ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام
به گزارش ایران شهرساز و به نقل از یکی از داوطلبین در تماس با مرکز آزمون دانشگاه آزاد کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: ehsan7550
2
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
up...

3
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار م...
خسته نباشن واقعا102

خب قبلش یه ندایی میدادن که آماده کنیم خودمونو29

الان واسه کنکور سراسری که مرحله اولش سه ماه پیش بود بچه ها آمادگی مرحله دو ندارن چه برسه به آزاد17

با این حساب یعنی همه باید برن تهران کنکور بدن؟؟ که یه چیز غیرممکنه. اصلا خودشون تکلیفشون معلووومه با خودشون102
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

4
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

آخرین ارسال های من :
5
RE: لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار م...
(2014-05-22، 11:56 AM)targol.s نوشته است: سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!

پارسال که هر حوزه ای که خودت انتخاب میکردی همونجا میرفتی واسه کنکور. امسالم احتمال زیاد همینجوری باشه

فقط اینکه شایعه شده مرحله اول و دوم تو یه روز هستش ابهام ایجاد کرده.

6
سلام
واقعا این خبر واقعیت داره؟؟؟
تورو خدا اگه کسی میدونه حتما اطلاع بده بالاخره ما باید چیکار کنیم

آخرین ارسال های من :
7
دوستان کسی میدونه شیت های اسکیس پارسال که بافت بوده، افقی باید بسته میشد یا عمودی؟؟
کلن چقد فضا داشته شیت ها/؟

آخرین ارسال های من :
    8
    (2014-05-22، 11:56 AM)targol.s نوشته است: سلام یک سوال مگه برای آزاد کنکور تهرانه؟ من که مشهد انتخاب کردم هم باید برم تهران؟هیچی از دفترچش یادم نیست!!!!
    سلام
    هر کی شهر خودش امتحان میده
    فقط اسکیس سراسری تهران هستش
    آخرین ارسال های من :

9
    مرحله دوم و اول تو یه روز باشه بهتره .. نمیدونم چرا کارتاااااای ورود به جلسه نمیاد :(

آخرین ارسال های من :
      10
      مثل همیشه صحت خبرهای ایران شهرساز قبل از سازمان سنجش و دانشگاه آزاد
      ببینید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری alireza 771 2018-04-28، 05:02 PM
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1,912 2017-11-26، 05:05 PM
      آخرین ارسال: milad93
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1,325 2017-06-07، 10:44 PM
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 973 2017-06-07، 09:12 PM
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 988 2016-12-08، 02:43 AM
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 1,163 2016-12-02، 02:46 PM
        معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 920 2016-08-30، 12:23 AM
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 2,631 2016-07-29، 03:34 PM
        طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 996 2016-06-29، 11:25 PM
      آخرین ارسال: marzieh gh
        مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 1,408 2016-06-26، 02:28 AM
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        مقاله  مقاله شهرسازی 05-20 archopedia alireza مقالات فارسی(vip-1)
        دانلود طرح ناحیه ای قزوین جلد1 05-20 diamond alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        روستا-شکتا- ساری 05-14 saeiideh alireza طرح،پروژه،نقشه
        دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 97 کنکور سراسری 04-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سومین کنفرانس بین المللی و چهارمین کنفرانس ملی سالانه عمران، معماری و طراحی... 04-12 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        نكات تخصصی ارشد برنامه ریزی شهری ویرایش اول 1397 شامل 999 نکته 04-05 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست کتاب حقوق و قوانین شهری دکتر کامیار 04-02 gasemij آرزوعطاری پرسش و پاسخ
        دانلود پاورپوینت و جزوه آشنایی با معماری اسلامی2 (PDF DOC PPT) 03-25 atelieahjam hamidfa فروشگاه فایل اربان شاپ
        درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 03-11 ehsan12 alireza جزوه های معماری
        بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری 03-07 nazgol22 nazgol22 تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1397 02-25 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طراحی شهری و روانشناسی محیط 02-20 shahryar mamamama سایر مقالات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل