خوب بخونید تا اینکه زیاد بخونید!!!!
    برای آزمون مرحله دوم در حال حاضر در حال مطالعه مقالات در زمینه موضوعات مختلف هستم،از همتون میخوام که واسم دعا کنید به شدت نیاز مند دعاهاتون هستم.
    کنکوریای عزیز 1394 تا میتونید زبان بخونید!!!!!منابع رو بگیرید و بر اساس اولویت شروع کنید به خوندن و خدارو فراموش نکنین...

همه چی سایت عالیه اما کاش میشد اسپانسر براش گرفت البته نمیدونم داره(چند تا؟) یا نه اما بشخصه وقتی برا گرفتن چند تا فایل اقدام میکنم و میبنم همه باید خریداری شن و یا .... حالم گرفته میشه،بابا به خدا زکات علم نشر آن است اونم تو فضای مجازی!!!!!
    سایت هم نقش داشت تو موفقیت من،اینکه ادم از دوستاش خبر داشته باشه و اینکه ارتباط با اونا باعث شه آماده تر شه مطمئنن مفیده.
    سوال 11 رو متوجه نشدم!
    سایت تخصصی اسکیس رو زیاد باهاش آشنایی ندارم اما بدون هر جانبداری ایران شهرساز نیازه دانشجوهاس
    اما راجع به خلاصه نویسی باید بدونید که نیازه واقعی برای کنکور هستش؛یه استاد داشتیم که میگفتن مطالب از طریق دست راحت تر به مغز میرسن تا چشم،پس تا میتونید بنویسید....
    سپاسگزارم....
    خیلی ممنون بابت وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، تبریک میگم بهتون و مرحبا به همت شما.
    فقط یه سوال برام پیش اومد، شما که شاگرد اول بودید، از سهمیه نمیشد استفاده کنید؟
    و اینکه خوشحال میشیم توی سایت اسکیس همراه ما و سایر داوطلبا بشید: http://iransketch.ir/shahrsazi/
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    پاسخ
    لطفا منابعی را هم که خوندید بزارید با تشکر

پاسخ
    شما از 90 تا به امروز عضو بودید و هیچ فعالیتی نداشتید چرا؟

پاسخ
    مهندس جان اینکه من چرا فعالیت نداشتم شاید به خاطر مشغله زیاد بوده نمیدونم چه جوابی بدم واقعا فقط میدونم اینقد مشکلات تو زندگی بود که مانع از فعالیتم تو سایت بشه،با تشکر

پاسخ
    (۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۱۷ صبح)Brightness نوشته است:
    (۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح)mj.noori1992 نوشته است: سلام ممنون و متشکر از زحمات شما
    محمد جواد نوری هستم.

سوال 11 رو متوجه نشدم!
    سپاسگزارم....
    خیلی ممنون بابت وقتی که برای پاسخ به سوالات گذاشتید ، تبریک میگم بهتون و مرحبا به همت شما.
    فقط یه سوال برام پیش اومد، شما که شاگرد اول بودید، از سهمیه نمیشد استفاده کنید؟
    و اینکه خوشحال میشیم توی سایت اسکیس همراه ما و سایر داوطلبا بشید: http://iransketch.ir/shahrsazi/
    کدوم سهمیه دقیقا چون چند تا حالت داره :)

پاسخ
    بدرخواست مکرر اعضا آپ شد

پاسخ
    بروز شد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,418 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,126 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,433 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,071 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,415 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان