امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مژده به داوطلبین برنامه ریزی شهری ویژه مرحله دوم 93
سلام در مورد الویت قبلا توضیح دادم اما باید روی مفاهیمی مثل نوشهرسازی که رویکرذهاش میتونه توسعه حمل و نفل محور یاتوسعه محله مبنا یا رویکرد توسعه پایدار، مولفه های رشد هوشمند و....مواردی مثل اینها باید مسلط باشین چون ممکنه رویکرد طرحتون باشه و باید اینارو توی کارتون لحاظ کنین .و روی اهذاف نوشتن سیاست و راهبرد ها و چشم انداز یا دادن آلترناتیو و....باید مسلط باشین .درکل روی قوی بودن محتوای کار دفت کنین.موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Saeedm ، Brightness
    در مورد دانشگا ازاد و اینکه ممکنه چه موضوعی بدن که من هم مثل شما اطلاعی ندارم! اما برای محاسبات لازم نیس تمام وقتتونو بذارین برای حل چون فکر نمیکنم اصلا برسین انجام بدین اون هم بدون ماشین حساب شما چند مورد رو برای نمونه حل کنین و بنویسین و برین سراغ ادامه سوالات اگر همه رو جواب دادین و وقت اضافه داشتین محاسبات رو کامل کنین من پیشنهاد میکنم کل سوالات رو تا اخر حتما بخونین و حتی شده مختصر پاسخ بدین.موفق باشین

پاسخ
    میشه یکمی در مورد توسعه حمل و نقل محور و توسعه محله مبنا رو توضیح بدید؟
    مثلا هر سوالی در مورد بافت فرسوده یا اسکان غیر رسمی بن یه رویکردم براش میدن؟ من زیاد از رویکردا سر در نمیارم
    اگه میشه کمکم کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بله مثلا پارسال باز افرینی بود اما تاجایی که یادمه اگر اشتباه نکنم گفته بودن با تاکید بر پیاده مداری پس باید عوامل کلیدی رو بدونین

پاسخ
    یکی از ذوستان در مورد TODسوال کرده بودن خلاصه ای که داشتم اینه امیدوارم مفید باشه

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   tod.rar (اندازه: 7.05 MB / تعداد دفعات دریافت: 104)

پاسخ
     سپاس شده توسط hero ، Brightness ، تیلور ، atelieahjam
    تشکر از مهندس درخشان
    دوستان این تاپیک را فراموش نکنید
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=21427
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط roza*

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,924 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,041 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,627 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,082 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,895 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,548 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,444 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,165 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 990 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان