امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مژده به داوطلبین برنامه ریزی شهری ویژه مرحله دوم 93
سلام
با صحبت با مدرس ایران شهرساز و رتبه 2 مرحله دوم سال 92 خانم مهندس درخشان قرار شد اطلاعات مفیدی را برای شما داوطلبین در خصوص مرحله دوم در همین تاپیک قرار دهند و البته سوالات شما را نیز جوابگو خواهند بود.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ehsan7550 ، najme ، Brightness ، haydariyan ، roza*
(۱۳۹۳-۳-۱، ۱۰:۲۲ صبح)AliReza نوشته است: سلام
با صحبت با مدرس ایران شهرساز و رتبه 2 مرحله دوم سال 92 خانم مهندس درخشان قرار شد اطلاعات مفیدی را برای شما داوطلبین در خصوص مرحله دوم در همین تاپیک قرار دهند و البته سوالات شما را نیز جوابگو خواهند بود.
با تشکر

این جوری خیلی عالیه.کاشکی زودتر شروع بشه.ممنون به خاطر برنامه ریزی خوب سایت در این باره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan
با آرزوی موفقیت برای همگی با توجه به اینکه اینطور که گفته شده کنکور در خرداد ماه برگزار میشه چندنکته رو بهتره مدنظر قرار بدین:

1. حتما از الان دیگه روی زمانبندی کار کنین که حتما به تمام سوالات بتونید پاسخ بدین

2.هرموضوعی که به ذهنتون میرسه مطالعه کنین چه موضوعات جدید و چه موضوعاتی که حتی در کنکورهای قبلی اومده

3.روی کامل بودن محتوا دقت کنین علاوه بر گرافیک و تمیزبودن شیت کارتون ، محتوا خیلی مهم تر هست

4.یه پیشنهادی هم که دارم اینکه به درصد و درصدهای سال گذشته و حتی رتبه مرحله اولتون فکرنکین فقط سعی کنین فکرتون رو روی مرحله دوم متمرکز کنین

هرسوالی هم که بود من بتونم حتما راهنمایی میکنم و سعی میکنم یه سری مقاله اینام تو همین تاپیک قرار بدم. با آرزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، najme ، ehsan7550 ، Brightness ، haydariyan ، تیلور
    ذوستان یه لیستی از موضوعاتی که پیشنهاد میکنم در موردش یه مطالعه داشته باشین که خیلی از مقالات مرتبطش تو سایت هم هست ایناس:

_توسعه پایدار
    _بافت فرسوده(باز آفرینی،باززنده سازی...)
    _سکونتگاه غیر رسمی
    _طرحهای توسعه شهری
    _طرحهای توسعه و عمران در ایران
    _شهرهای جدید
    _نوشهرسازی(بحثهای TOD.TND...)
    _بحث مسکن
    _شهرسازی ایرانی اسلامی
    _مدیریت شهری حکومت و حکمروایی شهری
    _برنامه ریزی منطقه ای
    _بحث شهرسازی مشارکتی
    _هویت شهری
    _شهر فشرده، رشد هوشمند...
    _مدیریت بحران
    _برنامه ریزی استراتژیک
    _بحث گردشگری
    _رویکرد پیاده مداری
    _سابقه ی برنامه ریزی(جامع، سیستمی و..)

پاسخ
     سپاس شده توسط ehsan7550 ، alireza ، Brightness ، haydariyan ، najme ، تیلور ، 22shadi ، hkarvan
    تشکر داوطلبین مقالات مرتبط با موارد گفته شده را در همین تاپیک ارسال کنند

پاسخ
    حتما باید غیر رایگان و بی محتوا باشه!
    رایگان هست و مهندس هم وقتشون را در اختیار شما ها قرار دادند سوالی ندارید؟
    کاربران بازدید کننده و صدها بازدید امروز:
    32 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
    Sahab (دیروز, ۰۹:۵۱ عصر)، haydariyan (دیروز, ۰۸:۰۲ عصر)، yusef.es (دیروز, ۰۴:۴۷ عصر)، تیلور (دیروز, ۱۱:۳۶ صبح)، Brightness (دیروز, ۰۵:۰۵ عصر)، avindar1367 (امروز, ۱۲:۲۶ صبح)، shahbaz (دیروز, ۰۵:۱۵ عصر)، najme (دیروز, ۱۰:۴۰ عصر)، 327 (دیروز, ۰۳:۵۴ عصر)، amir223 (امروز, ۱۲:۲۶ صبح)، rasoulmahdavil (دیروز, ۰۱:۲۵ عصر)، hamid_shahrsaz (دیروز, ۰۳:۳۹ عصر)، dashjavad (دیروز, ۰۲:۵۸ عصر)، dementor (دیروز, ۰۵:۱۵ عصر)، elnaz.h (دیروز, ۰۴:۰۳ عصر)، hero (دیروز, ۰۹:۴۹ عصر)، ruhullaershadi (دیروز, ۰۲:۲۳ عصر)، Mitra_omidvar (دیروز, ۰۳:۱۰ عصر)، eje haj (دیروز, ۱۲:۰۵ عصر)، ehsan7550 (دیروز, ۰۲:۵۲ عصر)، a.n. (دیروز, ۰۶:۴۰ عصر)، esool (دیروز, ۱۰:۰۰ عصر)، F.YOU (امروز, ۱۲:۰۳ صبح)، مهرسان (دیروز, ۰۶:۳۷ عصر)، amirht (دیروز, ۰۳:۵۵ عصر)، shirinbanooo (دیروز, ۰۹:۴۱ عصر)، 22shadi (امروز, ۱۲:۲۶ صبح)، roza* (دیروز, ۱۱:۴۳ عصر)، sara.k (دیروز, ۱۰:۱۴ عصر)، maryaam.a (دیروز, ۱۲:۱۳ عصر)، حسین صادقی (دیروز, ۰۸:۳۳ عصر)

پاسخ
    سلام. از هر موضوع یکی دو تا مقاله بخونیم کافیه؟ چون موضوعات زیاده و وقت هم کم. از این موضوعاتی که گفتین کدوماش در اولویته؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

دلهای پاک خطا نمی کنند سادگی می کنند و امروز سادگی

پاکترین خطای دنیاست

پاسخ
     سپاس شده توسط najme ، roza*
    سلام مهندس درخشان ممنون از وقتی که میذارین و ممنون از مهندس دهقان بابت زحماتی که می کشن
    یه مشکلی که من دارم اینه که نمی تونم روی موصوعات تسلط کامل پیدا کنم
    یعنی توی یه زمینه مطالعه می کنم اما موقع شیت بندی و ارائه کار نمی تونم مطالبو پیاده کنم
    و این که خیلی موضوعات زیاد هستن و وقت گیر
    اولویتی توی خوندن موضوعات وجود داره ؟
    و این که چطوری تسلطمون رو بالا تر ببریم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط roza*
    سلام من هم تشکر میکنم .
    سوال من اینه که سرعت عمل در شیت بندی واقعا پایینه . واسه زمان بندی پاسخگویی طی سه ساعت و همچنین افزایش سرعت عمل پیشنهاد و راهنمایی کنن ، ممنونم میشم .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ehsan7550
    (۱۳۹۳-۳-۲، ۰۹:۳۷ صبح)ehsan7550 نوشته است: سلام. از هر موضوع یکی دو تا مقاله بخونیم کافیه؟ چون موضوعات زیاده و وقت هم کم. از این موضوعاتی که گفتین کدوماش در اولویته؟؟؟

به نظر منم باید اولویت بندی بشه.این جوری بهتره

پاسخ
     سپاس شده توسط roza*

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,179 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,380 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان