امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک داغ>جدیدترین خبر: کنکور دانشگاه آزاد 93 مرحله اول و دوم در یک روز برگزار می شود.
سلام.من کارتم مشکل داره هنوز نتونستم بگیرم .کسایی که کارت گرفتن میشه بگن ازمون چندم و چه ساعتیه؟و اینکه واقعا جفتش تو یه روزه؟:( اگه سختتون نیست میل بزنید توروخدا خیلی درگیرم این چندوقت:(
sr.klntri@gmail.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۴، ۰۱:۲۹ عصر)sara.k نوشته است: سلام.من کارتم مشکل داره هنوز نتونستم بگیرم .کسایی که کارت گرفتن میشه بگن ازمون چندم و چه ساعتیه؟و اینکه واقعا جفتش تو یه روزه؟:( اگه سختتون نیست میل بزنید توروخدا خیلی درگیرم این چندوقت:(
sr.klntri@gmail.com

سلام آزمون برنامه ریزی شهری صبح شنبه ساعت 8 برگزار میشه و تستی و تشریحی با همه.

وسایل ترسیم هم همراتون باشه شامل: مداد- ماژیک- روان نویس- خط کش- تخته رسم A3

براتون میل هم زدم
آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
ینی صبح آزمون تستی رو با تشریحی همون لحظه برگزار میشه؟؟ ینی بینش استراحت نداره؟؟

میشه راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون لطف کردید

پاسخ
    راستی دوستان الان که کارتا اومده من یک چیزو متوجه نشدم! آزمون من صبح شنبست آزمون عملی و تئوری طراحی شهری پشت سر هم برگذار میشن؟ یعنی 8ساعت باید مدام آزمون بدیم؟ اگه کسی پارسال شرکت کرده راهنمایی کنه!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,970 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,846 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,664 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,500 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,404 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,674 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان