ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام
به گزارش ایران شهرساز و به نقل از یکی از داوطلبین در تماس با مرکز آزمون دانشگاه آزاد کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: ehsan7550
2
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
up...

3
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار م...
خسته نباشن واقعا102

خب قبلش یه ندایی میدادن که آماده کنیم خودمونو29

الان واسه کنکور سراسری که مرحله اولش سه ماه پیش بود بچه ها آمادگی مرحله دو ندارن چه برسه به آزاد17

با این حساب یعنی همه باید برن تهران کنکور بدن؟؟ که یه چیز غیرممکنه. اصلا خودشون تکلیفشون معلووومه با خودشون102
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

4
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

آخرین ارسال های من :
5
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار م...
(1393-3-1، 11:56 صبح)targol.s نوشته است:  سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

پارسال که هر حوزه ای که خودت انتخاب میکردی همونجا میرفتی واسه کنکور. امسالم احتمال زیاد همینجوری باشه

فقط اینکه شایعه شده مرحله اول و دوم تو یه روز هستش ابهام ایجاد کرده.

6
سلام
واقعا این خبر واقعیت داره؟؟؟
تورو خدا اگه کسی میدونه حتما اطلاع بده بالاخره ما باید چیکار کنیم

آخرین ارسال های من :
7
دوستان کسی میدونه شیت های اسکیس پارسال که بافت بوده، افقی باید بسته میشد یا عمودی؟؟
کلن چقد فضا داشته شیت ها/؟

آخرین ارسال های من :
    8
    (1393-3-1، 11:56 صبح)targol.s نوشته است:  سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!
    سلام
    هر کی شهر خودش امتحان میده
    فقط اسکیس سراسری تهران هستش
    آخرین ارسال های من :

9
    مرحله دوم و اول تو یه روز باشه بهتره .. نمیدونم چرا کارتاااااای ورود به جلسه نمیاد :(

آخرین ارسال های من :
      10
      مثل همیشه صحت خبرهای ایران شهرساز قبل از سازمان سنجش و دانشگاه آزاد
      ببینید
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=21436&action=lastpost

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 77 1395-9-12، 02:46 عصر
      آخرین ارسال: AliReza
        معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 310 1395-6-9، 12:23 صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 526 1395-5-8، 03:34 عصر
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 300 1395-4-9، 11:25 عصر
      آخرین ارسال: marzieh gh
        مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) AliReza 557 1395-4-6، 02:28 صبح
        از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد AliReza 281 1395-3-31، 02:28 صبح
        20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 AliReza 533 1395-3-30، 04:17 صبح
        پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 AliReza 564 1395-3-28، 10:51 عصر
        دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 AliReza 478 1395-3-27، 08:13 عصر
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ AliReza 358 1395-3-27، 07:45 عصر
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل