ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
سوالات ازمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-ارشد دانشگاه ازاد
سلام .برای برنامه ریزی شهری سوال تحلیلی تشریحی سال 91 دانشگاه ازاد رو من پیدا کردم از یکی از همین انجمن ها .شرمنده الان منبعش رو نمیدونم کجا بود یه حانومی گذاشته بودن.اتچ میکنم اگه کسی جواب داره یا میتونه حل کنه ممنون میشم برامون بذاره.همینطور سوال تحلیلی تشریحی سال 92
ضمنن در مورد سوالهای تئوری سال 91 ازاد برنامه ریزی شهری من از همین سایت فقط 21 سوال اول رو با جواب پیدا کردم که اقای علیرضا تو یه پستی از خود بچه ها جمع اوری کرده بودن.اونم میذارم درمورد درست و غلطیش دیگه شما نظر بدید .من دیگه عقلم به جایی قد نمیده این چندروزو کاش کمک کنیم به هم -_-

اینم سوال مرحله دوم برنامه ریزی سال 92:
http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=11839
جواب نداریم ولی :(

این 2 تا لینک هم برای جواب سوال عملی سال 91 پیدا کردم .درستیش رو نمیدونم
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-304.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-305.jpg]

هیچی دیگه .نظر؟

.rar   soal 91 azad-21 soal--www.iranshahrsaz(marked).rar (اندازه: 214.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)
.docx   دوستان اینم جواب 21 سوال.docx (اندازه: 12.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 62)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza
2
RE: سوالات ازمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-ارشد دانشگاه ازاد
هیچکس هیچ ایده و نظری نداره واقعا ؟:))))))) بابا یکم کمک کنید راه دوری نمیره ها یه همفکری ای چیزی من 2 روز بیشتر وقت ندارم .رشته لیسانسم هم چیز دیگه ای بوده .اصلا فکر نمیکردم تشریحی و تستی تو یه روز باشه .رکب خوردیم .شماها که تجربه بیشتری دارید بگید من چه کنم تو این دو روز که قبول شم؟ایشالا ایزد در بیابانتان دهد باز ^_^

سپاس شده توسط: alireza
3
RE: سوالات ازمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری-ارشد دانشگاه ازاد
بچه ها یکی از دوستام به من یه ایمیج داد گفت سوال تحلیلی تشریحی ازاد 92 برنامه ریزی بوده.با توجه به سوالی هم که اقای تلخاب گذاشته بودن تو سایتشون و ازونجایی که من اطلاعاتم اصلا در زمینه ی شهرسازی خوب نیست ( با چه اعتماد به نفسی هم دارم پیگیری میکنم ازمون ارشد رو :))) ) اتچ میکنم شما که کار درستید چک کنید با اونیکی لینک ببینید جریان چیه .این 2تا درواقع همون ازمون 92 هستن؟امیدوارم منظورمو رسونده باشم :P

(1393-3-4، 04:12 عصر)sara.k نوشته است:  سلام .برای برنامه ریزی شهری سوال تحلیلی تشریحی سال 91 دانشگاه ازاد رو من پیدا کردم از یکی از همین انجمن ها .شرمنده الان منبع ش رو نمیدونم کجا بود یه حانومی گذاشته بودن.اتچ میکنم اگه کسی جواب داره یا میتونه حل کنه ممنون میشم برامون بذاره.همینطور سوال تحلیلی تشریحی سال 92
ضمنن در مورد سوالهای تئوری سال 91 ازاد برنامه ریزی شهری من از همین سایت فقط 21 سوال اول رو با جواب پیدا کردم که اقای علیرضا تو یه پستی از خود بچه ها جمع اوری کرده بودن.اونم میذارم درمورد درست و غلطیش دیگه شما نظر بدید .من دیگه عقلم به جایی قد نمیده این چندروزو کاش کمک کنیم به هم -_-

اینم سوال مرحله دوم برنامه ریزی سال 92:
http://www.iranshahrsaz.com/attachment.php?aid=11839
جواب نداریم ولی :(

این 2 تا لینک هم برای جواب سوال عملی سال 91 پیدا کردم .درستیش رو نمیدونم
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-304.jpg]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_2013-05-26-305.jpg]

هیچی دیگه .نظر؟

بندانگشتی (ها)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  سوالات ازمون تحلیل تشریحی برنامه ریزی شهری -آزاد93 sara.k 3,602 1393-3-11، 02:14 صبح
آخرین ارسال: sara.k
  لینک داغ....سوالات کنکور آزاد 1392-مرحله دوم برنامه ریزی شهری alireza 1,370 1393-3-8، 04:38 عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال اسکیس ارشد آزاد طراحی شهری 1392 godonly. 823 1393-3-7، 09:17 عصر
آخرین ارسال: godonly.
  جایزه بزرگ برای ارسال سوالات تئوری دانشگاه آزاد 1391 برنامه ریزی شهری alireza 1,054 1393-3-6، 06:34 عصر
آخرین ارسال: alireza
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال 90 Brightness 2,221 1392-4-25، 09:32 صبح
آخرین ارسال: Brightness
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/سال ۸۷ Brightness 1,117 1392-4-25، 09:21 صبح
  آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری/ سال 86 Brightness 1,226 1392-4-25، 09:10 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  طراحی دکوراسیون داخلی یا بازسازی منزل و محل کار 7-28 bhrprn bhrprn میز گرد
  مقاله  ویژگی های منحصر شرکت سهامی عام 7-26 comreg comreg گفتگوی آزاد
  مقاله  مهمترین تفاوت هایی که بین شرکتهای سرمایه گذاری و هلدینگ وجود دارد 7-26 sabti sabti گفتگوی آزاد
  (دانلود پژوهش شهر دوستدار کودک )مناسب سازی فضای شهری برای حضور کودکان 7-25 E.Y.I E.Y.I فروشگاه فایل اربان شاپ
  کتاب درسی شناخت مواد و مصالح 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
  جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی 7-24 alireza alireza تحقیقات و جزوات
  دانلود مستند و کتاب برنامه توسعه راهبردی شهر ورشو تا سال 2020 7-22 haydariyan haydariyan cds
  کنفرانس عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام 7-10 samari.arman samari.arman اخبار همایش ها
  مقاله ارائه مدلی جهت شناسایی بهره وران کلید 7-8 zxc zxc مدل ها و تکنیک های شهرسازی
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 7-5 s1s2s3 anis.almasian تالار گفتمان طراحی شهری
  غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
  پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
  منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل