امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معماری مدرن
چند مقاله درباره معماری مدرن

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   modern.rar (اندازه: 7.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 37)
آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، maryam taban ، alireza ، Safoora_Tn
شخصا هیچ اطللاعاتی در مورد سبک های معماری ندارم، با ارسالتون یکم اوضاعم بهتر شد، معتقدم هر شهرسازی باید از معماری هم سررشته داشته باشه
ممنون از ارسالتون
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
پاسخ
 سپاس شده توسط sasan_arzani ، atelieahjam ، Safoora_Tn
محض اطلاع شما دوست عزیز باید عرض کنم
سبکهای معماری، معماری را از لحاظ استفاده از فرم ها، تکنیک ها، مواد دوره زمانی، منطقه و سایر چیزهای تاثیر گذار دسته بندی میکنند.سبک معماری از مطالعه بر روی روند تکامل تاریخ معماری نشات میگیرند و با آن پدیدار میگردد.در تاریخ معماری برسی معماری گوتیک برای نمونه شامل تمامی ابعاد محتوای فرهنگی به کار رفته در طراحی و ساخت این سازه ها می شود._ از این رو، سبک معماری راهی برای دسته بندی معماری است که با تاکید بر ویژگی مشخصه طرح، منجر به چنین واژگانی چون "سبک" گوتیک شده است.
دسته بندی بر اساس محدوده مکانی؛ به عنوان مثال معماری جهان اسلام، معماری هندی، معماری ایرانی و...
دسته بندی بر اساس محدوده زمانی:معماری ابتدای مسیحیت، معماری پیش از اسلام ایران، معماری کلاسیکو...
دسته بندی بر اساس مکتبی فکری یا اعتقادی:معماری جهان اسلام، معماری مدرن، معماری پست مدرن و...
ترکیبی از گونه‌های بالا که به چند ویژگی اشاره می‌کنند:معماری جهان اسلام، معماری پیش از اسلام ایرانو...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، sasan_arzani ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود معماری پایدار - PDF atelieahjam 3 4,165 ۱۳۹۶-۲-۱۹، ۰۲:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: ratin
      دانلود پاورپوینت معماری پايدار atelieahjam 1 2,632 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۴:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      رایگان دانلود مقاله معماری مسجد در آمریکا atelieahjam 0 1,466 ۱۳۹۳-۷-۷، ۰۸:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      هندسه‌ی مقدس در طبیعت و معماری ایرانی khansa 1 1,738 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: Diniyar
      توسعه پایدار با نگاهی به معماری گذشته sadatmirmoradi 1 1,093 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۰:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: Diniyar
      سیستم های خورشیدی غیرفعال در معماری بومی اقلیم گرم ومرطوب ایران sadatmirmoradi 0 1,299 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۵:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: sadatmirmoradi
      بررسی راهکارهای اجرایی نوین معماری درپناه زمین به منظور نگه داشت انرژی در مقیاس شهری marziyeh.b 0 1,582 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۱:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: marziyeh.b
      رویکرد های بهره وری انرژی در معماری سنتی ایران،الهام بخش توسعه پایدار اقلیم گرم و خشک marziyeh.b 0 1,457 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۱:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: marziyeh.b
      جایگاه سامانه بام سبزر پیشبرد اهداف معماری پایدار sadatmirmoradi 0 1,109 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۱۲:۲۵ صبح
      بررسی معماری کهن ایران با نگاه به پایداری sadatmirmoradi 0 1,111 ۱۳۹۳-۴-۲۵، ۱۱:۴۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان